probla jawa 638-ga :(
#1

siuke asi hakkas järsku tsikkel aint yhe pytaga töötama..jätsin siis seisma et uurida keerasin siis syydet natuke ja hakkas teine pytt ka tööle aga nyyd nimoodi et kui sõidad siis yx pytt töötab normaalselt aga teine pytt korrax vahest veab ja siis jälle niisama Sad see ka veel et aku tal ka peaaegu tyhi ja kui täistulede peale paned siis sureb ylce välja ????
Vasta
#2

õlirull Kirjutas:siuke asi hakkas järsku tsikkel aint yhe pytaga töötama..jätsin siis seisma et uurida keerasin siis syydet natuke ja hakkas teine pytt ka tööle aga nyyd nimoodi et kui sõidad siis yx pytt töötab normaalselt aga teine pytt korrax vahest veab ja siis jälle niisama Sad see ka veel et aku tal ka peaaegu tyhi ja kui täistulede peale paned siis sureb ylce välja ????

Kui selline asi \"järsku\" hakkab, ei ole süüte keeramisest küll midagi kasu. Puhasta kontaktid ja küünal. Kontrolli süütepooli. Kui ta tulede lülitamisel välja sureb võib olla mitu põhjust: Aku tuksis, tuledes lühis, laadimise relee tuksis...

Edit: pole küll proff, aga esialgu võid neid asju küll proovida
Vasta
#3

tsekka harjad üle.. ja tihti on nii et küünal on see paharet aga laadimine on sul jah väga nõrk
Vasta
#4

eiei kyynaldega jama ei ole sest need vahetasin siis kohapeal tagavarakyynalde vastu ära ja nendel oli säde kyll olemas..aku mai usu et rikkis on ma kardan ise ka et ei lae korralikult laeb sitasti ja siis on syytevool nõrk jne minu teooria on selline aga äkki teil veel mingeid teooriaid mida kindlasti uurida ???
Vasta
#5

kui üks pütt töötab korralikult, siis ei tohiks viga küll laadimises olla,
vaheta süüteküünlad omavahel ära.
võid ka süütepoolid omavahel ära vahetada(mitte kõrgepinge juhtmed)
vaata mis siis teeb, muidu veel niimoodi,et viga võib olla, et üks pütt ei saa bena hästi peale, aga neil ju jälle ühine karpa, ei tohiks eriti lugeda, nüüd sai mingi imelik jutt............

Iz-l oli niimoodi,et kui sumpasid küljes ei olnud, jäi ka nälga(läks käima ,jäi seisma ,läks käima...........), et siis äkki sumpa ära, aga seda ei usu ma ise kahBig GrinBig Grin........
Vasta
#6

Mina arvan, et kontaktid vai kondekas. Äkki tinutus lahti.. logiseb, siis teeb nii. Muidugi võib lühist ka anda, nagu ennist jutuks oli.
Vasta
#7

mul jaffil oli laadimis relee p****s ja 1 pütt jamas...(parem)..täisakuga töötas vägevalt...aku tühi...ei tööta...
Vasta
#8

võib küll laadimises olla. kui ühel pütakomplektil on natuke rohkem jamasid kui teisel (mis aga tavaliselt tunda ei anna) ja laadimine on piiri peal, siis võib see paremas olukorras pütt veel töötada, teine aga mitte. selle saad teha kindlaks nii, et võta laadimise juhe hoopis tagant ära ja las sikkel sõidab aku pealt. üks pütt kaob reeglina teisest hoopis varem ära.



lööb tagasi Kirjutas:kui üks pütt töötab korralikult, siis ei tohiks viga küll laadimises olla,
vaheta süüteküünlad omavahel ära.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne