aegumatud ütlemised

Et vältida mõnede eriti kenasti öeldud tarkuseterade kaotsiminekut (nagu allolev), siis teeks ettepaneku nad tulevastele põlvedele säilitada.
Ainult tsitaat palun, arutelu ei toimu ja hea oleks link postitusele.
(16-12-2018, 22:02 PM)viplala Kirjutas:  
(16-12-2018, 17:20 PM)Etsike Kirjutas:  
(14-12-2018, 23:11 PM)viplala Kirjutas:  Jumz on ju puhtatõuline põllumajanduslik liikurmasin.

Ei suuda ma seda seisukohta kuidagi jagada. 

Oli kunagi üks naine mul...abielus. Ma ei suutnud ka kuidagi seda seisukohta jagada, samas päeva lõpuks oli ikka nii, et mina panin aga paber näitas muud.
JUMZ teemas

Vasta

Õnnelikud on inimesed, kelle huumorimeele rahuldamiseks piisab vähesest.
Vasta

Töötas ühes firmas paras viinanina. Öeldi härrale siis ,et tal on mõistlik ise lahkumisavaldus kirjutada. Mees seepeale kirjutaski: Tööd sai tehtud küll ja küll, teha jäi veel küll ja küll.

Diisel jäägu küttmiseks. Bensiiniga tehakse jõudu ja veega sõidetakse...
Vasta

Kas on öeldud siin foorumis kusagil postituses kellegi poolt? Teema mõte tundub olema ikka see. Rolleyes
Vasta

(19-12-2018, 18:54 PM)veix__ Kirjutas:  Kas on öeldud siin foorumis kusagil postituses kellegi poolt? Teema mõte tundub olema ikka see. Rolleyes

Nii lolli inimest ei olegi kes teisi õpetada ei oska!
Vasta

lugupeetavad. kas juhtusite avaposti lugema?
tsitaat ja link siinse foorumi postitusele.
ehk teema pole üleüldistele rahvatarkustele vaid siinse foorumi keelepärlitele.
Vasta

(04-02-2019, 14:05 PM)motamees Kirjutas:  Kogu see teema on üks peen iroonia.
Metsategu ja -vedu. ATVd, ruunad ja russid
Vasta

Kosmoseteemas on lugemist kohe  mitmes jaos.

Vasta

(13-09-2019, 10:38 AM)mlsluik Kirjutas:  Kloune on siin teemas küll palju aga nalja vähe...

Teemas Naljanurk 3 
https://forum.automoto.ee/showthread.php...#pid483882
Vasta

Siin kusagil teemas oli üks muhe ütlus, mis mind korralikult itsitama ajas: parem tainas peas kui pirukas katusel Big Grin  Vist oli nii ja küll selle ütluse autor parandab, kui see nii polnud.
Vasta

Tsitaat:Kuidas panna eestlane tegutsema? Ütle, et kusagil saab midagi tasuta. Näiteks püramiidskeemis "tasuta" rikkaks. Eestlane naksti kohal oma sajaseid tuhandeteks vahetamas.

Isegi kui lubatakse tasuta peksa anda, on eestlane kohale. Ikkagi niisama antakse. Ja muidu äkki saab naaber kõik endale.

https://forum.automoto.ee/showthread.php...#pid338189

Инвалид информационной воины.
Vasta

Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne