Parktuli ja manomeeter Edit lisaks karpa ja tööriistakott
#1

       

Selline lakaleid. Ma hakkan tasapisi ära tüdinema neist naabritest ja tuttavatest, kes iga vanema näoga rauatükiga minu juurde tulevad. Jutt on alati üks - kuule, sina semmid nende vanarauahulludega, misasi see on? 
Seekord läks jälle süda härdaks, kuna vidinad on uued.
Mille külge käivad ja kas keegi tahab endale?

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#2

Tuli on suvaline vene veomasina/bussi esimene kuni 80ndate alguseni, kui tuli kaheosaline plastklaas.

Manomeeter võiks olla näiteks uue armatuuriga Zili varudest.

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#3

                       

Kasutan vana teemat kuna leitud sodi vist uut ei vääri Smile
Karbuss ja tööriistakott. Mille juurde kuuluvad? Tööriistakott on täiesti uus ja ilma igasuguse viiteta tootjale või teemale, ainult numbrid, mis osaliselt võiksid tähistada lehtvõtmeid. Ja neid on 2tk millegipärast.
On juba kombeks saanud siinsed leiud ühekordselt ära märkida, seega huvilised võivad kirjutada ja joonistada Smile

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#4

Kus on ksf kalleb? Ta kindlasti vastab sekundiga, millise viguri zip sellist kotti võis sisaldada.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#5

Karburaator kuulub 1.3 moskvichile nagu näiteks 403. Ühelõõriline 1.3 oli 33kw
Vasta
#6

Karburaator edukalt uues kodus, tööriistakotid endiselt alles. Kas tõesti mitte keegi ei soovi oma moodsasse klassikusse enamvähem ajastutruud tööriistakotti? Ma ei ole ahne, kindlasti saab kaubale Smile

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#7

Tuli ja manomeeter uues kodus, tööriistakotid alles. Tasuta!

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#8

Tasuta ei taha kuid saatekulu eest võtaks ära küll. 
Kas 5 euro eest saaks need kuhugi seinakappi suruda ja Jõhvi saata?

Iseõppinud spetsialist - energeetika valdkonnas.
Vasta
#9

Tööriistakottidega on ka ühel pool.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne