Stoye külgkorv
#1

Selline STOYE vabrikus tehtud korv, aastast 1936.
Infot algupärase sisu kohta on väga vähe, kuna tolleaegsed reklaami lehed ei pidanud seda oluliseks.

   
Vasta
#2

STOYE.

   
Vasta
#3

(04-01-2019, 00:29 AM)Seping Kirjutas:  STOYE.



https://shop.strato.de/epages/61367615.s...en_1925-90
Vasta
#4

Seljatugi. Kuna kõik netist nähtud on kaasaegsed, siis sai tehtud ikkagi vanamoodi. Arvata on, et sakslased ei teinud 1936. aastal seda porolonist. Samamoodi, vanamoodsalt tuleb istmeosa.
   
Vasta
#5

Stoye uus sisu, varsti valmis.
   
Vasta
#6

Ilmselt ei ole küsimus, kas sel ajal tehti ka punaseid mootorrattaid, vaid pigem et milline tsikkel selle korbi külge peaks seisma?
Vasta
#7

Vastus mitteküsimusele.
Enne teist ilmasõda ei olnud must ainus kere värv.
Ka nahk mida autodel ja mootorratastel tol ajal kasutati ei olnud alati musta värvi.
   
Nahk aastast 1932.
Vasta
#8

Minu teada hakkab seda Stoye korvi vadama seda sorti Zündapp KS600.
   
Pilt laenatud.
Vasta
#9

Külje taskud on valmistatud kunstnahast, kuna naturaalnahk mida kasutame on liialt paks ja ei anna nii hästi vormida.
   
Vasta
#10

   
Vaip sees.
Vasta
#11

   
Kate peal ja meite poolt valmis.
Vasta
#12

   
Vanamoodne seljatugi.
Vedrude sidumine vajab veel õppimist.
Kahjuks ei teinud ma mulle toodud seljatoest pilte, seega ei ole võimalik siia postitada originaali mille järgi koopia on tehtud.
Seljatugi oli kaetud musta kunstnahaga ja puidust alusraam oli tapitud, mitte vineerist.
Kuna näidis ei olnud selle Stoye korvi seljatugi, siis tuli läheneda tööle loominguliselt ja kasutada tolle aja töövõtteid.
Omaniku soovil sai korvi kate tehtud kunstnahast, mina oleks kasutanud kirsipunast kabrio katustele mõeldud kangast.
Vasta
#13

Meie poolt kõik, järgmine töö on Pobeda M20. See leiab kajastust teises rubriigis.
Vasta
#14

Ilusat kevadet. Saadeti selline pilt ja tundub, et varsti saab valmis.
   
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne