Uus üritus ! Vanasõidukite päev Rakveres
#21

(22-07-2018, 14:43 PM)Toomask Kirjutas:  
(19-07-2018, 01:11 AM)hobiautod Kirjutas:  Kodanikud tunnevad huvi, et kas ùritus on ikka toimumas.?
Toimumas ikka. Ettevalmistused käivad täie hooga. Nädala pärast tahaksime kodulehe üles saada ja regamise avada.
ÜRITUSE KODULEHT ÜLEVAL !
https://vanasoiduk.silberauto.ee/
Saab tutvuda ja rallile ning näitusele regama hakata !


Ralli osas sai töö käigus autode vanust puudutav muudatus sisse viidud, vanuseklassid on nüüd FIA vanusekategooriatega ühtlustatud. 1.klass on kuni FIA vanusekategooria G ehk esmaregistreerimine kuni 1971 k.a., 2. klass kuni FIA vanusekategooria J1 ehk kuni 1986 k.a. Need piirid jätame järgnevateks aastateks sellisena paigale.
Vasta
#22

Lepime siis kokku, et sel aastal kooli ei lähe ja trehvame 1. septembril Rakveres !

Entusiasmi tõstmiseks üks lahe pilt ajast kui laevad olid veel puust ja mehed rauast,...
Aga täna saad õla alla panna ka Eesti oma 3-wheelerile NOBE:  https://www.mynobe.com/


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Triumph GT6, Corvair Spyder, Datsun 280Z, BMW E21, VW Buss
Vasta
#23

Tundmatu üritus ja kohe  120 euri ?!
regularity, lisakatsed, ristsõna...?? pudru ja kapsad ehk tuleb välja. kui on korralig regularity, siis pole aega millegi muu jaoks. Reegleid ka pole, mida võib ja mida ei või kasutada.
. Seda on palju. Lätlased alustasid ikka  nn. tutvumishindadega.   nagu näiteks 50 eur / ekipaaz. ja oli ka 30 euri ekipaaz.
Vasta
#24

No küllap pole vaja tutvumishindu jms pakkuda, vaid rõhuda kohe kvaliteedile. Tuleb palju tuleb, vähemalt on kena vaadata.
Ma see aasta ei lähe, kuna autol mõned kohad on piinlikud, aga järgmine aasta ei näe probleemi.


Vasta
#25

(10-08-2018, 22:42 PM)ivomets Kirjutas:  Tundmatu üritus ja kohe  120 euri ?!
regularity, lisakatsed, ristsõna...?? pudru ja kapsad ehk tuleb välja. kui on korralig regularity, siis pole aega millegi muu jaoks. Reegleid ka pole, mida võib ja mida ei või kasutada.
. Seda on palju. Lätlased alustasid ikka  nn. tutvumishindadega.   nagu näiteks 50 eur / ekipaaz. ja oli ka 30 euri ekipaaz.

Reeglid asjad on kòik kenasti ju kirjas.
Vasta
#26

Ma lugesin küll välja, et autoga osalejal näitus tasuta, ehk enda auto sättimine teistele vaatamiseks tasuta  Big Grin

m 402
saab 96
Vasta
#27

Kas üritusele registreerimise järel ka tagasiside tuleb (aksepteeritud või mitte)? Kaks nädalat ootan mingisugustki teadet... Teaks siis oma tegevusi sättida.
Vasta
#28

Ralli paistab ära jäävat, millest mul on väga kahju.
Aga loodan, et püss põõsasse ei lenda ja tuleval aastal teine katse tuleb!
Vasta
#29

(22-08-2018, 19:44 PM)Jansa Kirjutas:  
Ralli paistab ära jäävat, millest mul on väga kahju.
Aga loodan, et püss põõsasse ei lenda ja tuleval aastal teine katse tuleb!

Eks selle vähese huvi on põhjustanud liiga pretensioonikad nõuded osavõtjatele (turvavööd, kiivrid jne.), liiga kõrge osavõtutasu ja samuti ajaline kokkulangevus näituse ja linna kruiisiga. Ehk kui see üritus oleks jagatud kahele päevale ja rallil osaleja autole oleks ainuke nõue kehtiv ülevaatus, siis ehk leiduks rohkem huvilisi. Aga oleks on paha poiss, nagu öeldakse...
Vähemalt näitus ja rongkäik tundub ikka toimuvat. Hea seegi!
Vasta
#30

(22-08-2018, 21:55 PM)Yks_Mees Kirjutas:  
(22-08-2018, 19:44 PM)Jansa Kirjutas:  
Ralli paistab ära jäävat, millest mul on väga kahju.
Aga loodan, et püss põõsasse ei lenda ja tuleval aastal teine katse tuleb!

Eks selle vähese huvi on põhjustanud liiga pretensioonikad nõuded osavõtjatele (turvavööd, kiivrid jne.), liiga kõrge osavõtutasu ja samuti ajaline kokkulangevus näituse ja linna kruiisiga. Ehk kui see üritus oleks jagatud kahele päevale ja rallil osaleja autole oleks ainuke nõue kehtiv ülevaatus, siis ehk leiduks rohkem huvilisi. Aga oleks on paha poiss, nagu öeldakse...
Vähemalt näitus ja rongkäik tundub ikka toimuvat. Hea seegi!

Tundub tõesti, et latt oli pisut kõrgele seatud. Mina oma Isuzuga ei tundunud kvalifitseeruma, sest auto ei läigi piisavalt ja turvavöid ka pole...

Aga tõesti loodan, et püss ei lähe põõsasse ja tulevikus proovitakse veel. Kui latt langeb sinnamaale, et ka väheke kriimulisema autoga rajale pääseb, siis tahaks kindlasti proovida. 


PS. kiiver ja turvavööd on väga mõistlikud ja elementaarsed nõuded, nende vastu ei protesti. Aga jube jama, kui neid neetud turvavöösid autos lihtsalt pole...
Vasta
#31

Eks nüüd ole hilja nutta aga, nii vähe kui meil auto ürre siin Eestis on, siis nüüd õnnestus jälle ühe julge üritaja ralli eht eestlaslikult ära saboteerida. Minu jaoks täiesti arusaamatu. 
Sulle pakutakse professionaalselt korraldatud rallipäeva, mis on mõtlevale inimesele sõidetav ilma eelneva ralli taustata. Sa saad (loe: oleks saanud) ühe aktiivselt sisustatud päeva kus pead 100% keskenduma legendile, otsima vastuseid ristsõnale (nagu popil talverallil) ja lisakatsetel sõitma täpselt ajas. Sisuliselt oleks see olnud vindi või paari võrra sportlikum päev kui talveralli. Krt kahju, oleks saanud end kenasti koos perega tühjaks tuulutada.
Ma ei saa aru ka inimestest, kes selle asemel, et ennast ära regada, teatavad foorumis oma mitteilmumisest. Ma ei ole kuidagi selle korraldusega seotud, aga mitte ilmujate ja virisejate listi ei ole ühelgi korraldajal vaja. Kui ei tule siis ei tule, aga ei saboteeri. 


No tore, Nüüd siis jäävadki meile "Saame Maksimarketi Parklas Kokku Ja Pärast Tuleb Kruiis" stiilis ürrid. Käime kuus tundi ümber mossede ja see kes on omale läti laadalt liba vaitvoolid alla jebinud sellele plaksutame. 

Sorry poisid, aga ma ei saa teist aru, väike lootus oli, et tuleb mingi tõsisem ettevõtmine aga läks nagu alati.... Maksimarketi parklas näeme rsk.

Triumph GT6, Corvair Spyder, Datsun 280Z, BMW E21, VW Buss
Vasta
#32

(22-08-2018, 18:02 PM)Yks_Mees Kirjutas:  Kas üritusele registreerimise järel ka tagasiside tuleb (aksepteeritud või mitte)? Kaks nädalat ootan mingisugustki teadet... Teaks siis oma tegevusi sättida.

Aga vaatab siis siit:
https://vanasoiduk.silberauto.ee/naitus/...-nimekiri/

Triumph GT6, Corvair Spyder, Datsun 280Z, BMW E21, VW Buss
Vasta
#33

(22-08-2018, 18:02 PM)Yks_Mees Kirjutas:  Kas üritusele registreerimise järel ka tagasiside tuleb (aksepteeritud või mitte)? Kaks nädalat ootan mingisugustki teadet... Teaks siis oma tegevusi sättida.

Heameel on tõdeda, et näitusel osalejate arv kasvab viimastel päevadel iga tunniga.
Veel paar lisaselgitust teemadel, mis siinsest foorumist läbi käinud:
- Näitusel osalemine on kõigile tasuta.
- Kui ürituse kodulehe kaudu registreerimise järgselt on registreeritu näituse osalejate nimekirjas nähtav, on registreerimine korraldaja poolt aktsepteeritud.
Vasta
#34

(22-07-2018, 14:43 PM)Toomask Kirjutas:  
(19-07-2018, 01:11 AM)hobiautod Kirjutas:  Kodanikud tunnevad huvi, et kas ùritus on ikka toimumas.?
Toimumas ikka. Ettevalmistused käivad täie hooga. Nädala pärast tahaksime kodulehe üles saada ja regamise avada.

Võtsime oma meeskonnaga üritusest osa. Meie muljed vt:

http://www.volga.ee/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=5270
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne