Vana 3-rattaline jalgratas
#1

Kas on võimalik ka tuvastada millise aasta mudel see võis olla, äkki mingi number mudeli järel? Netist sarnase nimega olen leidnud natuke teistsuguseid variante, näiteks: https://i.ebayimg.com/images/g/YkwAAOSw3...-l1600.jpg
Äkki kellelgi on ka pakkuda sellist ratast või osasid.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
                   
Vasta
#2

https://www.avito.ru/ekaterinburg/velosi...1069318926
https://www.avito.ru/moskva/velosipedy/v..._970480326
Venest tuli neid. Ka poldiga kinnitusega, mitte keevitatud.

Инвалид информационной воины.
Vasta
#3

Päris samasugust ei paista seal olema.
Vasta
#4

(07-07-2018, 23:06 PM)veix__ Kirjutas:  Päris samasugust ei paista seal olema.

Nojah, kui neil ka esikahvli kinnitamise toru lühemaks lõigata (nagu ülalpool näha), siis ehk oleks samad. Ja kui punane värv kleebiselt ära pleegitada. See roheline kipub 1:1-le sama olema.

Инвалид информационной воины.
Vasta
#5

Punaste kummidega rattad peaks olema õiged. Eks paljud osad ilmselt oleks 1:1 küll (porilauad, rattad, vändad). Iste oli teistsugune (punane, kummikattega), käepidemete kohta suure tõenäosusega võiks öelda, et ei olnud mustad plastmassist. Raamil tagaratta kinnituskoha erinevus hakkab silma, võibolla 2- ja 3-rattalistel see erinev. Pedaalid erineva mustriga. Seda ei teagi kas see toru pikkus on originaal või mingil põhjusel osa kaduma läinud.
Vasta
#6

Toru pildil selgelt näha lõikamise jälg ja poolik embleem. Igatahes raam, mis oli algses postituses on üks ühele. Sadula ja käepidemete kohta mul andmeid polnud, eks peab edasi otsima, et kõik oleks originaal.


Manustatud failid Pilt (pildid)
   

Инвалид информационной воины.
Vasta
#7

Raam paistab vist sama olema küll. Ees ja keskel embleemid ka samad, sadula all oleval torul on vene lehel oleval see puudu (võibolla ära tulnud). Värv mu omal võis olla roheline kunagi, väljas seismisega on väga ära pleekinud. Ega ma sadula ja käepidemete kohta tegelikult päris kindel ei ole ka, pole nii selgelt mälupildis enam, peaks veel erinevaid variante nägema, äkki siis saab kindlamalt öelda, aga esmalt tuli pähe et käepidemed olid kummist (punane?) ja sadul ka kummikattega (äkki ka punane), aga see mälupilt võib olla ka mõne teise sarnase ratta kohta.
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne