druzba mootor v6rr rigale
#21

aga et nagu ma tahax teada ka s seda starterit annab ymber ka ehitada na et ei pea tõmbama nagu saagi tööle mingi lööd vändast vms ???? Sad
Vasta
#22

kas selle druzba mootoriga saab tuled ka võrril põlema ??
Vasta
#23

v6rrp6rr Kirjutas:see peris k6va pill sul aga mille raamile tehtud un kas mingile rigale w ja mis rattad tal all un ???

see ei ole minu oma!!!
Vasta
#24

õlirull Kirjutas:kas selle druzba mootoriga saab tuled ka võrril põlema ??

Mõttetu teha!! Kahel põhjusel. 1. lihtsam on ratta juurde dünamo panna!! 2. kuna see masin on OMAVOLILISELT ehitatud mootorsõiduk, saab sellega sõitmise eest nii või naa trahvi!! ja kui sa arvad, et ment on loll ja ei saa aru et see ei ole päris võrr siis nii see ei ole!!
Vasta
#25

olgu ikke trzba ruuluib
Vasta
#26

delta ja võrri raamipeal in kiire sest suured rattad,sõbral on ka tehtud võin pildi panna


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#27

Täiesti juhuslikult sattus ka minu kätte selline aretis. Mina üldiselt pooldan sellise asja ehitust. Druzba saed odavad (ise ostnud paar tükki hinnaga 50.-tk) ja võimsust piisavalt. Ei ole vaja pead vaevata võrri mootori \"tuunimisega\".
Keegi võiks ainult täpselt välja tuua ketirataste ülekandearvu, mis oleks optimaalne. Ma ei hakka praegu selle oma avaldama, sest pole proovinud kuidas sõidab.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
                       
Vasta
#28

Romka Kirjutas:Täiesti juhuslikult sattus ka minu kätte selline aretis. Mina üldiselt pooldan sellise asja ehitust. Druzba saed odavad (ise ostnud paar tükki hinnaga 50.-tk) ja võimsust piisavalt. Ei ole vaja pead vaevata võrri mootori \"tuunimisega\".
Keegi võiks ainult täpselt välja tuua ketirataste ülekandearvu, mis oleks optimaalne. Ma ei hakka praegu selle oma avaldama, sest pole proovinud kuidas sõidab.

Mis aasta Druzbad sul on?
Vasta
#29

1974, 1982, 1986
Vasta
#30

Proovisin asja ära ka. Ega ta õige asi pole! Sest see sidur saab ikka kõva vatti (kust neid uusi malmist sidurivihtisid ikka nii väga võtta). Nagu automaatkastiga autoga sõida-kogu aeg nagu libiseb. Aga kiirus kasvas tunduvalt suuremaks kui tavalise võrriga sõites (tuul hakkas kõrvus teistmoodi vihisema)!
Vasta
#31

sul lahe druzbaga võrr romka kas är müüa ei taha vä?
Vasta
#32

\"Druzba\" mootori võtsin maha ja panin peale \"D6\" mootori, mis oli peal mu enda tehtud üherattalisel aiatraktoril.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       
Vasta
#33

KUSt saaks variaatori ja palju see maksta võib???
(loll kysimus)

BEST By Doyou
Vasta
#34

kui kellelgi võrrile saemootorit tarvis, võin pakkuda korralikku Taiga- 214E-d odavalt
infot http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=8228

kellel huvi, saatku privaatteade.

Pots ja postivahe.


Vasta
#35

teate kui keegi tahab mu druzbat näha siis see on www.pilt.ee/enta

olen nõus ka maha myyma
Vasta
#36



heh...ma ise ka panin druzba mootori mopi raamile...mopi rattad all..
jõudu on kyll jubedalt ja kiirendab väga hästi..aga kas keegi oskab õelda mi pull on? : võtan masina kuurist välja saan sõita ka mingi 10 minti ja siis kui korra seisma jätan siis läheb käima ka aga kui vedama hakkab siis sureb välja...mis jama võib olla? ......
Vasta
#37

mõttetu on ise lõhkuda neid vene moppe ja võrre valus on kohe vaadata
Vasta
#38

[quote=valdo]


Nii et - jõudu tööle mootorile siduri ja käigukasti otsaehitamisel ja/või mingi teise liikuri siduri/kasti sobitamisel Druzhba mootori ja tagaratta vahele. Pluss veel käivitusseadme valmistamisel Wink


Muide selle käivitamise osas On minu druzba peal Starter külge ehitatud.Külge on aretatud muruniiduki starter. Käima on väga kerge tõmmata. Isegi väike laps jõuab tõmmata. parim variant siiani mis olen näinud. Ja ma olen Pannud Druzba tööle ka suure vene trelli otsast. 4 sekundit ja läks käima. Muidu paneks koguaeg trellist käima aga ega sa seda ju kaasas kanda ei saa nii , praegu ikkagi tõmban muruniiduki starterist.

Aga Keegi võiks selle siduri kyll peale aretada . Siduriga oleks druzba palju parem. ( Mul endal druzba delta raami peal ja lippab kyll. Oleks sidur siis saaks ketsitada ka)

Edu leiutamises!Wink
Vasta
#39

[quote=valdo]
Muruniidukiga on asi lihtne - saeketti vedava hammasratta asemele miski võll + niidukitera ja asi valmis (st kogu kupatus miskile ratastega raamile kahh). Kui müra suur, siis uus summuti kahh (veidi terasplekki ning puurimist/lõikamis/keevitustööd). muide druzba mootoriga muruniitjaid on ka lausa tehases tehtud. druzba mootorile on isegi pump olemas,millega sai üsna edukalt vett pumbata,tõstekõrgus jäi vist kuskil 30-40 m vahele
Vasta
#40

põhimõtteliselt kannatab see reduktor sõitmist küll aga kahekesi ei tohi sõita jne...ja tunduvalt lihtsam on panna druzba mootor mopeedile(mini ja stella peale sobivad kõige paremini)kuna mopeedil kett paremal ja ei pea ehitama piduri süsteemi ümber
Mini ja stella sobivad druzba jaoks paremini sellepärast et nende ratastel pole kodaraid ja selle tõttu on velg tugevam.(druzba mootor tõmbab kodarad lahti)
Võrri raamile on druzba mootori panemine keerulisem(pidur,mootorikinnitsused,raami ümber tegemine) ja peale kauba on võrri raam liiga nõrk(võib kõveraks tõmmata)
Aga jah iseenesest hästi läheb edasi küll, jõudu tal onSmile Starter käima panekuks on küll veidi ebamugav aga ajab asja ära(mõned on teinud torust "starteri süsteemi")Kiirusest sis niipalju et oleneb reduktorist (uuem reduktor on parem).Kiirus peaks jääma kuskile 50-70km/h lähedale(oleneb muidugi raamist)
Ja et võrr tagurpidi sõitma ei jääks tuleb reduktorit keerata nii et kett jääb paremale.
Edu Ehitamisel.
Pauka.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne