T-40 sidur kinni

Vabalt võid ka ühe vahetada. Vaata  et kaal sobiks ja kogu moos.

Aquila captas non muscas.
Vasta

Kas keegi neid plokikaane tihendeid on kasutanud,originaalis tihendit ei olnud aga varuosana pakub,kas peaks selle panema?

https://www.periko.ee/et/a/plokikaane-ti...7m-1002024
Vasta

Sellest oli mingis teemas juttu. Ma panen peast ja võin ka eksida ,et mingite hülsi/kaane komplektidega oli vaja ja osadel tõenäoliselt vanadel mitte.
Vasta

Uuel hülsil ja peal ilmselt pole vajalik,aga vanematel kus pinnad pole enam nii hääd on juba vajalik.
Vasta

(09-02-2022, 21:31 PM)Paksumaksu Kirjutas:  Kas keegi neid plokikaane tihendeid on kasutanud,originaalis tihendit ei olnud aga varuosana pakub,kas peaks selle panema?

https://www.periko.ee/et/a/plokikaane-ti...7m-1002024

Need tihendid on vajalikud kui kolb on vana tüüp aga silindripea uus tüüp.

Aquila captas non muscas.
Vasta

Sai traktor kokku tagasi laotud,kus ühe hülsi koos kolviga ära vahetasin,klapid sai reguleeritud,õhk välja aetud,aga traktor käima ei lähe,isegi ei luba mitte,endal mõtted otsas milles probleem on.
Kas viga võib klappides olla,või on ikka õhumull kuskil,sai küll pihusti küljest kõik torud natsa lahti keeratud ja käiatud kuni kõigist korralikult kütet pritsis,klapid sai reguleeritud kui pumbal esimese pihusti torul hakkas küte tulema siis rihmaratas märgis BMT ja esimene silindri klapid reguleeritud,180 kraadi siis 3 siis 4 ja siis 2.

On ideid mida võib valesti olla.
Vasta

Tuleb lihtsalt õigest kohast õhutada! Pumpa sisenev toru/ voolik lahti keerata, see ülemine ja dekompressiooni kasutades lihtsam , kui õhk lakkab ja hakkab korralikult nirisema, siis on ladna.
Vasta

Mis pump peal?Õhutamine pole kuigi lihtne...
Vasta

Keerispeapump.

Pumba enda küljest lasin vooliku lahti ja käsipumbaga lõin kuni kütust tuli ilma õhuta,siis pihusti küljest otsad lahti kõigil pihustl.lasin käiata kuni ilusti kütust pritsis igast torust ja samal ajal torud uuesti kinni,olen kunagi peale pumba vahetust niimodi õhutanud ja ilusti käima saanud,aga nüüd ei teagi mis valesti.
Vasta

Õhk jääb n-ö pumba peasse. Omal ajal pumba remontija õpetas, kuidas sellise pumba puhul õhutamine käib...
Vasta

Kui kütet pihustitorudest pritsib siis on mingi muu viga. Ma ei tea palju sa lammutasid aga vb said klapid valesti reguleeritud ja kompressiooni pole.
Vasta

kui küte jõõuab silindrisse ja ei käivitu peab sumpast halli väljuma.Kompresioonihoob maha peab mootor kergemini ringi käima,hoob peale tagasi jälle raskelt käima,võib vabalt klappide teema olla.Kaaned maha ja keerad mootorit ringi ja kas üss tõukurid logisevad?Mina isiklikult regullin klappe iga silindri järel keeran vänta kuni järgmine pütt üss,veendun,et tõukurid logisevad.Vahel olen unustanud ka kompresiooni maha ja siis nuputa väljalaskel tõukur logiseb,aga sisse ei logise...
Vasta

Halli tuleb ja korralikult,sai korra klapid uuesti üle vaadatud ja kõik tundus õige,eks peab veel korra kõik uuesti üle vaatama.
Vasta

Tähtis on veenduda ,et esimene silinder ikka on ülemises surnud seisus. Vb on vaja veel üks tiir väntvõlli keerata ja siis alustada reguleerimist.
Vasta

Kas viimase remondi ajal käis kõrgsurvepump maas või hammasrattad? Kui vastus jah, siis ............

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta

Pump maas ei käinud,ainult hülsid.
Vasta

Kõik korras,traktor töötab,tänan kaasamõtlejaid,vist oli ikkagi mingi õhumull küttesüsteemis.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne