Alfa Montreal
#1

Tõttöelda- nädal aega tagasi polnud mul õrna aimugi sellise auto olemasolust.
Praegu vahin seda nagu ilmaimet, ila tilgub ja õhtul on raske uinuda.
Itaallased raisad teevad autosid ikka kuidagi omamoodi, kuidagi loovalt, ühe pintslitõmbega, täiesti pohhui iselaadse lähenemisega!
Ma panen nüüd ühe pildi:

[Pilt: RonAvery2.jpg]

Ja samane uljus jätkub ka auto sisemuses- mootoriks on kahe-poole-liitrine nelja nukaga alumiinium-v8! Meh. pritse ja elektrooniline süüde ka.
Ma rohkem ei patra- Montreali-meestel on täiesti tasemel leht, kus juttu alates disainielementide päritolust kuni igatsugu tehniliste üksikasjadeni.

KLIKKA SIIA!
Vasta
#2

Kuigi jah- selline altkulmu-põrnitsev esiots polnud miski ainulaadne tollal- oli nimelt täies elujõus see aeg veel Iso-nimeline autotehas, nende Grifo nägi pärast kerget facelifti 1968 välja selline:

[Pilt: Grifo7litre.jpg]

Veits Isodest ja ka Grifo ajaloost lugeda siit:
http://www.vandergeld.org/isopage1.htm

Vasta
#3

wow, see on ikka üx kobe asi. ma tahaks hullult kuulda selle mootori häält ... :wow mis siin ikka tagasihoidlik olla, MA TAHAN ENDALE KA SELLIST JU SAADA ... krt kujutan ette, et Eestist seda üldse ei leia ja mujal maailmas on see KIRVELT kallis :haige

aga jah, ma pold ka sellest kuulnud, sigalahe asi igatahes ...

Facebook @accelerista
Instagram @accelerista
www.accelerista.com
Vasta
#4

Tsitaat:Originally posted by usku
wow, see on ikka üx kobe asi. ma tahaks hullult kuulda selle mootori häält ... :wow

Tahad häält kuulda, siis otsi linna pealt mõni kurjem ameeriklane üles (Corvette oleks ehk sobivaim?). Neil ISO-del olid nimelt USA V8-d aiste vahel...
Vasta
#5

uurisin natsa netti. isegi leiduvad mõned müügikuulutused. jutule muidugi võetakse paarisaja tuhande krooni juures Sad

igatahes www.ebay.com on midagi saadaval (see konkreetne veel 1 päev)

selline asi on müügis : http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayIS...1838866812

aga mul on tunne, et seal leidub neid veel tulevikuski ...

Facebook @accelerista
Instagram @accelerista
www.accelerista.com
Vasta
#6

Mul isiklikult on küll siuke tunne, et lähema kümne aasta jooksul Eestis küll neid kahte katsuda ei saa.
Kuigi see 20k eurone hind Montreali juures pole paljude jaoks arvatavasti mingi ületamatu takistus, veetakse siia ennem tõenäoliselt posu keskpäraseid rolsse või mingeid sellelaadseid, siinses mõistes luksust ja eksootikat esindavaid sõidukeid.
See on see kultuurilise järjepidevuse küsimus, viiskend aastat jättis tahes-tahtmata kõva augu.:smug


sorri, läksin melanhoolseks nüüd. Smile
Vasta
#7

mobile.de\'s algavad hinnad 7000 eurost.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne