Personaalküsimus
#1

(24-01-2019, 18:06 PM)PlyVal64 Kirjutas:  
(23-01-2019, 08:50 AM)vant Kirjutas:  See arusaam igavesti tolmavast betoonist on vist pärit samast ajast kui rögisevad ja korisevad nõukatraktorid.
 Ehk ajast, kui tonn kruusa segati koti tsemendiga ja arvati, et on hea küll.
 Minge vaadake kas või mõnes laos või ehtuspoes vms., kuidas see betoon seal ikka tolmab Smile
Huvitav, miks sa ei aja siis omal ka seda tonni tsemendiga segamini vaid tahad MOODSAT kopterit, lisaaineid betooni ja pinnakõvendit??? Kui sulle see rõve ja rögisev nõukavärk nii meeltmööda on, siis vaid ja ainult rõvedal kolhoositöökoja põrandal sa rullima peakski... või mis???  Rolleyes
Muuseas -TOLMAB  ka see moodne betoon ja mitte vähe! Epoksiid, klinkriks põletatud keraamika, klaas jms ei tolma mitte grammi, kõik teised KULUVAD pealispinnad tolmavad. Küsimus on tolmu tekke hulgas mingis ajaühikus. Kui ei kuluta, ei tolma, see on küll vana tavabetooniga vahe, ja erilisanditega spetsbetoonid ongi hoopsi teine teema. Õigus, odav see ka pole - ehk ikka peab selle tonni kruusaga ise kastis vana kõvera Vasara labidaga segades tegelema!!! Siis on odav...
Teine, miks väga tolmu enam ei märgata, on vendi tekitatud ülerõhud, mis igasuguse tekkiva tolmu kohe pragudest minema pressib. Aga päev otsa näiteks ehituspoes ja oled tegelikult kui tolmuahv!


Huvitav, kas härral on tõesti kogukonna ees NII suured teened, et tal on lubatud siin nädalate kaupa isetegijatele kõrges kaares pähe lasta? Kui tõesti on, siis ma palun selle kuidagi ära märkida, no näiteks adminni allkirjaga lisa iga tema posti juures, kus öeldakse - puutumatu. Kui ei, siis ma palun kellelgi väike vestlus läbi viia!
Mida ülejäänud arvavad?

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#2

kumb sulle ette jäi? Rolleyes
Vasta
#3

Saan aru, mis Markole muret teeb. Suure tõenäosusega pole sa ainus. Kahjuks on tagajärgedega võitlemisest vähe kasu, tuleks ikka algpõhjuseni jõuda. Algseid võimalusi on palju, kui oskaks neist õige tabada:
a) raske lapsepõlv - loe: kasvatamatus
b) raske kooliaeg - loe: erikool
c) raske majanduslik olukord - loe naine ja lapsed kulutavad rohkem, kui teenida jõuab
b) ebakorrapärane suguelu - loe naine vihane ja armuke jättis maha
Kas neid annab kõrvaldada, ma kahjuks ei oska variante pakkuda. Üks loll maakas saaks ise hakkama, aga mida tarkusest lõhkiminev linnatöll peab tegema, kahjuks ei tea.

P.S. Selline teemade solkimine ja kaasfoorumlaste mõnitamine rikub päris tõsiselt foorumi mainet aga,mis teha, kui austet õhujahutajad tahavad puhata. Kahju.

Kes oskab, see teeb - kes ei oska, see õpetab!
Vasta
#4

Ma nägin, et Ply postitused on nagu jehhoovatunnistajate usk, liiga pealetükkivad. Sellepärast ma pole neid väga lugenud ja teiste sõimamine pole otseselt silma hakanud. Küll aga on olnud postitused väga üleolevad.
Vasta
#5

Ma usun, et siin on koos piisavalt tugevad isiksused ja piisavalt intelligentsed ning piisavalt laia silmaringiga, et saada hakkama nii oma väljendamisega kui ka väitlemise ning asjadest arusaamisega. Ma arvan, et alati ei peagi teise arusaamad meeldima. Eks tulisemal andmisel lipsab ikka sisse ka seda verbaalset ängi mis tekib kui keegi sinu arvamust ei jaga. Kui ma see esimese kivi viskaja peaks olema, siis tõenäoliselt raiutaks mul koheselt käed maha Smile  Ma arvan, et me saame ka omakeskis hakkama, ilma modede sekkumiseta igapäevaselt. Targad poisid koos siin kõik, saame hakkama. Olenevalt kus pool väitlust parasjagu asume, õpime vajadusel vait olema, vajadusel oma arusaamade eest seisma, vajadusel õli tulle loopima ja vajadusel, nagu ühele vana ameti pidajale öeldi, neela alla ja mine eluga edasi. Kuniks asjad väga käest ei lähe, annab aeg arutust ja kogemus mõistmist.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta
#6

Osadele mõjub vanadus raskemalt kui teistele, vanasti olid postitused veidi paremas toonis Cool
Vasta
#7

Mis selle Eesti vabariigiga seoses antud teemaga lahti on, ma nüüd küll ei saanud aru. Mitte, et seal "üleval" kõik maru korras oleks hetkel või olekski olnud, aga laias laastus me ikka päris ENSV- s nüüd küll ei ela. Kellel mälu tuhmuma hakab, meenutage kas või tol ajal poes saada olnud toitu Smile
Vasta
#8

no põhjusmõtteliselt on ju Priidul õigus enamikes küsimustes, enamik unistusi arusaadavad ja nende mitterealiseerumise põhjused ka. Samas väga paljud ei taha endale tunnistada, et eitavad igasugu moodsaid masinaid jms vaid majanduslikel põhjustel, samas oleks kõige odavam teha ikka labida ja kirvega kõik kodused tööd, mahtusid arvestades on see ju võimalik ...
See, et ta oma seisukohti kaitseb, on ju tore, lisaks viitsib välja otsida hunniku igasugu viiteid tehnikale, mida ise poleks küll hakanud otsima. Isetegija vs moodsa tehnikaga hobitaja, mõlemal on õigus olemasolule ja oma seisukohtade propale, praegu tundub, et rohkem materdatakse ühte ...
Vasta
#9

(25-01-2019, 09:32 AM)jurkman Kirjutas:  ...Kohe sai eriarsti juurde...

Käisin eriarstide juures mitmeid kordi, aga südameopp tehti millegipärast alles EV ajal ära. Vene ajal olid eriarstid küll, aga neil polnud võimalusi.

(25-01-2019, 09:50 AM)honkomees Kirjutas:  no põhjusmõtteliselt on ju Priidul õigus enamikes küsimustes ...

Õigus küll, aga lähenemine on mitteõige ja lisaks veel üleolev teiste suhtes. Ta "reklaamib" raudhobest nagu ainuvõimalust töötegemiseks. Ütelgu lihtsalt välja, et talle see meeldib ja see on hobi. Töötegemine on teisejärguline ja hobiga kaasneb ka väike materjaalne tulu. MeelisV näite sissetoomine oli vääratus, kuna Meelis pole pidevalt rõhutanud, et uus Iveco on ainuvõimalus ja hädavajalik.
Vasta
#10

(24-01-2019, 22:25 PM)motamees Kirjutas:  Ma nägin, et Ply postitused on nagu jehhoovatunnistajate usk, liiga pealetükkivad. Sellepärast ma pole neid väga lugenud ja teiste sõimamine pole otseselt silma hakanud. Küll aga on olnud postitused väga üleolevad.
Üks variant mida ise kasutan, on eriliselt vastumeelne tegelane koos oma šedöövritega ignore listi panna. Ei viitsi pikki lugulaule edasi kerida, nende lugemisest rääkimata.  Tegelase postitustest saavad triibud, mis ei sega ülejäänud foorumi lugemist.
Kodanik Ply on mul listis aastast 2010 või 2011 ja hea rahulik on. Ei ole see midagi viimase paari nädala teema, aga ju siis mõned on võrdsemad.
P.S. tervisi ka ksf! Markole ja Metsakohinale.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta
#11

Eks meil on igaühel oma tõde,ühe oma ägedam kui teisel. Big Grin  Eks igaüks saab aru mis jutt on õige ja mis ei ole.  Igaüks peab seda tõde ise otsima ja ära tundma.
Mõnes foorumis kurdetakse,et keegi ei kirjuta.... seal omad põhjused. Siin aga lgp. "kurjategija" paneb päris pikalt teksti ja on midagi lugeda. Nagu mu isa just mõni aeg ühe asja kohta ütles: "Kui päris kätega kallale ei tule siis on hästi!" Big Grin
 
Aga mulle meeldib ära trööbatud vene tehnika ja ka sellega töötamine. Kokkuhoid,vana ressursi ärakasutamine jne.  Uued asjad vüökk. Big Grin
Vasta
#12

Tõde tõeks ja seisukohad seisukohtadeks, ei tahagi kellegi seisukohti ja tõde ümber muutma hakata. Aga sõim ja teiste inimeste lollideks ja muuks selliseks nimetamine peaks ühest kodumaisest foorumist kaduma. Tänapäeval nimetatakse sellist teksti vihakõneks. Juhtub üks kord, võib mõista, aga seda on olnud päris tihti ja mitmes teemas, seda võib juba nimetada sihilikuks vihaks või mõnitamiseks.
Jah. Saab ju vältida, olen seda ka viimasel ajal teinud, sest tõsiselt võetavat sisu pole kauaks jätkunud.

Kes oskab, see teeb - kes ei oska, see õpetab!
Vasta
#13

(25-01-2019, 09:50 AM)honkomees Kirjutas:  no põhjusmõtteliselt on ju Priidul õigus enamikes küsimustes, enamik unistusi arusaadavad ja nende mitterealiseerumise põhjused ka. Samas väga paljud ei taha endale tunnistada, et eitavad igasugu moodsaid masinaid jms vaid majanduslikel põhjustel, samas oleks kõige odavam teha ikka labida ja kirvega kõik kodused tööd, mahtusid arvestades on see ju võimalik ...
See, et ta oma seisukohti kaitseb, on ju tore, lisaks viitsib välja otsida hunniku igasugu viiteid tehnikale, mida ise poleks küll hakanud otsima. Isetegija vs moodsa tehnikaga hobitaja, mõlemal on õigus olemasolule ja oma seisukohtade propale, praegu tundub, et rohkem materdatakse ühte ...

(25-01-2019, 16:58 PM)metsakohin Kirjutas:  Tõde tõeks ja seisukohad seisukohtadeks, ei tahagi kellegi seisukohti ja tõde ümber muutma hakata. Aga sõim ja teiste inimeste lollideks ja muuks selliseks nimetamine peaks ühest kodumaisest foorumist kaduma. Tänapäeval nimetatakse sellist teksti vihakõneks. Juhtub üks kord, võib mõista, aga seda on olnud päris tihti ja mitmes teemas, seda võib juba nimetada sihilikuks vihaks või mõnitamiseks.
Jah. Saab ju vältida, olen seda ka viimasel ajal teinud, sest tõsiselt võetavat sisu pole kauaks jätkunud.

Absoluutselt nõus!!Kohati ajabki sihilikuks MÕNITAMISKES, sest enne seda on mind  mistahes vormis IDIOODIKS   nimetatud! Kaadri poolt, kellede oskustest ja teadmistest puudub meil igasugune aimdus, kes pole vanatehnikale "mitte sittagi" kaasa andnud? Mina olen avalik tegelane oma oskuste, teadmiste ja TEHTUD ASJADEGA, täna jälle teen ja otsustan... Ksf! Honkmees mõistab liini, sina kulla ksf!emtsakohin paugutad "niisama"! Tule mulle külla, ma annan sulle KOHE lihtsalt kogu selle "jama" orgunni üle, tee see asi ära ja siis tule edasi rääkima! Ma võtan vastu SUVALISE nõukatraktisi, oma odava sae ja lähen otsejoones OMA metsa! 

Ahjaa, kõik on kõvad targutajad, sittagi teist kasu ei ole!!! 
Muuhulgas, JULGETE OMA isikud, elukohad ja nimed avalikustada??? Ülbitsejad olete küll "kõvad mehed", Priit Veskiga vaieldes...? Minguid suvalised lamba-antsud?
Vasta
#14

(24-01-2019, 21:19 PM)Marko Kirjutas:  Huvitav, kas härral on tõesti kogukonna ees NII suured teened,...

Mul ei ole huvitav, kuna ma ei oska mitte ÜHTE "õlimees Marko" teenet vanatehnika kogukonna ees nimetada??? Mitte ühte ka... Härra Veskil on vähemalt "mõned", sellised umbes 500+ Kodanikuga "teened". Millised on Sinu teened läbi aastakümnete?? KES Sa üldse oled, oma nime ja elukohaga???
Vasta
#15

(25-01-2019, 13:54 PM)Basilio Kirjutas:  Üks variant mida ise kasutan, on eriliselt vastumeelne tegelane koos oma šedöövritega ignore listi panna. Ei viitsi pikki lugulaule edasi kerida, nende lugemisest rääkimata.  Tegelase postitustest saavad triibud, mis ei sega ülejäänud foorumi lugemist.

Proovisin. Töötab. Soovitan.
Vasta
#16

Priidu teenetes ma isiklikult üldse ei kahtleks ja tema Uunikute ralli on olnud senini üks kõige parema fiilinguga vanatehnikaüritus kus ise kunagi käinud.  Metsateemas on paljuski tema kirjutatus tegelikult tõetera sees, lihtsalt võiks jätta natuke ruumi teistele ja nende arusaamadele elust ja olust.    Metsa võiks küll Priiduga ühe päevakese lõigata, kindlasti paljunäinud-ja teinud mehega oleks arvatavasti ka hea juttu puhuda. 

Kontaktid on profiilis, nimi ka täitsa avalik ja elukohtagi ei pea varjama. Üldiselt anonüümsus on tore asi aga ei saa võtta tõsiselt varjatud isikuid, sellega taaskord nõus.  

Pealegi on Plyval'i postitused kõige põhjalikumad siin foorumis, toodud alati välja näiteid, lingid, hinnad jne. Selle koha pealt taaskord eeskujuks meile kõigile. Ega ei peagi teise inimese arvamusega alati sama meelt olema, kuid samas meil kõigil on õigus oma arvamusele. Võibolla ehk tasuks võtta ehk natuke tuure maha kui mõni teine kodanik omab teistsugust arusaama... see kehtib meie kõigi kohta, ka minu...  Toungue Rolleyes

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta
#17

(26-01-2019, 03:51 AM)PlyVal64 Kirjutas:  Mul ei ole huvitav, kuna ma ei oska mitte ÜHTE "õlimees Marko" teenet vanatehnika kogukonna ees nimetada??? Mitte ühte ka... Härra Veskil on vähemalt "mõned", sellised umbes 500+ Kodanikuga "teened". Millised on Sinu teened läbi aastakümnete?? KES Sa üldse oled, oma nime ja elukohaga???
Eks me kõik oleme milleski ja millalgi kõige-kõige olnud. igaüks omal moel, ajal ja alal. Ja mitte kõik ei soovi ennast rusikaga rinnale tagudes persenteerida.
Küsimusele KES saab lihtsa vaevaga vastuse ksf. profiilist kus telefoni number jms kenasti välja toodud. Helista ja küsi.


Vasta
#18

Lumehelbekesed meil siin  Big Grin Milleks üldse närvi minna sellest kui teiste arvamus ei koti mida regulaarselt toonitatakse.
Vasta
#19

Mõnedel inimestel on haiglased saavutus-, tähelepanu-, tunnustus- jnevajadused. Alles kurtsid Luisa ja rõigas , kuidas keegi neid ei ülista, kommentaatorid aina sõimavad , kuigi luisa on maailma parim laulja ja rõigas maailma parim peaminister. 

See sm priit veski on samasugune tegelane -- miks te teda siis ei armasta nagu ka luisat ja rõigast? on ju tegemist  Suure Tegijaga, absoluutse tipuga, kes on siinsest rahvarämpsust kõrgelt üle..
sm veski ajuvabadusest näitab juba seegi, et tema kasutajanimi on mingisugune ameerika logu, mille ta kunagi taastas.
jälle üks asi, mis mulle meeldis ensvs rohkem -- kõik olid inimesed, ka invaliidid ja lihttöö tegijad. Praegune eliit kaugeneb üha enam rahvarämpsust.
Bussijuht, treial, maksima müüja jne, need ei ole inimesed, vaid eluheidikud

Samas, 26 inimest omavad sama palju vara, kui pool Maa inimelanikkonnast, sm veski räuskamisest oletan, et ta kuulub samuti nende 26 hulka
Vasta
#20

(26-01-2019, 13:34 PM)jurkman Kirjutas:  Mõnedel inimestel on haiglased saavutus-, tähelepanu-, tunnustus- jnevajadused.... bla bla bla ...

Jälle vene troll lahti lastud. Ma ütleksin, et selle kõrval on ksf! PlyVali kirjutised lausa (n)etiketi näidised.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne