Üks hoopis teistsugune projekt- HHR woody wagon
#61

Vot eks me kõik arvame,et just meie silm on see kõige treenitum ja maitsemeel kõige parem. Ja ma olen ju ka öelnud,et inimesel on võimalus alati ehitada just oma maitsele vastav sõiduk. Mina valisin sellise tee ja MULLE sobis Jarmo poolt pakutu. Kriitikal pole häda midagi, kuniks selle avaldaja suudab aduda,et ta ei ole ainus maailmas ja on ka teisi võimalusi. Ning kõik ei peagi kõigile meeldima Smile Uued ideed ja reaalsed näpunäited on alati teretulnud. 
Ja loomulikult sobiks kenasti oma sõnade kinnituseks mõned elusuuruses näited. Oma tehtud siis. Mitte interneedusest.
Discoveri peal on ju kõik nii lihtne Big Grin Toungue Big Grin

Et mina tegin endale sellise. Kui keegi soovib,võime teha soovi avaldanule täpselt sellise nagu terav ja treenitud ning head maitsemeelt omav kunde soovib.

Lisan veel puid lõkkesse ja mainin,et katusele tulevad ka kroomitud katusereelingud Smile

Ma olen ka üritanud tõde teada saada vesteldes 30+ aastase kogemusega Soome ja Rootsi automaalritega. Ja vaadates nende aastatega tehtud töid pean tõdema,et no ei ole kahjuks seda ühtset tõde, mis kõigile sobiks.

Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)
Vasta
#62

(17-01-2019, 12:59 PM)DevilDeVille Kirjutas:  Võrreldes originaaliga on asi ikka väga bueno väljakukkund. Kui kuidagi neist jubedatest esituledest ka lahtisaaks... a tulenevalt plaststangest selles osas mingeid häid valmislahendusi mäletamistmööda ei pakuta paraku.

Esituledele jah pole midagi mõistlikku leidnud. Mingid ideed olid,aga need nõuaks selle stange ümberehitust. Aga see oleks juba päris mahukas ettevõtmine.

Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)
Vasta
#63

Ei ole see originaal minu maitse ja pole ka valminud asi. Igaljuhul on läinud natuke paremaks, aga kindlasti mitte nii palju, kui töö maht eeldaks. Minule kõige "söödavam" vaatepilt on eest 3D. Seal pole nii palju puitu näha ja kuidagi kutsub vaatama.
 Igal ühel oma maitse. Omanikule meeldib, siis on keik korras. Kunsti tehaksegi arvustamiseks.
Vasta
#64

(17-01-2019, 13:04 PM)wagoneer Kirjutas:  Esituledele jah pole midagi mõistlikku leidnud. Mingid ideed olid,aga need nõuaks selle stange ümberehitust. Aga see oleks juba päris mahukas ettevõtmine.

 Kas seest mustad ei aitaks siluda kuidagi seda tuleosa? https://www.ebay.com/itm/Black-Housing-H...2554697825

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta
#65

(17-01-2019, 13:19 PM)viplala Kirjutas:  Kas seest mustad ei aitaks siluda kuidagi seda tuleosa? https://www.ebay.com/itm/Black-Housing-H...2554697825
Hm. Seda peaks täitsa mõtlema. Krt. lihtne asi aga ise ei leidnud selliseid Smile

Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)
Vasta
#66

(17-01-2019, 11:54 AM)cesium Kirjutas:   IMHO äheb liiga õigeusukiriku interjööriks ära.

Käisin autot looduses vaatamas. Pole minagi eriline kirjumirju fänn, aga see kooslus on silmale hea rahulik vaadata.
Pealegi on üks tore ütelus, milles on sõnad koerad ja karavan Smile

Ümmargused esituled vast sobiksid auto retrokujuga, kindlasti saaks neid ka sinna panna, aga mis registripidaja asjast arvaks?

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#67

Liikurist sai Auto Smile
Vasta
#68

Täiesti võimalik, et laivis paistab see asi kenam.

Lihtsalt minu arvamuse kohaselt on woodie ise juba visuaalselt nii ränk, mis ei jäta väga ruumi mujal veiderdamiseks. Panebki imestama, et arvestades kes tegi on nii labase asjaga rukkisse pandud. Ma ei tea muidugi ülesande püstitust, aga asutuse reklaampinnana oleks vast võinud need kirjad prominentsel kohal olla ja kogu ülejänud stiliseering vastavalt ümber, rõhutavalt ja lähtuvalt. Kui aga eesmärk oli saada woodie või pohuj mis peaasi, et midagi, siis see on ju olemas? Tellija rahul ja seega on projekt edukalt lõppenud.

Karavan peabki edasi minema, sest mis valesti see uuesti Big Grin Ja võibolla saab just sellest autost esimene igivalmiv tõsine custom-projekt Eestis.
Vasta
#69

(17-01-2019, 13:01 PM)wagoneer Kirjutas:  Vot eks me kõik arvame,et just meie silm on see kõige treenitum ja maitsemeel kõige parem. Ja ma olen ju ka öelnud,et inimesel on võimalus alati ehitada just oma maitsele vastav sõiduk. Mina valisin sellise tee ja MULLE sobis Jarmo poolt pakutu. Kriitikal pole häda midagi, kuniks selle avaldaja suudab aduda,et ta ei ole ainus maailmas ja on ka teisi võimalusi. Ning kõik ei peagi kõigile meeldima Smile Uued ideed ja reaalsed näpunäited on alati teretulnud. 
Ja loomulikult sobiks kenasti oma sõnade kinnituseks mõned elusuuruses näited. Oma tehtud siis. Mitte interneedusest.

Kunstnikud on teadagi suure egoga ja kriitika suhtes tundlikud. Ega see arvustus ei olnud mõeldud ju tuju rikkumiseks vaid ikka nõuande või tähelepanu juhtimisena. Suhtumine, et "kui ei meeldi, eks tee siis ise parem või mis sa mees ise oled teinud?", jääb mulle arusaamatuks, mis need minu tehtud asjad siia puutuvad ?

Paljud otsused mis mõjutavad lõpptulemust sünnivad töö käigus kompromisside tulemusena, aga vaataja seda ei tea. Õnnelik tellija on ju tegelikult sellise projekti pea eesmärk ja see on täidetud. 
Saan aru, et nõu ei vajata, võtan siis kogu nõu tagasi kui tühja ja tarbetu Wink, hää teinekord ise midagi sinna siise pista.

Triumph GT6, Corvair Spyder, Datsun 280Z, BMW E21, VW Buss
Vasta
#70

Väga äge tulemus, ei saa kritiseerijatest hästi aru. Kuidas oleks pidanud woody replika tegema ilma puidumustrit või -värvi kasutamata  Big Grin Eks ta meie silmale on võõras vaadata jah kuna mõjutused on ju teiseltpoolt ookeani, meil peale üksikute mosse 401-422 pole ju puitkerega universaale liikunud.

Kroomitud reelingud koos puidust raamiga oleks i-le täpi peale panek.
[Pilt: 10631707.jpg]
Vasta
#71

"tiigrinahast" istmekatted ja sinine roolikate oleks täpp Big Grin
Vasta
#72

Enamvähem, õige oleks istmete peale "mexican blanket" ja metalliksinisega värvitud  Mooneyesi rooliratas  Big Grin
Vasta
#73

Ega ma vist tegelikult väga ei saagi siin teemas midagi öelda, sest kirjutagu ma mida tahes, ikka arvatakse automaatselt, et härral sai ego hirmsasti riivata Big Grin
Värvide osas - minu (ilmselt siis liig vähese) värviteooria teadmiste kohaselt need toonid sobivad omavahel hästi kokku, sest beežid-pruunid on ühes perekonnas ning sildilolevad värvid on muude toonidega laias laastus samuti lähedases tervikut moodustavas ruumis, kuid tähelepanu tõmbamiseks peavadki taustast veidike erinema ja teatavat pizzazzi evima. Sildi töö ongi vaataja pilk endale saada. 


Tsitaadilt eemaldasin autori nime, sest järgnev jutt ei ole mõeldud otseselt isiklikuks "vastulöögiks", vaid lihtsalt arutlen selle põhjal: 
"Lihtsalt minu arvamuse kohaselt on woodie ise juba visuaalselt nii ränk.
Panebki imestama, et on rukkisse pandud." 


Siin aga ongi vana hea teema - keegi arvab midagi ja siis just see ongi nende meelest ainuke tõde. Aga kuna too arvamus on ainult osade inimeste maitsel põhinev, siis ei saa ju nii põhjapanevalt väita, et millegagi on rukkisse pandud. Mina jälle ilmselgelt arvan, et ei pannud rukkisse, sest enda maitsemeelte jaoks sellele konkreetsele projektile just niimoodi sobib ja kui mu meelest oleks olnud halb, siis oleksin maha võtnud ja teinud teistmoodi (sest teatava aja jooksul saab veel maha võtta ja muudatusi teha). Rolleyes  Kujundus ei tekkinud kogemata ega "kukkunud niimoodi välja". 


Fakt on see, et tänaval on üks põnevam auto juures ja äkki ärgitab see ka mõningaid teisi inimesi oma igapäevasõidukeid personaliseerima, sest just selliste väikeste sammudega saabki üldse mingisugune kultuur meil siin areneda. Sõna jõud on aga nii tugev, et päris paljud inimesed ei tahagi enam midagi ehitada, sest kõik alati virisevad millegi üle. 
Sellega ei arva ma, et kogu aeg peaks kiitma ja õlale patsutama, aga no mis kasu on kellelgi sellest kui öelda, et "minu arvates (loe: minu maitse järgi, mitte de facto) on see/too asi halb"? Selles pole mitte mingit konstruktiivset kriitikat, sest isegi kui ühele näiteks kasvõi kirjusus ei meeldi, siis teisele meeldib ja kirjusus kui asjaolu pole ka maitsekuse või maitsetuse tunnustatud näitaja. Seega ei aita säärane arvamine mitte kedagi edasi, küll aga just selle ülalmainitud sõna jõu asjaolu tõttu viib hoopis kõiki tagasi.

Stiff Skunk Kustompood - http://www.stiffskunk.com
Diskustom Magazine - http://www.diskustommagazine.com
One Eyed Morse Kustoms pinstraibid | sildimeisterdamine | custom paint
http://www.kustom.ee
Vasta
#74

(17-01-2019, 15:56 PM)spitfire Kirjutas:  Kunstnikud on teadagi suure egoga ja kriitika suhtes tundlikud. Ega see arvustus ei olnud mõeldud ju tuju rikkumiseks vaid ikka nõuande või tähelepanu juhtimisena. Suhtumine, et "kui ei meeldi, eks tee siis ise parem või mis sa mees ise oled teinud?", jääb mulle arusaamatuks, mis need minu tehtud asjad siia puutuvad ?
Paljud otsused mis mõjutavad lõpptulemust sünnivad töö käigus kompromisside tulemusena, aga vaataja seda ei tea. Õnnelik tellija on ju tegelikult sellise projekti pea eesmärk ja see on täidetud. 
Saan aru, et nõu ei vajata, võtan siis kogu nõu tagasi kui tühja ja tarbetu Wink, hää teinekord ise midagi sinna siise pista.

Ära nüüd solvu. Ma kirjutasin,et kriitika on teretulnud. Lihtsalt kritiseeria peab ka aru saama,et tema arusaam ning maitse ei pruugi olla see ainus ja õige. Küll nendest nõuannetest midagi kõrvataha pannakse järgmiste projektide tarbeks. Kui peaks vajadus tekkima. Või saavad teised midagi tarkka teada. Milleks solvuda. Ja ettenäidatavad tööd annavad kritiseeriale lihtsalt olulist kaalu juurde.
Seda woody asja saab teha miljonil moel. See sai tehtud just nii. Ma ei ole kunagi väitnud,et see on ainus ja ÕIGE lahendus. Nii värvidelt kui tegumoelt. Aga mulle meeldib ja ma olen rahul.                                                         Rootsis näiteks tehakse hetkel 3D woodyt(reaalsed liistud äärtes). Ja seda 86 aasta kandilisest suurest volvo universaalist. Kui valmis saab,siis panen mõne pildi silmaringi avardamiseks. Kui minu auto värvid tunduvad liiga kirjud,siis selle volli(auto on punast värvi) puidu ja äärise värvi valik lööb õrnapõielistel põhja pauguga alt ära Smile 

Ma ei oska ette kujutada kuidas peaks reklaam seal peal olema?? Üle külje kirjutatuna? Ei auto on woody ja aknal lihtsalt logo ja kiri.  Ja eks vaikselt arendab seda edasi nii kuidas midagi huvitavat välja koorub.
Mexico vaippa ei tule ja sinist rooli ka mitte. Küll aga muid asju Smile

Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)
Vasta
#75

Erinevalt arenenud autokultuuriga maadest mõtlevad eestlased tõesti kahjuks eelkõige teiste arvamusele, mitte aga sellele, et igaüks ehitab autot ikkagi iseendale ja oma maitse järgi. Maitse ja arvamus on nagu perseauk - igaühel oma. Väga lahe aparaat, eristub mõnusalt üldisest hallist massist. Ka hobiautode üritustel peaks omanäolisusega väga hästi silma jääma Rolleyes Well done!
Vasta
#76

vaat siis. ei arva ma puidust suurt ja madaldusest kohe üldse mitte ja masin ise pole ka minu mekk, aga miskit pole teha, peab tunnistama, et kompott kokku on täitsa viisakas ja tasakaalus. au ja kiitus!
Vasta
#77

Noh eks selle kunstivärgiga ongi niimoodi, et kes need piirid tõmbama peaks ja siis tekib küsimus, et aga kas need peaksid pidama või peavad kedagi üldse? Big Grin Ala süvahuviliste arusaamad on tavaliselt midagi muud kui lihttarbijal. Võtame näiteks kasvõi muusika- mida loetakse heaks või õpetatakse kõrgemal tasemel versus see mida kuulab rahvas üldiselt. 

Isiklikult pole plaanis olnud võtta tõemonopoli, ammugi sellega laamendama hakata. Ühtlasi olen suuteline mõistma, või vähemalt proovima, võõraid ja uusi stiile, kasvõi Lõuna-Aasia jingle truck, Bosozoku autod/mootorrattad või donk. Jah need on veidrad kuna ma olen ju üles kasvanud hõbedase diisel golfi ja valge kaubiku keskkonnas  Cool , aga sellegipoolest on vaatajana arusaadav kas asjal on harmoonia või tekib lausa uus tervik või on tegemist juhuslikult kokku saanud kokkusobimatute elementidega. Kui Siberi mees keevitas oma Kullesele Corolla uksed tuimalt kabiini külge, said küll kõik kohe aru, et nii ei lähe- pime kujur jälle tegutsenud. Mida kaugemale nö. ilmselgest, seda rohkem tekib vaidluseid. Võib-olla on koguni asi selles kuidas serveerida. Näiteks seesamune Gorilla ustega Golovastik, omades peent efektiga värvust, oleks võib-olla custom ringkondades hoopis hinnatud, aga see on vist jällegi snoobide vs pööbli vahe.

Tagasi tulles puitpaneelide juurde. Vaadeldes internaadist otsitud pilte sel teemal ja mõtiskledes nähtu üle, joonistub välja ikkagi üks ja sama- välditakse erinevaid värve või kui siis on säästlikult kasutatud. Sama kehtib muu padajanni kohta. See roheline Cortina mida ksf! Laanelepp ülal näitab- täpselt sama, fookus puidul ülejäänu ühte tooni roheline ja alles uurides selgub, et mitte-originaalne.

Reklaamkirjade paigutusest naapalju, et kumb siis olulisem oli, kas reklaam või puit? Seda mainisin ka varem ja mina seda ei tea. Parema reklaami huvides oleks vast pidanud puidust loobuma või vähemalt koondama. Puidu ja kirjade hea tasakaalu leidmine, et mõelamd löögile pääseks, ei tundu lihtne ülesanne
nagunii.

Igatahes kui tellijale ja tegijale meeldib, siis meeldib mulle ka. Siiski jätkuvalt arvan, et oleks üsna lihtsalt saanud paremini ja jään ootama selle projekti järgmist iteratsiooni, olgu selleks siis põrnika laternad või mehhiko vaibaga kaetud mootor.

Jõudu.
Vasta
#78

Oluline oli auto. Reklaami panek tuli hiljem ja sobib sinna kenasti. Ei tüki liiga silma. Ja ütlen veelkord,et saab teha miljonit moodi ja hoiduda ma ei tea millest. Solvuda ei maksa kellegil. Sest absolutset tõde pole olemas Smile on lihtsalt erinevad nägemused ja arusaamad.
Aga seekord on selline versioon asjast.
Minu jaoks oli see auto üks suur katsetamine töö alaselt erinevate lakkidega ja lakkimisega. Erinevate paksustega kihid, kambri temperatuurid, läbilihvi puhul paranduse moodused ja nii edasi. Lakkide vahe on täitsa kosmos ikka. Mida kannatab ja mida ei kannata nii lasta. Ehk info. Sellist "lollust" maalrile koolis ei õpetata. Selle ülesande täitis see auto kuhjaga. Ja lisaks sain omale MINU maitse järgi liikuri millega teistest natuke erinedes oma igapäevaseid asjatoimetusi teha.

Nii,et ärge pikka viha pidage Smile

Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)
Vasta
#79

Huvitav et keegi ei vii juttu sellele, et selle autoga ei tohiks igapäevaselt üldse sõita ja peaks hoidma kuivad pimedas ruumis katte all.

Toungue

Olge nüüd, igal on oma mis iganes ja mis maitsega siis. Ega mulle kah iga mehe naine ei meeldi aga ega ma talle seda siis näkku kohe ei ütle.
Vasta
#80

(17-01-2019, 22:25 PM)MeelisV Kirjutas:  ... Ega mulle kah iga mehe naine ei meeldi aga ega ma talle seda siis näkku kohe ei ütle.

A kui meeldib, siis ütled küll.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne