Sääsed ja sääsepeleti
#21

Võimalik ka, et OFF-i jms tuntud tootjate konkurentide nutulaul oli kuidagi selle taga, sest nende tooted on tõeliselt lahjad ja mõju on olematult lühike- pead vahendit ostma rohkem ja seega neile kasulik.
Vasta
#22

Hetkel kaubandusvõrgus laiemalt saadaolevatest sääsetõrje vedelikest tundub minule suhteliselt efektiivne Diffusil nimeline mögin
Vasta
#23

Ostsin OFFi, määrisin peale ja sääsed naersid ning tegid kambaka..

See on tänapäeval suvaline saast, ilmselt tavalisest sitast oleks rohkem kasu
Vasta
#24

Aastaid kestev Bocki ja Primaga seespidine töötlemine pidi ka andma väha hea sääse- ja parmutõrje.


A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#25

(05-06-2018, 09:35 AM)stennadi Kirjutas:  Hetkel kaubandusvõrgus laiemalt saadaolevatest sääsetõrje vedelikest tundub minule suhteliselt efektiivne Diffusil nimeline mögin

Mingi aja ikka aitab, aga üldiselt lahja võrreldes mu poolt eelnevalt mainituga, "Diffusil Spay" sisaldab 14% toimeainet. Diffusil Plus, mis on ka puukide vastu mõeldud, sisaldab 20 %
Vasta
#26

Kui tapab sitikaid, siis võib ka endale halvasti mõjuda -
https://tervist24.ohtuleht.ee/880744/sip...varitsevad

Ei hakanud uut teemat tegema, küsiks, millega sipelgatest lahti saaks.
Selline delikaatne teema. Hakkasid mu välikemmergu nurgale oma kuhja ehitama. Sealt on neil otsetee püksi... Avatud tee!
Kuuma veega kastsin, nädal aega olid kadunud, nüüd on tagasi ja neid on rohkem.
Vasta
#27

(05-06-2018, 15:34 PM)samodelkin Kirjutas:  Kui tapab sitikaid, siis võib ka endale halvasti mõjuda -
https://tervist24.ohtuleht.ee/880744/sip...varitsevad

Ei hakanud uut teemat tegema, küsiks, millega sipelgatest lahti saaks.
Selline delikaatne teema. Hakkasid mu välikemmergu nurgale oma kuhja ehitama. Sealt on neil otsetee püksi... Avatud tee!
Kuuma veega kastsin, nädal aega olid kadunud, nüüd on tagasi ja neid on rohkem.

Sipelgapulber. Puistad nende käiguradadele ja varsti on vaikus majas.

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta
#28

(05-06-2018, 15:34 PM)samodelkin Kirjutas:  Ei hakanud uut teemat tegema, küsiks, millega sipelgatest lahti saaks.
Selline delikaatne teema. Hakkasid mu välikemmergu nurgale oma kuhja ehitama. Sealt on neil otsetee püksi... Avatud tee!
Kuuma veega kastsin, nädal aega olid kadunud, nüüd on tagasi ja neid on rohkem.
https://www.bauhof.ee/et/sipelgapulber-d...50g-425252
Saadaval igas endast lugupidavas poes. Raputad neile sinna pessa, teed elu magusaks - ja poole tunniga vaikus. Mõni üksik ehk veel ukerdab vaevaliselt.
Sel aastal enam pesa sinna ei tee. Järgmisel peab ehk kordama. No vähemalt enda kogemused siiani sellised. Mul on muidu terve aed neid kuradima kusilasi täis, küll punaseid, küll musti. Kui kuskil liiga pinda hakkavad käima, ntx garaazis pesa tegema, siis lajatan pulbriga ja tükiks ajaks rahu majas.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta
#29

(05-06-2018, 15:47 PM)Walter Kirjutas:  
(05-06-2018, 15:34 PM)samodelkin Kirjutas:  Kui tapab sitikaid, siis võib ka endale halvasti mõjuda -
https://tervist24.ohtuleht.ee/880744/sip...varitsevad

Ei hakanud uut teemat tegema, küsiks, millega sipelgatest lahti saaks.
Selline delikaatne teema. Hakkasid mu välikemmergu nurgale oma kuhja ehitama. Sealt on neil otsetee püksi... Avatud tee!
Kuuma veega kastsin, nädal aega olid kadunud, nüüd on tagasi ja neid on rohkem.

Sipelgapulber. Puistad nende käiguradadele ja varsti on vaikus majas.
Kusjuures on vahe kas mustad väikesed või punased või .... 
Igale ühele on oma vahend. 
Ise olen aianduspoest saanud õige asja
Vasta
#30

(05-06-2018, 15:34 PM)samodelkin Kirjutas:  Kui tapab sitikaid, siis võib ka endale halvasti mõjuda -
https://tervist24.ohtuleht.ee/880744/sip...varitsevad

Nagu Telegramist muinasjuttude lugemine. 1944a kasutusele võetud närvimürgina  Big Grin
1944 töötati see välja putukatõrje vahendiks, kuid sellise pealkirjaga ei saaks ju klikke koguda.
Vasta
#31

Lähed jah aiandusega tegelevasse butiiki ja kurdad muret ning kirjeldad sipelgat(mul olid punased). Ma tegin lausa pildi Big Grin kuna krt neid teab mis nad on. Sain pakikese pulbriga ja kodus raputasin siis garaazi ette nendesse kohtadesse,kus nad sebisid seal paekivide vahel. Paar päeva ja totaalne vaikkus. Isegi järgmine aasta oli vaikkus. Siis tulid jälle tagasi ja pidi protseduuri kordama. Aga samas sai osa pulbrist kallatud esivanema aeda sipeldgatele(olid musta värvi) ja need ainult irvitasid ning pugisid kõhud tänulikult pulbrist täis. Kasu ei midagi. Lõpuks ema läks ka aiandus butiiki ja sai sobiliku pulbri mis toimis. Samas oli tema pakil kirjas rohkem kui üks lõpetamiseks sobilik sipelgas.
Ehk mingi universaalsem asi. Mul oli vaid üks punase sipelga pilt peal.
Nii,et vut vut butiiki,enne kui avatud uste päeval sisse tormavad Big Grin

Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)
Vasta
#32

Sääskede tõrjest:
http://vitamiiniabc.blogspot.com/2018/05...amatu.html

Sipelga mürk on närvimürk ja enne kui seda maha kallad siis mõtle, kuidas see vette satub ja õunte kaudu uuesti sinuni jõuab.


Head ringlust soovides!

T
Vasta
#33

Täiesti ohutud sääsetõrje vahendid on kaamelisitt (lõunapoolsetele rahvastele e. Valga ja Võru kant) või hülgeuriini ja vaalarasvast tehtud segu (põhjarahvastele e. päälinna ümbrus ja Virumaa).

Meeldivaid suviseid seltskonnaelamusi soovides,
W.

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta
#34

(05-06-2018, 16:54 PM)tõnn Kirjutas:  Sipelga mürk on närvimürk ja enne kui seda maha kallad siis mõtle, kuidas see vette satub ja õunte kaudu uuesti sinuni jõuab.


Head ringlust soovides!

T

Ole nüüd hea ning informeeri teisi ka mis närvimügiga siis tegemist on. Aine nimi.
Või ega sa ometi niisama ei lahmi?
Vasta
#35

ma kindel pole muidugi, aga minu arust see sipelgapulber ei tapa vaid ajab minema.
vähemasti koolnuid kuskil silma ei hakka.
Vasta
#36

(05-06-2018, 20:21 PM)diesel Kirjutas:  ma kindel pole muidugi, aga minu arust see sipelgapulber ei tapa vaid ajab minema.
vähemasti koolnuid kuskil silma ei hakka.

Kasutasin fiproniili baasil pulbrit (Substral punane pakk) kui sipelgad majja tungisid - pärast oli ukseliistude alused surnud sipelgaid täis. Veel elusolevad sipelgad tassivad surnud ise ära.

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta
#37

tassivad muidugi. nad on asjalikud. aga ma olen täitsa otsinud kohe ja seda nö. viimset sõdurit lahinguväljal pole leidnud.
mul on majast alla kümne meetri kaugusel suur kuklaste pesa ja igal aasta kevadel proovivad ka majja kolida. vahel veel kord või paar suve jooksul ka. seltskond on igatahes sama kuna liiklus käib selle pesa vahet.
peale pulberdamist on maja sipelgatest tühi. ja pesas elatakse nagu ennegi.
aga ega see muidugi veel midagi ei kinnita.
Vasta
#38

Sel aastal pole poodides silma jäänud, kuid seni parim vahend ruumis kasutamiseks on alloleval lingil asuval fotol olev keskmine ümmarguse kujuga seina pistetav aparaat (Raid). Töötas ka maal soode vahel, kus tõeline vereimejate uputus. 7x10 meetrit ruumi hoidis ca. 6,5-7 tundi puhta, niiet sai tööd teha.

Mingi sakala artikkel erinevatest vahenditest.

Edit.

Kasutab toimimiseks kaasasolevaid "tablette", mille toimeaja ülal ka ära märkisin.
Vasta
#39

Kas keegi mingit seadet teab mis puhtalt ultra-(vm. sagedusel) heli toimel ka sääski tõrjub?

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta
#40

Mul on pakkuda lennukites kasutatavaid putukamürke mida pihustatakse otse lennuki salongi reisijate sisse sõidu ajal, pidavat olema inimestele kahjutu

Aerosool maksab 3.- tk ja toimeaine on permethrin 

https://en.wikipedia.org/wiki/Permethrin


Olen kasutanud seda hiigelsuurte herilaste vastu, eluka halvab kiiresti ja kukub maapinnale

Sama sääskedega 

Suure lennuki desifektsiooniks kasutatakse 2 balooni lendutõusmisel iga reisiga


[Pilt: 686710?v=635578795395300000]

http://ips-group.dk/products/psa/insecti...ermethrin/

Ühe baloonitäiega saab putukad tõrjuda 200 m2 seega kui standard garaaz on 16 m2 siis peaks balooniga tõrjuda sääski ja muid elukaid 12 garaazist või ühes garaazis 12 korda
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne