Automaatkäigukastiga Volga
#1

Ukrainast pakutakse mega haruldast I seeria automaatkäigukastiga VOLGAT. Auto ajaloost niipalju, et premeeriti sellega üht kaevurit, Donbassis. Mees võis osav olla kirkaga aga autosõitjat tast suurt ei olnud. Muidugi aeg tegi oma töö ja 5a. tagasi sattus ta ühe minu tuttava restaureerija kätte, kes ta algosadeks lahti võttis ja siis jälle kokku pani. Mees oli küllaltki pedant ja midagi ilustamatta ja üle restaureerimatta, viis selle auto tehase kondetsiooni. Värv, sisu, kõik nagu kunagi oli. Pisikesest liialdusest ei pääsenud, alla pani USA valge randiga kummid. Aga meest vedas tervis alt ja pakkus oma kätetööd nüüd mulle, kuna Ukrainas on arstiabi tõsisemate probleemide puhul ülimalt kallis või teine variant, minna parematele jahimaadele. Informatsiooniks niipalju, et I seeria aut. Volgasid toodeti 300+ eksemplari. Enamus müüdi väljamaale. Tänapäeval alles jäänud isendid võib ühe käe sõrmedel üles lugeda. Minu teada 3-4 eksemplari. Umbes sama palju on säilinud ka II seeria aut. Volgasid, kuigi neid toodeti ainult 64 tk. Üks neist seisab meil garaazis. Kui kellelgi on huvi sellise harulduse vastu, võtke ühendust. Hind on küllaltki krõbe aga tunduvalt soodsam, mida olen seni kohanud. Endal momendil vahendid puuduvad selle soetamiseks.  
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne