Vana RAF buss.
#1

Aspelund vist otsis sellist.
Eile nägin sellist isendi Harjumaal.

Isend valget värvi, kõrgete akendega

Kas keegi teab sellist masinat?

Dodge WC52 1943;   Buick Century Riviera 2D 1955; Volga M21i 1960;   Cadillac Fleetwood Brougham 1967; Jensen Interceptor MK1 1967,  Rover P5B Saloon 1973;   Mercedes 280S W116 1977, Volga GAZ-24 V6 Konela 1976

Autod ja blogi.
Vasta
#2

Ei näinud, aga RAF oli täitsa olemas

Dodge WC52 1943;   Buick Century Riviera 2D 1955; Volga M21i 1960;   Cadillac Fleetwood Brougham 1967; Jensen Interceptor MK1 1967,  Rover P5B Saloon 1973;   Mercedes 280S W116 1977, Volga GAZ-24 V6 Konela 1976

Autod ja blogi.
Vasta
#3

Te veel öelge millal omaniku ei ole kodus ja kas tal on koer ning kui on siis veel huvitaks see ,et kas ta on väga tige kutsa ? Et mul oleks mõnus endale vajalikud kallimad jupid maha keerata ja pärast kuskil maha myya need .

On ju öeldud ,et ei paljasta tehnika asukohta kui just kellegil huvi on siis seda ka U2U kaudu !!!


Edit : krt forumid on viimasel ajal nagu kataloogid varagadele kust nad valivad endale vastava asja ja siis lähvad ryystavad jne :S
Vasta
#4

Nuuh, ega siinkohal see aadress nüid nii hirmus täpne ka pole...

loll on loll olla.
Vasta
#5

IIIFFFAR Kirjutas:Nuuh, ega siinkohal see aadress nüid nii hirmus täpne ka pole...
Oli ikka väga täpne aga nüüd \"kohendasin\" seda väheke!

M 411 60.a.,M410 60.a.,M401 56.a.,M403 64.a.,
M 424 64.a.,M423 62.a.,GAZ M20 48.a.,Opel Kadett B 71.a.,
Vasta
#6

ints Kirjutas:
IIIFFFAR Kirjutas:Nuuh, ega siinkohal see aadress nüid nii hirmus täpne ka pole...
Oli ikka väga täpne aga nüüd \"kohendasin\" seda väheke!

Ahsoo, sattusin siis vast pärast \"kohendamist\" lugema....

loll on loll olla.
Vasta
#7

Aga mina nägin Tagadi laadalt ärasõitmisel kahe naabermaja hoovides vedelemas nii korraliku algse kastiga GAZ 63, Skoda 9TR vrakki ja Pobi jäänuseid Smile

Asukoht loomulikult vaid usaldusväärsetele privas...

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#8

Kuulge vennad, tulge mõistusele ka!
Minu mustamäe korteri 100 m. raadiuses seisab sõidukeid u paari milj. EEKu väärtuses ja vaevalt et kui on olemas mingi pätt siis hakkab ta sõitma otsima kuskil Ussi-m.-augus mingi vana vene bussi jäänused.

Dodge WC52 1943;   Buick Century Riviera 2D 1955; Volga M21i 1960;   Cadillac Fleetwood Brougham 1967; Jensen Interceptor MK1 1967,  Rover P5B Saloon 1973;   Mercedes 280S W116 1977, Volga GAZ-24 V6 Konela 1976

Autod ja blogi.
Vasta
#9

vana tehnika on ka hinnas praegu Wink

On juba juhuseid olnud kus öeldi vana tehnika asukoht forumis ja paari päeva pärast oli ta ryystatud ning juppe varastatud jne ........et kogemus olemas .......ja ei ole vaja teist( kui mitte juba kymnendat ) korda seda kogeda Wink eksju ?

EDIT : kui kedagi huvitab masina asukoht või omaniku kontakt siis ta kysib seda sult viisakalt U2U ning kui pärast seda on masin ryystatud siis saab näpuga näidata ......kes võis see olla NTX Smile

denis23 Kirjutas:Kuulge vennad, tulge mõistusele ka!
Minu mustamäe korteri 100 m. raadiuses seisab sõidukeid u paari milj. EEKu väärtuses ja vaevalt et kui on olemas mingi pätt siis hakkab ta sõitma otsima kuskil Ussi-m.-augus mingi vana vene bussi jäänused.
Vasta
#10

krt, arvan et ei tasu väga paranoiliseks minna. \'Selle suhtumise raames mulle seni keegi pole vastanud, kus asuvad need punased Ikarus Luxid digipiltidel, palju neid seal on jne.
Kusjuures olen kindel, et suure tõenäosusega, elaks ma Tartus, siis teaks väga häesti nende asukoha.

Dodge WC52 1943;   Buick Century Riviera 2D 1955; Volga M21i 1960;   Cadillac Fleetwood Brougham 1967; Jensen Interceptor MK1 1967,  Rover P5B Saloon 1973;   Mercedes 280S W116 1977, Volga GAZ-24 V6 Konela 1976

Autod ja blogi.
Vasta
#11

Pole midagi koledat, kui avaldatakse valvega parklas vedelevate masinate kordinaadid. Aga kôrvaline taluôu on juba teine asi.
Vasta
#12

asi ei ole veel paranoiline ....sest mina pole veel mitte milleski ilma jäänud Toungue

denis23 Kirjutas:krt, arvan et ei tasu väga paranoiliseks minna. \'Selle suhtumise raames mulle seni keegi pole vastanud, kus asuvad need punased Ikarus Luxid digipiltidel, palju neid seal on jne.
Kusjuures olen kindel, et suure tõenäosusega, elaks ma Tartus, siis teaks väga häesti nende asukoha.
Vasta
#13

ahh ei viitsi vaielda. meenutan et seni mulle pole keegi öelnud kus need LUXi seisavad Tartus - kuigi ilmselt see on Tarbussi territoorium - ütlen veel korra - mehed olge normaalsed!

Dodge WC52 1943;   Buick Century Riviera 2D 1955; Volga M21i 1960;   Cadillac Fleetwood Brougham 1967; Jensen Interceptor MK1 1967,  Rover P5B Saloon 1973;   Mercedes 280S W116 1977, Volga GAZ-24 V6 Konela 1976

Autod ja blogi.
Vasta
#14

denis23 Kirjutas:Kuulge vennad, tulge mõistusele ka!
Minu mustamäe korteri 100 m. raadiuses seisab sõidukeid u paari milj. EEKu väärtuses ja vaevalt et kui on olemas mingi pätt siis hakkab ta sõitma otsima kuskil Ussi-m.-augus mingi vana vene bussi jäänused.
Denis võta ise vähe rahulikumalt!
Kui on olemas mingid reeglid info avalikustamise kohta (ja need on olemas SIIN samas uuniku teema alguses) siis oleks viisakas e. õige nendest lugu pidada.(sest on olemas juhtumeid kus peale info avaldamist hakkavad asjad kaduma /purunema)ja võta asja enda seisukohalt:keegi avaldab täpsed koordinaadid ja ligipääsud sinu projektile...kas oleks hea meel selle üle???
Ja see pätt ei pea kuhugi kaugele sõitma kui selgub et miskit huvitavat väärtuslikku 5-20km kaugusel asub... võrri/tsikli selga ja ...Sad
Kui sinu kodu ligidal seisab autosid paari mili väärtuses siis las seisavad seniks kuni pahad leiavad et seda MB või Audit oleks vaja piisdu panna... pahad leiavad need autod muidu ka üles aga (selliste Audide /MB asemele on meie turud täis asendajaid kuid sageli puuduvad asendajad vähegi vanemale komplektsele tehnikale!!!) siin foorumis käib jutt \"pahatahtlikest arulagedatest kakukestest\" ja nende haiglasest \"tehnika huvist\" mis väljendub stiilis \"olen nähtamatu purustaja\"...
Sorry pikk jutt jama jutt aga siiski ...?

ps.kui keegi pole sulle öelnud nende LUXide asukohta siis on ju foorumis olemas U2U e.PRIVAAT teated ,uuri seda kaudu!

M 411 60.a.,M410 60.a.,M401 56.a.,M403 64.a.,
M 424 64.a.,M423 62.a.,GAZ M20 48.a.,Opel Kadett B 71.a.,
Vasta
#15

Luxide kohapealt võta ühendust nendega kes taastasid Tartu Luxi ... eks nad teavad kus on ... kui nad tahavad seda sulle rääkida üldse, mulle näiteks ei taheta rääkida Wink

Dad.
P.S. Vähem möla - pikem samm.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne