Mida toob AM foorumile aasta 2024?
#21

(21-12-2023, 00:57 AM)gruppen Kirjutas:  Ja üldiselt.. mõelge mõnikord, mida Priit mõtleb, kui ta kirjutab.  Mida ta öelda tahab. Aga võib-olla vajab Kassi mõistmine rohkem mõtlemist ja kogemust samalaadsete keskkondade või kogukondade arengust. Küll see ajaga tuleb.

Jõudu-jaksu tulevikuks!  Cool


Automoto foorumis käimine on traditsioon. Umbes nagu jaanipäev või sita suusailmaga uusaastaöö. Ikka pistad nina õue. Harjumus on.

Tere õhtust, kõik see A-M pere!
Mida ma oskan kosta - jah, tundub asjalik teema olevat!  Toungue
Tsiteeritud osa kommenteerimiseks kirjutan, et siia võid ikka väga lahtise tekstiga kirjutada, ikka on keegi ksf! kes seda ei loe, või loeb ja ikka ei saa aru või loeb ja saab justkui aru ning homme enam ei mäleta või arvab, et ta just ise praegu mõtles selle välja, millest eelnevalt on korduvalt kirjutatud...
Sellega veidi seonduvalt ksf! Markole - antud teema alguses oli välja öeldud, et aasta 2024 tuleb kassi- ja reastusevaba, praegu on alles 2023 ja mul oli plaanis veel ilus lahkumispostitus, aga juba abimoderaator teatas, et ma ...
Ja üldse, juba on siia toredasse mulaajamise teemasse tehtud mitmeid huvitavaid postitusi, millele tahaksin vastulauseid teha ja kommenteerida, seega vb söön jällegi oma sõnu ja lubadusi, kui kainemaks saan, samas tuletan meelde, et siin voorumis on ka varemalt kassivabuaastaid olnud, aga nagu mainisin, ega üldiselt normaalne tingvoorumlane ei mäleta, mida eile postitati, va kui teda kuhugi saadeti, ära kusti või hoopis panniga pandi!
Hea voorum, järjest halvemaks läheb ja mul on need projektid ka, mille kohta keegi pole küsnud ja mis Teid tegelikult ei huvita ka!... On jäänud veel vähemalt 9 päeva...
Vasta
#22

Pean isand kassiga paraku nõustuma- kui algul siia tulles arvasin, et tegu vanatehnikaalase foorumiga, on siin kõik sellised muhedaid ja sõbralikud, aga nüüdseks tundub mulle, et tegu on ühe foorumiga, kus mõned peavad end teistest lihtsalt paremaks. Ei saa seda küll õnneks enamuse kohta öelda, aga on selline ütlus, et kõik on ümberringi nii targad, et pole kedagi p**** ka saata.

Ka see ütlus, et 100 kilo mehel on õigus oma arvamusele ja alates 110 on õigus see ka välja öelda.

PS. Pole kellegi asi öelda, kui palju ma võin sõnu kasutada enda väljendamiseks, lisaks on see ilmselge, et olen mõnele vastukarva- ja siis? Samamoodi võin öelda, et minagi ei seedi silmaotsaski neid "näpud püsti" vendi, pole kunagi seedinud.
Minu jaoks saab siin üha rohkem tõestust ütlus selle kohta, et eestlase parim lõunasöök on teine eestlane ja siinse foorumi õhkkond on üleüldiselt kuidagi vaenulikuks muutunud.

Seega, häid jõule, uut, 2024. aastat ja head isu!
Vasta
#23

Tänan Aaret postituse eest, kõik jälle õige, aga päris nii need asjad ikka ei ole ka... kuigi justkui samas vale ka ei ole. Vb edaspidi jäänud 9 päeva jooksul katsuks neid väiteid analüüsida. Ja "isand kass", see on jällegi midagi saabastega kassi muinasjutust (olen seda vähemalt korra ka siin kirjutanud, vb ka rohkem) , minul iseenesest muidugi on nii varrukatega saapad ja paunadega püksid, aga ikkagi, see "isand", jääks ikkagi kuhugi "see kassiraisk" või " seltsimees kass" (sm. kass) juurde, võib ka lihtsalt Priit või spetsiifilisemalt Näljaküla kass, näljaküla Priit või kuidas kellegi vantaasia lubab, aga vb pole üldse vaja pingutada, sest järgmine aasta ei pruugi seda nimetust üldse vaja olla pruukida!
(tüüpline mõttetu lobapostitus, mis kellelgi peale minu ja Aare huvi ei paku, võib kusta!)
Vasta
#24

Kas see aastane piirang on seotud mõne karsklus programmiga, et terve aasta nüüd enam suud kibedaks ei tee? Täitsa mõistan ja hoian pöialt, mul juba mitmes aasta läheb.

Iseõppinud spetsialist - energeetika valdkonnas.
Vasta
#25

Pean ennast kordama, mida mulle ei meeldi teha.
Sõnavabadus - Igaühel on õigus vabalt levitada ideid, arvamusi, veendumusi ja muud informatsiooni sõnas, trükis, pildis või muul viisil. Seda õigust võib seadus piirata avaliku korra, kõlbluse, teiste inimeste õiguste ja vabaduste, tervise, au ning hea nime kaitseks.

Tõlge - Sõnavabadus pole roppuste sodimine avalikule seinale. Teed seda ja lähed vangi.
Vasta
#26

[b]stretch[/b] 
Kasutaja

Postitused: 1,246
Teemad: 13
Liitus: Sep 2003
Maine: [b]10[/b]


[b]#10[/b]

09-02-2024, 22:03 PM

Minu arvates võiksid just need, kes enam postitada ei kavatse, endast regulaarselt märku anda, et ikka kõik selle mittepostitamisega kursis oleksid, muidu võib see kellelgi kahe silma vahele jääda. Näiteks teemaalgataja väidetav bänn tuli ikka väga suure šokina, mida ilma tema enda ütluseta poleks muidu märganudki...
Muuseas, kass ei ole ammu postitanud, paneb muretsema...


Tere!
Jah, mõte õige! Tuletan siis siin ja praegu meelde, et sel aastal lubasin siia voorumisse mitte enam postitada ja seda ma siin kohal ka teen, Teie lahkel lubadusel!
https://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=66778
 Aga asi siin voorumis on üldiselt hapu nagu on ka meie väikese (aga tundub, et siiski liiga suure) rahvusriigi konteksti kohta vaadeldes...
Liiga suur riik, liiga suur voorum, st on rohkem, kui 2 osalejat, vb siiski rohkem, kui 1, jah, on suur ja võimas see eesti rahvas ja Eesti riik ning eesti AX voorum!  Sad 
Kõik valitsuse vastaste ja ka valitsuse poolt tehtute postitused on siin nagu peabki, tehtud natuke ikka üle võlli ja seetõttu ei ole tõsiselt võetavad pööbli poolt, siin doktor Goebelsi jutt minule ja ka ilmselt vähemalt oponentidele ei päde, eesti maarahvas üldiselt varemalt ei läinud eriti pöördesse kihutuskõnelejate  juttudest (voorumipostitustest)...
Aga postituse mõte oli siiski meelde tuletada, et kass siia voorumisse sel aastal enam ei reosta ja nagu aru sain, siis tuleb seda aeg-ajalt jällegi meelde tuletada! Samas tsiteeritud post on veidi keeruline ja keerulistest postitustest on siin voorumis ennegi palju pah(s)andust tulnud - moraal, rääkige ainult väga-väga  lahtise tekstiga, sest eesti supermän-voorumlane ei ole mingi lingvist, vaid kütt, heteroseksuaal, vanatehnikataastajajajaja ja kõigi vanaaegsete väärtuste hindaja (konservaat!) ja kaitsja ja ei saa tihtipeale üldse aru, mida talle või üleüldse postitatakse...
aga, ea voorum, ead postid ja võib üleüldse ära kusta, mul nagu nii projekti ei ole ja ma seda voorumit sel aastal ka ei reosta nagu sai lubatud, automaksust, liiklemisest ja sellest, kes on loll ja kes ei ole - sellest ma nagu nii midagi ei tea, no ise olen loll, seda tean, aga kas Teil sellest kergem on, ma ei usu... sööge sedasammust - hummust....
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne