mõned pildid
#1

Sain siis ühelt sõbralt laenata digikat ja mõned pildid teha. Kommentaariks niipalju, et Buick pole minuoma vaid selle ma avastasin eelmine sügis seismas ühes kohas ja nagu näha seisab ta seal siiani. Sikliraamide kohta: üks on DKW mille marki ma ei tea ja raaminumbrit ma ei leidnud sealt kus ta oleks pidand olema ( vai ei oskand ma otsida ) ja teine on miski tundmatu sikkel millele on naca aretusi juurde tehtud (näiteks küljekarbid ja jalarauad. Selle viimase kohta tahaksi teada, et äkki mõni tark oskab identifitseerida.

Aadress ka : http://www.pilt.ee/grahv
Vasta
#2

mis aasta volgaga on tegemist mille peal mootorratta raam on
Vasta
#3

Volga on aastast 1975.
Vasta
#4

See tundmatu sikkel sai ka nüüd Kurtnas tarkade abiga tuvastatud. Margiks siis Imperial.
Vasta
#5

Minu isa tunneb seda meest kelle oma see Käpitan on ja ära ta seda igastahes ei müü... nüüt on`se aint maist kadunud seal nüüd autoaed, (kus oli üks sapakas 1000.-eeguga müüa) paras vanatehnika rüüstajatele.
Vasta
#6

see siis tähendab, et ma ilmselt peaks su isa tundma. Sest see opel on minukäes.
Vasta
#7

Sellisel juhul jah... aga ma ei tea kui hästi kui ma isaga sellest masinast juttu tegin siis ta ütles ,et teab/tunneb seda meest ,et see masin sääl aiaääres juba oma10 aastat või nii olnud. Mäletan ,et kunagi ammu oli selle kõrval ka mingi puanane taoline masin M400/401? Siis ta ütles veel ,et see omanik seda mingil juhul maha ei müü mädanegu või täiesti mahaBig GrinSmile
Kas see masin on muidu restaureerimisel või saab tast Hot-Rod. Mäletan ,et mootor oli venepäritoluga, kuna ise ka suur uuniku sõber sai ükskord uuritud sinna kapoti alla :cool

MArek
Vasta
#8

Kas Sa Grahv, säält kõrvalmaja hoovist halli värvi Cabrio Olympiat mäletad? Või mis sellest saanud?

loll on loll olla.
Vasta
#9

See opel seisis seal aiaääres 6 +/- 1 aasta. Ilmselt ma su isa ikkagi ei tunne sest siis kui see seal vedeles polnud ta veel minu oma. Moto on tal jah vene oma, täpsemalt gaz 51 oma.
A sellest cabrio olympiast ei tea ma kahjuks midagi:
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne