TEEMA LUKKU M: Mitsubishi Galant 1,8 63kw 1988.a. 950€
#1

Kuna jõudsin järeldusele, et mitme auto pidamine on kulukam, kui alguses arvasin, siis raske südamega panen müüki ühe oma vanuse kohta üpriski hästi säilinud jaapanlase. 
Tegu on siis 1988. aastal tehasest välja veerenud Mitsubishi Galantiga, mida veab edasi 1,8 63kw bensiinimootor. Nagu ka eelpool mainitud sai, on masin oma kolmekümne eluaasta kohta igati viisakas ja eeskujulik veel, mis kipub vanemate Jaapani isendite puhul juba haruldane nähtus olema. Kindlasti selle auto niivõrd heas säilivuses on suurt rolli mänginud tema eelmine omanik, kes ostis auto 1998. aastal, kui see ka Eestisse toodi. Vanahärra hooldas Galanti alati regulaarselt ja hoidis kuivas garaazis ning talviti sõites pesi selle soolast ja kemikaalidest puhtaks enne, kui tagasi garaazi ajas. 
Minu käes ei ole auto kaua olnud, kuid olen üritanud seda sama hästi hoida, nagu eelmine omanik ning loodan, et seda teeb ka järgnev inimene. 
Ülevaatuse peale ei pea veel tükkaega mõtlema, see on kehtiv kuni 11.2019 ning kehtib ka kindlustus. Nagu aru sain, siis ei pea täna-homme ka vahetama mootoririhma, kuid lähiajal õlivahetus tuleks kindlasti kasuks. 
All on korralikud talverehvid ning kaasa saab suverehvid plekkvelgedel. 

Hind: 950 eurot.

Ümbervormistamine toimub kohapeal läbi Maanteeameti e-teeninduse või läheme koos büroosse, et auto kindlalt minu nimelt ümber vormistataks. 
Asukoht on Harjumaa Kuusalu vald Kolgaküla küla.

Pildid:
http://fotoalbum.ee/photos/Cigar/sets/1479513

Kontakt:
AndreasPiibemann@gmail.com
Tel: 51924685
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne