Projekt: Fortschritt E514 renoveerimine, vla 1990
#21

(28-08-2019, 16:16 PM)E303 Kirjutas:  Käes on augusti lõpp ja viljakoristus on jõudmas lõppfaasi . Küsimus teema autorile /  Kas  selle kombaini (E-514) oled saanud   töökorda  ja viljapõllul seda proovimas käinud.

Täiesti õigustatud küsimus. Seda kombaini pole veel põllul töötamas nähtud. Seda väga lihtsal põhjusel, ei ole selle aastanumbri sees kombainile kätt külge pannud, kuna tuli valida, kas panna püsti kaarhall või remontida kombaini. Sel hooajal teen kaarmaja, uuel hooajal pühendun ainult kombainile.
Küllaga olen otsinud juurde palju varuosi, mida teadaolevalt on vaja ja olen loonud ka palju uusi ja huvitavaid kontakte. Lisaks on ühte E512 käinud ka vaatamas, mis on mootorimurega, et võibolla tuua veel üks doonor lisaks. Tegelikult huvitaks põhiliselt üks komplektne heeder, aga natuke kahju on ka kombainiosa pressialla lasta viia, et kruvib enne ehk midagi vajalikku maha ja siis pressib.
Väga huvitatud olen ka komplektsest IFA W50 töökorras mootorist. Kõiksugu muid juppe võib ka pakkuda sellele kombainile.
Asi saab kindlasti täiesti töökorda ja aastateks truuks töökaaslaseks.

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne