Külgkorviga Mopeed BoardTracker
#1

Alustasin uue võrri ehitamist 
tegelt ehitasin mõne veel vahepea, aga see tuli kõver ja värd, ärme sellel pikemalt peatu.
Pilt :
[Pilt: 37227017_10204278196511160_4714013081678...e=5C38467B]

UUS ehitus on see : 
Kogemata sai sama tüüpi nagu ''Nuki''
Ehk eks ta üks boardtracker jälle tuleb, aga nagu piltidelt näha tahaks raami teha 100% ise. 
Seekord tahaks teha midagi ilusat ja sirget. Midagi mida ka lõpus pulbris ära värvida.
Raam on ümberringi painutatud. Kasutatud sai 33.4mm toru 3mm seinaga. Ainuke painutus vahend on meil hüdropress vms.
See dikteerib ette päris palju mida ja kuidas painutada.  
Kuna ma painutasin esimest korda (midagi keerulisemat kui lihtsalt üks 90kraadine nurk) siis võib pildilt näha, et ei klappinud hästi. Viga oli selles (vist), et jooniselt mõõtsin
välismõõte, aga painutasin sisemiste mõõtudega.
[Pilt: 40139685_10204400420526684_8162218658920...e=5C3B3D11]

See viga sai parandatud ja vahele sobitatud horisontaalne post : 

[Pilt: MF600DS.jpg]

Nagu enne mainisin proovin seekord ilusti teha. Siin mu esimesed korralikud katsetused ''tube nochingus''


[Pilt: vD8Dx5p.jpg]

[Pilt: qYSY7Yv.jpg]


Just sain ka kätte rattad : 19''riga ja vaatasin/sobitasin neid. Mulle täitsa meeldivad need rattad. Vea tõttu tuleb paak opakalt suur.

[Pilt: atFbLKN.jpg]

Tegelikult teen selle mopeedi külgkorviga siin ka väike paigutuse katsetus :
(olen teadlik, et korv on pildil valel pool)
Külgkorv sai juurde planeeritud stiili pärast, ja ka natuke praktilisuse pärast. Plaanin ehitada teise veel ja minna järgmine suvi elukaaslasega mööda eestit reisuma.

[Pilt: SERRNWC.jpg]


Ja nüüd see kõige suurem/kallim mure.
Kuna raam on paksust torust, rattad raskemad kui jalgratta jooksud + veel külgkorv. Siis 80cc hiinakas enam kõnealla ei tule. Olen siin pikalt mõelnud ja vaadanud, kindel on see, et
peab tulema käikudega mootor. Kuna tegemist on vanakoli raamiga siis oleks äge kui leiaks vertikaalse käikudega mootori. See tundub aga kallim lõbu kui horisontaalne mopeedi mootor. Siis tegin ühe photoshopi katsetuse. Kõige hullem ei tundugi ja tuleb minna vist seda teed (kui keegi tõesti mingit paremat lahendust ei paku).
Kuna plaan minna Eesti pääle sõitma siis oleks äge kui saaks mõne motopoega diili teha mootori asjus, aga noh eks see ole selline unistuse värk.

[Pilt: GPL0tr2.jpg]
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne