Jawa külgkorv
#1

Tere

Pöördun väikese murega, et ehk on siin mõni lahke isik, kes saaks laenata korraks töökorras külgkorvi Jawale raamile 638. Asukoht ei oma mandri piires suurt tähtsust, kuid ideaalne, kui seda saaks Tartus - Rakveres. Vajadusel sõidan Võru - Pärnu - Haapsalu - Tallinn - Narva. Loomulikult tean, et selle külgekruvimine on mõnus aeg ja vaev, kuid eks sellest saame ka üle ning ega laenaja kuivale jää.
Laenamise põhjus on lihtne - vaja ülevaatus teha ja jawa enda passis on märge külgkorv... külgkorv ise on pulkadeks ja lähima kuu või kahe jooksul kahjuks kokku ei saa.
Ülevaatajad soovivad tervet komplekti.
Jawa ise on tehniliselt OK ja seda ka ülevaataja silmade ning kontrolli läbi aga jäi vormistamata, sest külgkorvi polnud juures. Ülevaatajad ei ole vaimustuses teha ametlikult erandeid... ja mina neile seda ette ei heida, lisa hüvesid ka ei paku, et nad meelt muudaksid.

Ostan Minsk M103 (1963a) ja Kovrovets K58 -le ning '73a Jawa 360 + velorex korras osasid 
Vasta
#2

Võhma linnas mul 638 korv olemas,sõidan hetkel soolona. Kui külge läheb võid laenuks tulla ja võtta.

53 960 649
Vasta
#3

(27-06-2018, 10:33 AM)janek555 Kirjutas:  Võhma linnas mul 638 korv olemas,sõidan hetkel soolona. Kui külge läheb võid laenuks tulla ja võtta.

53 960 649

Suured tänud - arvestan selle võimalusega.
Ehk oskad ajaliselt öelda kui kaua läheb külka külge panek ja siis ka mahavõtmine - siis tean ajakulu arvestada.

Ostan Minsk M103 (1963a) ja Kovrovets K58 -le ning '73a Jawa 360 + velorex korras osasid 
Vasta
#4

Minu rattale läheb külge 15 min,sest kõik pistikud jne klapivad. Sinu rattale ma ei oska öelda,uuri enne 634 ja 638 erinevusi korvi osas.
Vasta
#5

(27-06-2018, 10:53 AM)janek555 Kirjutas:  Minu rattale läheb külge 15 min,sest kõik pistikud jne klapivad. Sinu rattale ma ei oska öelda,uuri enne 634 ja 638 erinevusi korvi osas.

Pistikud... mul elekter ümberehitatud natuke seoses vape ja esitulega... pole endal märganud külkale minevaid väljundeid, sest see läks ju ümbertegemise aegu meelest... aga eks pean siis need sinna panema.

Ostan Minsk M103 (1963a) ja Kovrovets K58 -le ning '73a Jawa 360 + velorex korras osasid 
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne