Mida arvata mopeedautodest.- kas keelustada.

(16-01-2022, 20:45 PM)DevilDeVille Kirjutas:  Ma loen siit välja suurt sümpaatiat poldivolditeadlaste ja tudengite vastu Smile
Jep. Nii on. Piiritu sümpaatia.  Big Grin
Vasta

Ülevaatuste kohta väike artikkel.

https://auto.geenius.ee/eksklusiiv/mopee...les-algus/

Ise kohtasin mopot omavat meest kelle auto nägi peale viimast korda ikka väga palju parem välja. Põhjus just seesinane ülevaatus.
Luges ette et tuled, sildade puksid liigendid, amort, pragudega tiivad jms. Mida kõike kästi parandada aga lõpuks sai läbi.  Vist käis mitu ringi seal "autot" näitamas.
Ise pakkus, et tema teada piirkonna üle 10st mopost jääb teedele ehk 3...4.
Vasta

Sõitsin täna peale lõunat läbi Vajangult, kes ei tea siis väike külake Tamsalu ligidal. Ühel hetkel tabasin mõttelt et krdi palju mopeedautosid hakkab silma, vähemalt 4 kindlasti mida külavahelt läbisõites silmanurgast nägin.
Ilmselt jõuavad nad veel õhtuks paljuneda kui inimesed töölt-koolist koju jõuavad.....
Vasta

Ma mõtlesin, et seal on elu päris välja surnud. Elasin seal oma elu esimesed 4 eluaastat ning need vähesed korrad, mis ma sealt läbi olen sõitnud, pole ma üldse mingit liikumist näinud, isegi selle kahekordse maja aknad keset Vajangut, kus elasime, on laudadega kinni löödud. Kuid mobodest rääkides- tegelikult peaks ma ütlema, et vähemalt minu meelest on neid liikluses üsna vähe ja vähemalt mind nad eriti ei häiri. 
Mulle ei meenu, kas ma siin olen rääkinud, aga Põhja-Rootsi väikelinnades tegid tatikad mingi aeg talvel "pulli", oodates kuskil enne tõusu bussitaskus, kuni mõni veokas nähtavale ilmub ja siis keerasid ette, nii et veokas pidi põhimõtteliselt seisma jääma ning siis oli vahel "nalja" kui palju, kui mõni veokas siis enam mäest üles ei saanud. Ise tõmbasid muidugi udu. Õnneks pole siin sellistest debiilsustest kuulda olnud.
Vasta

Nüüd siis ülevaatuste aeg läbi ja kuidagi kuivem tunne on kohe.

https://auto.geenius.ee/rubriik/uudis/so...dautodest/
Vasta

Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne