Opel Senator A, 1986, 3.0 automaat
#1

Müüa Opel Senator A, 1986, 3.0E , automaat
Dokumentides hall  
Huvipärast panen siia üles ka oma teise pooleli oleva projekti, milleks on 1986a Opel Senator A. Mootoriks 3.0E ja automaatkäigukastiga. 

Auto Ostsin 1,5 aastat tagasi , ennem seda oli väga pikalt seisnud. Esimeseks sai taastatud pidurid, kõik supportid laiali ja uued mansetid ning kolvid. Kõik pidurikettad uued, neid eestist enam saada ei ole ja tuli kõik saksamaalt tellida. Alguses siledana tundunud kere osutus peale natuke suuremat uurimist ikkagi üsna hapuks . Esimesena sai kere juures taastatud juhipoolne esimene poolraam ning karbi tagumine osa. Lisaks tuli kerge mullituse alt välja ka, et tagatiivad osaliselt läbi ja need sai keevitatud. Esitiivad olid täiesti läbi ja neid eemaldades selgus, et ka lanzeronid vajavad tööd. Nüüdseks on ka need kenasti uuesti tugevaks tehtud ja hakngitud korralikud esitiivad. Esiklaasi nurkades olid ka kerged roostealged ja esiklaasi eemaldades selgus, et terve esiklaasi alune serv oli läbi ning sai ka see uus keevitatud. Läbi oli ka kaasõitja poolne esimene uks, mis nüüd on ka olemas korralik ja roostevaba. Auto hetkel keevitatud ja värvimiseks lahti võetud ning ka osaliselt eeltööd tehtud. Põhimõtteliselt eeltöö lõpuni, värv selga ja kokku ning ülevaatusele. Auto käivitub ja sõidab kenasti. Läbisõiduks on ees u 95000, mis võib olal ka reaalne kuna auto on eestis juba 90ndate algusest ja selle aja jooksul on tal tehtud paar ülevaatust ainult ning ülejäänud aja seisnud. Lisadega väga liialdatud ei ole, olemas originaal kesklukk ning katuseluuk. Velgedena on olemas originaal 14 tollised ja sai ka soetatud bmw style 32 erilaiused 17 tollised veljed. Kaasa lisaks ka mingeid varuosi, lisa esi ja tagatuled jne.

Pildid: http://fotoalbum.ee/photos/marko178/sets/1479905

Hinnasoov oleks 1700€ 
Võib tunduda esialgu suur, aga arvestades  tehtud töid ja asju arvan, et hind on mõistlik. Aeg ajalt mõni üksik satub müüki, aga nendel kõikdel samamoodi vajavad kõik need kohad keevitust, mis mu omal juba tehtud.Põhimõtteliselt ainult kerge eeltöö ja värv selga ning kokku. Kõik jupid on olemas , et kokku laduda
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne