Üks hoopis teistsugune projekt- HHR woody wagon

(17-01-2019, 22:51 PM)wagoneer Kirjutas:  Oluline oli auto. Reklaami panek tuli hiljem ja sobib sinna kenasti. Ei tüki liiga silma. Ja ütlen veelkord,et saab teha miljonit moodi ja hoiduda ma ei tea millest. Solvuda ei maksa kellegil. Sest absolutset tõde pole olemas Smile on lihtsalt erinevad nägemused ja arusaamad.
Aga seekord on selline versioon asjast.
Minu jaoks oli see auto üks suur katsetamine töö alaselt erinevate lakkidega ja lakkimisega. Erinevate paksustega kihid, kambri temperatuurid, läbilihvi puhul paranduse moodused ja nii edasi. Lakkide vahe on täitsa kosmos ikka. Mida kannatab ja mida ei kannata nii lasta. Ehk info. Sellist "lollust" maalrile koolis ei õpetata. Selle ülesande täitis see auto kuhjaga. Ja lisaks sain omale MINU maitse järgi liikuri millega teistest natuke erinedes oma igapäevaseid asjatoimetusi teha.

Nii,et ärge pikka viha pidage Smile

Seda autot vaadates ma mõtlesin just sama,et siga kõva praktika saab lakkimise vallas,kui vedel,mis lakk jne. Ilu on vaataja silmades ja mina vaatan seda autot võimalikult vähe,aga tean seda ,et sealt kerelt saab ka sügava kriimu välja paljalt poleerimisega Smile Aga edu ja arvan ,et pärast seda lakitööd enam kunagi midagi kananahka ega jooksma ei lähe.

Opel Manta B 2x 1980:Toyota Celica Supra 1983
Vasta

Ma prooviks reklaame akna asemel paigutada hoopis neile ühtlaselt tumedatele pindadele rataste ümber (mingis ähmases kujutluses meenuvad vanaaegsed reisimehed, kellel umbes sinna oli kombeks lisaks sponsoritele ka vallutatud sihtkohtade loetelu märkida).

Keegi eespool mainis rattakilpidega sama pinnakattega katuseraami mõtet - toetan!
Vasta

No täna siis oli tore päev. Külastasin lasnagorski rajoonis ühte tuttavat. Istusime toas vast mingi 15min. Auto parkisin maja juurde. Ühel pool siis nii öelda maja ja teisele poole jäi mingi alajaam. Enne kui tuppa läksin haarasin veel teiselt poolt autot kaasa tagaistmelt paar asja.
Viisin asjad tuppa ja nii 15min pärast läksime koos siis alla autot kaema. Ja oh üllatust. Keegi krd-i imbetsill oli tuuri pannud alajaama poolsed ilukilbid. Tuttav veel uuris,et äkki olid juba enna läinud. Aga kuna ma vahetult enne tuppa minekut olin käinud ka seal pool autot,siis olin 100% kindel,et need seal alles olid. Ja mis kõige lahedam. See kõik toimus päise päeva ajal(kell 14.30). Super.
Nii,et kui keegi silmab mis iganes kohas kahte 16" mooncapsi müügis, võiks mulle teada anda. Tunnen oma kilbid 100% ära.
Vot nii. Uut ringi ei hakka enne suve külge panema. Ei saa salata,et si** keeb jube rõvedalt.
Vasta

Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne