Võib kustutada.
#61

Ei ole temalgi soojad ja valged ruumid niisama sülle kukkunud. Varem oli midagi muud.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#62

Nii on. 
Ehk siis maakeeli öeldes teeb inimene seda, mida õigeks peab - ehitab ise oma kodu ja elu.
Ja et näljasena seda tegema ei peaks, siis jäädvustab omad tegemised digipildile, laeb netiavarusse üles ja kui on piisavalt palju vaatajaskonda, saab ka hinge sees hoitud.
Minu arvates äärmiselt õige ja nutikas teguviis. Selle peale vaatajad tavaliselt omas elusaginas tegelikult ei tulegi.
Nii et kui tahate, et noormehel tõepoolest kõik hästi läheks ja elu omas kodus viisakal ilmel ja sisukalt sujuks, siis 
Tsitaat:please SUBSCRIBE, hit the BELL button and SHARE the videos with friends since this will keep it going also in the future

...nagu herr Donn omas kanali tutvustuses lahkesti soovitab.
Siia kiidusõnade jätmine on ka muidugi aus ja hea, aga sõnad kõhtu ei täida ega tööriistaparki ei uuenda  Wink
Vasta
#63

Donn on väga arvestatav tegija seda tüüpi ärimudelis, ainult kiitused! Võrdluseks - lisaks temale on mul subscribe'itud sellised sarnase profiiliga kanalid:

Andrew Camarata - https://www.youtube.com/channel/UCUujfNB...A/featured
tema sai pildile sellega, et ehitas merekonteineritest lossi/töökoja, subscribereid on natuke rohkem, postitab tihti.

Binky ehitamine - https://www.youtube.com/user/badobsessio...t/featured
juba 6a ehitavad ühte ja sama autot, iga video on täis inglisekeelseid double entendre'id ja rakiste tegemist sajal erineval moel. Subscribereid on vähem, postitab väga harva.

Vaatasin Patreoni sisse ka, Camarata seda ei kasuta, aga Binky kasutab, neil on üle 3100 toetaja, ehk siis igakuiselt miinimum 3KEUR sissetulek, tõenäoliselt palju rohkem, ei oleks üllatunud kui on üle 10KEUR-i.
Donnil on kasutaja Patreonis olemas, aga hetkel 0 toetajat. Äkki peaks mõnes eriti viraalses videos Patreoni ära mainima?
Vasta
#64

Donn on tubli töö teinud nii töökoda ehitades kui seda kajastades. Vaatasin katkestustega 16 osa ära, viimast olin juba näinud.
Tekkis küsimus: nende vanade juhtmete peitmine vahtplasti vahele, kas neid enam kunagi ei kasutata või lähevad need mõne naabri juurde. Omale teinult oleks ma need asendanud või siis maha kiskunud.
Mida tähendab subskribe seal. Saan aru et see oleks kiitmine aga mismoodi see käib ja mida see mulle kaela toob (õigemini mu arvutile)? Kas mingi registreerimine kuskil või veel midagi.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#65

subskribemine on tellimine.
saad vist mingi märguande kui uus video üles pannakse.
juhtmed seinas on kasutuseta.
Vasta
#66

Donn on tegija kindlalt ja eks see sooja-valge ruumi ehitamine on ka kõva sõna. 
Aga, mis mulle ei meeldi, eriti mu aeglase mobiilse neti juures, see on justnimelt see videote näitamine. Esiteks võtab liikuva pildi vaatamine krdi palju aega võrreldes lühikese teksti läbilugemisega, teiseks jääb pildilt tihti midagi olulist arusaamatuks, eriti kui see pole maakeelne ja minusugune inglist ei valda, kolmandaks mulle lihtsalt ei meeldi ühegi kinu vaatamine, teleka vaatamine samuti, ikka üks ajaraisk.
Tänapäeval on kõik oma tarkused torusse toppinud ja kui tahad midagi omale abistavat leida, siis lappa neid videosid, kõik tekstifailid igaüks + 3 fotot oleks kokku 5 min läbi loetud ja selge, kus vajalik inf on aga videod on igaüks 5-15 min sõltuvalt tüübi jutukusest, lisaks ju veel hakib ka jne.
Vasta
#67

videod käivad kiirelt. hammasratta alt valid kiiruseks 2x ja kvaliteedi piisavalt madalaks, et netiühendus läbi laseks ja muudkui vaatad.
mulle vähemasti niimoodi meeldib. ei raiska aega ja huvitava info saab kiirelt kätte. ja kui mõnda asja vaja eriti täpselt vaadata, siis reso kõrgeks ja pausi asendis punkti ja komaga kaader haaval edasi-tagasi liikudes näeb detaile päris hästi.
Vasta
#68

(06-10-2019, 19:58 PM)diesel Kirjutas:  ... pausi asendis punkti ja komaga kaader haaval edasi-tagasi liikudes näeb detaile päris hästi.


Ouuuu, tänan.
Vasta
#69

Kui tahad veel kiiremini läbi libistada, siis kasuta nooleklahve edasi või tagasi liikumiseks. Viis sekundit välbaks.
Vasta
#70

(08-10-2019, 07:56 AM)donn Kirjutas:  ... Liikuva pildi vaatamist eelistan mina artikli lugemisele - saab edasi klõpsida, pausi panna, tagasi kerida. Kuidas see ütlus oligi? Üks pilt ütleb rohkem kui tuhat sõna. Videos on ühes sekundis 60 pilti.  Big Grin  
inimesed on erinevad, mulle ei meeldi liikuvat pilti vaadata. Ja kuidas Piibel ütles - Kõigepealt oli sõna.
Ja videos on neid sõnu liig palju ...
Vasta
#71

Mulle meeldib väga Youtubest huvitavaid leiutamisi ja aretamisi vaadata, subscribede nimekiri on päris pikk. Hea garaazis olles taustaks mängima panna. Mõned huvitavamad videod tuleb pärast üle vaadata  Smile Telekas on toas olemas aga antenni ei ole aastaid taga olnud, wifi ja Youtube app on piisavad vabade hetkede sisustamiseks. 

Roomiku kohta- huvitav kas kaamera petab või ongi see pigem sõiduauto kui ATV mõõtu? Videos kus isteasendit katsetasid paigutasid selle keset sõidukit, kas iste mootori kõrvale ja taha kallutav kast praktilisem ei oleks?
Vasta
#72

Kas ei ole mõelnud taha otsa sisse Jetti veesurve mootori ehitamist, siis saaks ka käia järvedepeal kalastamas ja ka kiirus vees oleks rahuldav.
Vasta
#73

(09-10-2019, 20:04 PM)Qunts Kirjutas:  Kas ei ole mõelnud taha otsa sisse Jetti veesurve mootori ehitamist, siis saaks ka käia järvedepeal kalastamas ja ka kiirus vees oleks rahuldav.

ei oleks.
Vasta
#74

https://www.tooriistamarket.ee/et/paadi-...32lbs145kg

Huvitav kas selline asi annaks midagi juurde võrreldes üldse ilma sõukruvita, lintidega veoga. Saab lihtsasti pära pealt ära võtta kui kasutust ei leia. Kui muud mitte, siis kala püüdes vähemalt saab vaikust nautida.
Vasta
#75

(11-10-2019, 09:18 AM)olli Kirjutas:  https://www.tooriistamarket.ee/et/paadi-...32lbs145kg

Huvitav kas selline asi annaks midagi juurde võrreldes üldse ilma sõukruvita, lintidega veoga. Saab lihtsasti pära pealt ära võtta kui kasutust ei leia. Kui muud mitte, siis kala püüdes vähemalt saab vaikust nautida.

Sellisele kandilisele asjale ei anna 14,5 kg tõukejõudu silmaga nähtavat kiiruselisa.
Vasta
#76

Et see raskest rauast aparaat peab veega täitumisel miskitmoodi ujuma jääma, lähevad gabariidid suueks. Midagi amfiib-zaz 969 ja Jõgeva mehe põhiliselt alumiiniumist ujuva roomik- rooniitja vahepealset. Puid sellega metsast- ebamõistlik. Kalapüügile ikka plastpaat Minni Kotta mootori ja akuga- saad päeva laadimata sulistada. Või hangi BTR. Ehk on Rõikal, Laeva soos mõni märklauaks kasutatu alles, pole ammu sinna saanud.
Vasta
#77

(09-10-2019, 20:04 PM)Qunts Kirjutas:  Kas ei ole mõelnud taha otsa sisse Jetti veesurve mootori ehitamist, siis saaks ka käia järvedepeal kalastamas ja ka kiirus vees oleks rahuldav.

Vees liikumiseks piisab ju mingist väiksemast päramootorist sõiduki taga. 5hp peaks enam kui küll olema...
Vasta
#78

Väga kõva töö. 
Vaadates videosid tuleb omal ka kange tahtmine nokitseda. Järgmisest aastast alustan ka sooja garaaži ehitust kus tuulevarjus mõnusasti projektide kallal nokitseda. Seni aga tuleb silma hoida siin kuidas edeneb.
Tundub, et tuleb üks vahva kulgur siit.
Vasta
#79

Punaste joonte asemel on mõtekas kasutada tõmbevedrusid.

   
Vasta
#80

justkui oli siin või mõnes muus ksf! donn-i teemas jutuks, aga ma ei leia otsinguga midagi.
võib-olla kujutan ette ka muidugi. no igatahes küsin, et miks lugupeetud meister ei kasuta treipingis (ja mujal) emulsiooni?
ja puurimisel-keermestamisel spetsjomm lõikeõli?
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne