MÜÜDUD: VAZ või GAZ 21 ilukilbid ja Pannonia esituleklaasid
#1

Tere,

Sain täna pealelõunal ootamatu telefonikõne sõbrannalt, kes teatas, et tal on viivitamatult tarvis paar eset üle anda. Leppisime kohtumispaigaks lähima bensiinijaama ning rehvide kiunudes kohale kihutanuna ulatati mulle tuttuued ilukilbid ja esituleklaasid, millele ma sel hetkel hämmeldusest sõnatuna kohe nimegi ei osanud anda.

Kuna arvan nüüdseks mõnevõrra toibununa teadvat, et metallesemete näol saab ilmselt olla tegu kas GAZ 21 või VAZ tavakilbi alla käivate kilpidega ning suutsin välja guugeldada, et tuleklaasid võiksid kuuluda Pannonia mootorrattale, otsustasin, et hea sõbranna jaoks oleks kõige õiglasem kui ma need varuosad oma pimedasse keldriboksi paigutamise asemel müüki panen ning müügist saadava hõlptulu, kui seda peaks tekkima, kulutame ühiselt mõnel õhtusöögil homsele mõtlemata hea veini ja magustoidu peale lihtsalt ära.

Seega kui keegi tunneb, et tal on neid asju mingil põhjusel tarvis, võib julgelt minuga ühendust võtta. Ma nende asjade päris hinda ei tea, aga kuna nad liiga palju ruumi ei võta ja on iseenesest ilusad, arvan, et näiteks 50 eurot võib meil küll õhtusöögi peale vabalt ära kuluda. Oleks restoran Volga veel alles, siis kindlasti rohkemgi.

Kilbid on uued, neid on 5 tk, nad on täitsa kroomitud plekist (mitte alumiiniumist) ning tänu ilmselt tubastele säilitustingimustele praktiliselt ideaalses korras. Pildil parempoolne on kõigist tõesti kõige viletsam ja sellel on ainsana paar roostetäppi, kuid isegi see on päriselus praktiliselt uueväärne.
[Pilt: 350_180914_Kilbid_1.jpg] [Pilt: 350_180914_Kilbid_2.jpg]

Tagakülg on kõigil selline ning keegi nõukogude tööline on sinna peaaegu õnnestunult mingit templit lüüa üritanud.
[Pilt: 350_180914_Kilbid_3.jpg] [Pilt: 350_180914_Kilbid_4.jpg]

Ja ilmselt Pannonia mootorrattale mõeldud tuleklaasid on samuti uued, tootjaks keegi FTM ning pärinevad oletatavasti aastast 1978.
[Pilt: 350_180914_Pannonia_Tuli_1.jpg] [Pilt: 350_180914_Pannonia_Tuli_2.jpg]


Parimate soovidega,

Tauno
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne