Halumasinat vaja , soovitusi?
#61

(24-08-2018, 23:12 PM)Marko Kirjutas:  Kas keegi selgitaks mulle lollile, et milleks on vaja puid LADUDA? ... Puiste kuivab hõredas kuuris paremini kui riit ja õueriidast kuuri ja uuesti riita paistab minusuguse diletandi silmis ikka rämeda raiskamisena, just inimtööjõu kasutamise vaatevinklist. ...

Mul pisike kuur, nii 120 rummi mahuga, noh käigud peab ka jätma eri sortide vahele, et kätte saada, seega vast 100 rummi pistad sisse. Kuur oli praktiliselt täis puistet, kui riita ladusin ei saanud pooltki täis. Üldiselt laon kohe kuuris riita ja lasen ikka vähemalt 2 a kuivada. Ühest otsast põletad, teise otsa laod.
Vasta
#62

(25-08-2018, 14:45 PM)honkomees Kirjutas:  
(24-08-2018, 23:12 PM)Marko Kirjutas:  Kas keegi selgitaks mulle lollile, et milleks on vaja puid LADUDA? ... Puiste kuivab hõredas kuuris paremini kui riit ja õueriidast kuuri ja uuesti riita paistab minusuguse diletandi silmis ikka rämeda raiskamisena, just inimtööjõu kasutamise vaatevinklist. ...

Mul pisike kuur, nii 120 rummi mahuga, noh käigud peab ka jätma eri sortide vahele, et kätte saada, seega vast 100 rummi pistad sisse. 

Mul naabrimees vana kuldne kõri, kui peolt koju jõuab peidab alles jäänud viinad pisikese kuuri puuriita, et oleks hommikul hea võtta. Mõnikord leiab sealt ka eelmise aasta omi. Rekord oli ükskord leida kuurist 20 viina kui riitasid ümber hakkas laduma.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta
#63

(25-08-2018, 23:06 PM)viplala Kirjutas:  Mul naabrimees vana kuldne kõri, kui peolt koju jõuab peidab alles jäänud viinad pisikese kuuri puuriita, et oleks hommikul hea võtta. Mõnikord leiab sealt ka eelmise aasta omi. Rekord oli ükskord leida kuurist 20 viina kui riitasid ümber hakkas laduma.

Tasapisi hakkan juba puude ladumise mõttest aru saama Big GrinBig Grin

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne