Rolls-Royce Silver Wraith II projekt?
#1

Rolls-Royce Silver Wraith II
Kuidas selliste massinatega lood on, teoreetiliselt on üks selline projekt ootamas uut omaniku. Ei ole ainult ämber ja number vaid täitsa ühes tükis. Uk registris ja vasakpoolse rooliga. 
 Tegin kiire otsingu foorumis ja ei leidnud suurt midagi rolls-royce-de kohta. Kas harrastatakse neid üldse või mis.

Kui kellegil peaks huvi tekkima siis foorumi ps.
Vasta
#2

Teoreetiliselt oleks huvilistel ehk konkreetsem huvi, kui kusagil kangastuks ka pildid ja hind.

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta
#3

(24-05-2018, 21:30 PM)DevilDeVille Kirjutas:  Teoreetiliselt oleks huvilistel ehk konkreetsem huvi, kui kusagil kangastuks ka pildid ja hind.

Tegelikult pole vaja pilte ja pole vaja hinda. Sellise kategooria autod ei ole mõeldud projektideks. Neid on Euroopa eramajade garaazid täis. Inglismaal on nende roolid paremal ja mujal on need autod, mille roolid on vasakul või paremal. Ameerikas on nad üldjuhul rohkem katki ja Euroopas on nad tervemad. Need on sõitnud väga vähe ja kui neid ei ole regulaarselt hooldatud, siis on polsterdus kannatada saanud. Hästi hoitud autode hinnad algavad 20 000 eurost ja 60 000 eurot maksev auto pole parem, lihtsalt müüja on otsustanud rohkem küsida. Odavamalt ostes tuleb osta juurde varuosi ja neid ei müüda Tagadil, neid müüakse raha eest seal kus teatakse, millisele autole milline detail kuulub. Kõik parandamist vajavad Rolls Royced on rikutud ja neid ei ole mõtet restaureerida, sest nende vastu huvi tundev sihtrühm otsib paduoriginaali, mitte taastatud või remonditud asja.
Nõukogude autod lagunesid ruttu ära ja seega on väga haruldased need eksemplarid, mis on ülihästi hoitud. Rolls Royce tarvitati algusest peale vähem ja korralikult säilinud eksemplarid ei ole haruldased. Ja siit ka minu soovitus: ärge tundke huvi ebakvaliteetse ja halvasti hoitud levinud autode vastu, koguge rohkem raha ja ostke endale üliheas korras ja kindla ajalooga Rolls Royce.
Need, kellel on ajalooline , ehk vanaaegne Rolls Royce, need ei pea siin päevikut, sest nad ei paranda neid ja sõidavad nendega või nad ei paranda neid ja ei sõida nendega...

Tõnu Piibur
5116265
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne