Jawa juttu maalt ja merelt.
#21

kas keegi ehk juhtub ka tähele panema, et teemaks oleval jawal on mootor nõks alla kolmesaja kuubi.
minu arusaamise järgi on liitrivõimsus täitsa mõistlik.
Vasta
#22

Olin täna korraks seal Jawa poes, ning pean ütlema, et ratta kõrval seistes tundus teine suht OK.
Seda ratast tuleks võtta kui vana 250cc järeltulijat, mitte 360 oma.

See liitri võimsus mind eriti ei eruta, sest ratast viib ikkagi edasi võimsuse ja kogu kaalu suhe. Seega peaks sealt kaalu vähemaks saama, siis oleks rattal teine hingamine.

Ostan Minsk M103 (1963a) ja Kovrovets K58 -le ning '73a Jawa 360 + velorex korras osasid 
Vasta
#23

6k on ilmselgelt liiga palju ainult nostalgia eest. oleks hind 50% väiksem (st võrreldav siingi viidatud hiina Benellile), siis võiks ehk väiksest erivõimsusest ja küsitavast koostekvaliteedist mööda vaadata, aga praegusel juhul on tegemist ikka väga piiratud segmendile suunatud nišipilliga. palju neid ratturied ikka tänapäeval on, kellel vana jawaga lähedasem suhe. 
sai ka mõned aastad tagasi seda piideldud ja kaalutud, et kuidas ja mis hinnaga seda Eestisse saaks, aga nii kõrget hinnanumbrit ei eeldanud. kahju, sest mõistlikuma hinnaga oleks sel täitsa turgu siin.
Vasta
#24

Osta.ee'sse on müüki pandud väga ilus Jawa 360 koos külgvankriga:

https://www.osta.ee/jawa-350-kulgkorviga...00721.html

Kõik on ilus ja ammu pole selliseid masinaid müüdud kuid midagi oleks justkui vale selle masina juures.

Väidetavalt on kõik kroom osad käinud Narvas Igori juures kroomimises kuid vist on neid Igoreid seal teisigi, kes suudaksid tagumise käepidemele veidi teise painde anda.

[Pilt: 98859249.jpg]


Sealt maalt on minugi juurde jõudnud sellise paindega käepide:

[Pilt: 20230126_003806.jpg]

Iseõppinud spetsialist - energeetika valdkonnas.
Vasta
#25

Tuuleklaas ei ole ka originaal.
Vasta
#26

Mina pole Jawa spetsialist ning loodan, et ma eksin kui ma väidan, et see kandilise moega sang on pärit türgist.

Tsehhi oma võiks välja näha selline:

http://jawa.lv/images/559-360/Hromets-ai...kturis.jpg

Iseõppinud spetsialist - energeetika valdkonnas.
Vasta
#27

Pole ka väga suur spetsialist ning seda masinat on ilus vaadata ja oma "musta nr punktid" saab kätte küll. Suur töö on tehtud ja masin on piltidelt ju päris hea väljanägemisega.

Aga tooksin välja, mida minu kõver silm märkas:
Korvil valed e. kaasaegsed tuled, "kulmudega" korvi porikal olid väiksemad koonjad tulekesed... Pea võimatu on neid kuskilt saada, seega vahetusest saan aru;
Korvi istmekoha ääriskumm peaks olema terve ring, mitte ainult käepidemini - on näha ka tühimik käepideme ülemise kinnituse juures;
Korvikinnitused ratta raamile keermestus/poltühenduste osas peavad olema tsingitud aga müüdaval rattal on need värvitud. Värvitutega juhtub lihtsalt see, et seadistamisel rikikud värvi keermel ja poltidel; 
Puudu on küljekarpide ümber olevad kummitihendid;
Sadularihm puudu;
Mootori kinnituse juures trosside juhik puudu;
Esipiduritross liiga pikk;
Mootoril puudu kiigeõlituse toruke;
mootori kinintuse poldid valed - originaalis peavad olema peenkeermega, kui neid ei panda, siis miinimum keermeliim või lukustatavad mutrid;
Tulekorpuse "lennukil" parempoolne osa kuidagi lühemaks lõigutud;
Paagil ja istmealusel plekil (püstitriip poolte kinnitus poltide rivis) kuldsed triibud puudu;
lennuk osaliselt triibutatud;

Kui tulla nüüd selle tagumise "käepideme" juurde, siis see peaks olema värvitud kuni ülespoole tuleva paindeni s.t. porikale kinnituvad aasad on kerevärvi. Paine erineb originaalist. Muide türgiomadel on kaar ülespoole liiga suur.

Kuid veel kord - suur töö on tehtud ja see pole teps mitte odav lõbu.

Ostan Minsk M103 (1963a) ja Kovrovets K58 -le ning '73a Jawa 360 + velorex korras osasid 
Vasta
#28

Ma kunagi säärasest kohast abi saanud:

http://www.jawamarkt.cz   

Peter Langeri nimelise kodanikuga suhtlesin, saksa pangaarvele läks ülekanne ja postiga tuli kaup kenasti soomemaale kohale. Esiti muidugi pisut pelgasin, aga tasus riski, E-mailiga suhtlesime...

loll on loll olla.
Vasta
#29

Ingliskeeles suhtlesid?

Kui keegi midagi tellima hakkab siis mina unistan uutest, tsehhi summutitest ja tuletorusid oleks ka vaja.

Iseõppinud spetsialist - energeetika valdkonnas.
Vasta
#30

(26-01-2023, 15:14 PM)IIIFFFAR Kirjutas:  Ma kunagi säärasest kohast abi saanud:

http://www.jawamarkt.cz   

Peter Langeri nimelise kodanikuga suhtlesin, saksa pangaarvele läks ülekanne ja postiga tuli kaup kenasti soomemaale kohale. Esiti muidugi pisut pelgasin, aga tasus riski, E-mailiga suhtlesime...

Ma oleksin natuke ettevaatlik sealt tellides. Maksmine toimus jah nii nagu kirjutatud, kuid kaupa pidin ootama 4 kuud... ja  pidevalt oli neil vastuseks, et kohe, kohe...

Ostan Minsk M103 (1963a) ja Kovrovets K58 -le ning '73a Jawa 360 + velorex korras osasid 
Vasta
#31

(26-01-2023, 16:14 PM)CHRhmm Kirjutas:  
(26-01-2023, 15:14 PM)IIIFFFAR Kirjutas:  Ma kunagi säärasest kohast abi saanud:

http://www.jawamarkt.cz   

Peter Langeri nimelise kodanikuga suhtlesin, saksa pangaarvele läks ülekanne ja postiga tuli kaup kenasti soomemaale kohale. Esiti muidugi pisut pelgasin, aga tasus riski, E-mailiga suhtlesime...

Ma oleksin natuke ettevaatlik sealt tellides. Maksmine toimus jah nii nagu kirjutatud, kuid kaupa pidin ootama 4 kuud... ja  pidevalt oli neil vastuseks, et kohe, kohe...

Ei tea, ma ka kahtlesin, aga suht nobedasti õnnestus...  trehvas easte siis...

loll on loll olla.
Vasta
#32

Te natuke vaadake selle müüja ajalugu. Varem müüdud rattaid. Siis kõiki lähedalt tehtud pilte ja kõiki pakkujaid. Kirjeldusi jne. Nii see elu käib!
Vasta
#33

Kas keegi on neid odavaid, järelturu summuteid proovinud Jawale külge:

JAWA 250.350/360 /559.SUMMUTI.(komplekt 2tk) (189507565) - Osta.ee

Iseõppinud spetsialist - energeetika valdkonnas.
Vasta
#34

Oleneb, mis maa toodangut müüb.
Türgi oma on üldjuhul kehv, st kroom võib isegi täitsa OK olla, kuid sõelte ja summuti siseseinte vastavad kohad on nihkes. Lisaks poel summuti ümmargune vaid ovaalne, st summuti siseseinteks pandud rõnga kujulistel elementidel on üleval ja all vahed.

Taiwani omad on suht OK - kroom hea, sõelte ja summuti vaheseinad klapivad. Kuid seal võib olla keevituse probleeme, st leegikas ei lähe piisavalt sügavale sisse, tuleb natuke lihvida summuti sisemust.

Ostan Minsk M103 (1963a) ja Kovrovets K58 -le ning '73a Jawa 360 + velorex korras osasid 
Vasta
#35

Tänan vastuse eest.

Sa ostsid kunagi omale odavad leegitorud.
Mis nendega oli?

Iseõppinud spetsialist - energeetika valdkonnas.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne