Uunikute 18. Talveralli 2019
#61

(19-02-2019, 22:40 PM)aksel73 Kirjutas:  Tere!

Erikohustus: AKP-3 Mustvee Olerexis on KOHUSTUSLIK tankida 15 liitrit kütust Ajakaardil asuva soodustusega -5 sent liitrilt. Selleks on Lõuna ajale lisatud 10 minutit. 

Mida see peab tähendama, ma ei ole kohe mitte Olerexi usku ja sunnitakse seal tankima... Kui ei tangi mis siis...

Tervitustega Allan.

Sponsori nõuded.
Ilmselt kellelegi ihunuhtlust ei anta kui ei tangi.
Vasta
#62

(19-02-2019, 22:43 PM)zazik Kirjutas:  
(19-02-2019, 22:40 PM)aksel73 Kirjutas:  Tere!

Erikohustus: AKP-3 Mustvee Olerexis on KOHUSTUSLIK tankida 15 liitrit kütust Ajakaardil asuva soodustusega -5 sent liitrilt. Selleks on Lõuna ajale lisatud 10 minutit. 

Mida see peab tähendama, ma ei ole kohe mitte Olerexi usku ja sunnitakse seal tankima... Kui ei tangi mis siis...

Tervitustega Allan.

Sponsori nõuded.
Ilmselt kellelegi ihunuhtlust ei anta kui ei tangi.

Tere!

Päris edev sponsor ta siis, kui nõuab, et iga osaleja peab temalt 15l. kütust ostma...sponsor oleks ta siis, kui ta nõuaks, et kõik osalejad peavad tankima tema jaamas ja ta teeb kõigile selle 15l. välja.
Kui saladus ei ole, mis auhinna see Olerax siis välja pani, kas võitja saab vähemalt paagi kütust täis, et koju tagasi sõita.
Või see ongi sponsorlus 70tk. autot ostavad 15l. kütust seega 1000l. kokku ja soodustus on 5 cent. l. seega hoiab terve Talverallitajate pere masinapark kokku 50 eur. 
Vot see on tõesti Sponsor ja veel nr. 1

Siis võiks ju nõuda, et iga ekipaaz tellib vähemalt 50 eur. eest asju enne Talveralli starti Hansapostist, aga seda ei ole, tema paneb ise korralikud auhinnad välja mitte ei sunni inimesi tema teenust vägisi kasutama, kui mulle tema välja pandud auhinnad meeldivad, mida autasustamisel näen, siis tekkib ka endal huvi tema tooteid lehitseda ja äkki tellin siis endale sealt midagi põnevat.

jne. ma ei viitsi kõiki firmasid eraldi läbi nämmutada...

Toetajad:

Olerex AS – suurim eestimaine kütusefirma www.olerex.ee
Hansapost.ee - alati soodsate hindadega veebikaubamaja
Patareid.ee - Kvaliteetsed akud, patareid ja akulaadijad
Gravex Balti – www.gravex.ee – Karikad, medalid, graveerimine.

Täname: Didyk Pictures, Oksjoni korralduse OÜ, Harry Kalaus, Voore Tuletõrje Selts / Kaljo Lalin, Voore Puhkekeskus, Restoran ANKUR

Allan

Tel. +372 56477273. e-mail. metall73@hot.ee
Vasta
#63

Aga kuidas "kolmanda ajuga" on? Kas sellel aastal on ka punktieelis ilma "mehaanikuta" osalejatel?
Vasta
#64

Selles suhtes ju lihtne, kui miski ei meeldi siis keegi ei sunni talverallile minema, vabaneb koht ja saab keegi teine sõita, kes ehk ei torise.
Vasta
#65

(19-02-2019, 22:40 PM)aksel73 Kirjutas:  Tere!

Erikohustus: AKP-3 Mustvee Olerexis on KOHUSTUSLIK tankida 15 liitrit kütust Ajakaardil asuva soodustusega -5 sent liitrilt. Selleks on Lõuna ajale lisatud 10 minutit. 

Mida see peab tähendama, ma ei ole kohe mitte Olerexi usku ja sunnitakse seal tankima... minu sponsorid Neste ja Alexela lõpetavad siis kohe minuga peale seda surmapattu lepingu ära. 

Kui ei tangi mis siis...

Tervitustega Allan.
Täiesti haigemaja,mida kuradit,kes saab kohustada mind sealt tankima,kas kujutate ette milline rodu autosid seal saab olema,sõidetakse tankuri ette,tangitakse,siis minnakse sisse maksma"oooo ma võtan ühe kohvi ka,oooooo mõni soks, ah mis siis et sõin teen ühe burksi ka" ja kogu joru ootab nende inimeste taga sest tankuril auto ees ja müüja valmistab burksi.

Opel Manta B 2x 1980:Toyota Celica Supra 1983
Vasta
#66

Ei kohusta keegi ka üritusel osalemist, vali üritus, mis sulle sobib. Vanasti oli võistlusjuhendis mu meelest ka nõue, et hea tuju peab olema. Võistlusjuhendi viimane lause ütleb ära, kuidas meelsust hoida, tõsiseid võiduajamisi leiab ka. Loodame, et üks 15 l tankimine veel kedagi, ka staažikaid rallitajaid nüüd rööpast välja ei löö.

Ford Granada
Vasta
#67

(20-02-2019, 00:11 AM)Urmash Kirjutas:  Aga kuidas "kolmanda ajuga" on? Kas sellel aastal on ka punktieelis ilma "mehaanikuta" osalejatel?

Ei, sel aastal jäi pardamehaaniku punktieelis välja. Ma usun, et see aasta on paljuski erandlik.
Vasta
#68

(19-02-2019, 22:40 PM)aksel73 Kirjutas:  Erikohustus: AKP-3 Mustvee Olerexis on KOHUSTUSLIK tankida 15 liitrit kütust Ajakaardil asuva soodustusega -5 sent liitrilt. Selleks on Lõuna ajale lisatud 10 minutit.

Okei, siin on natukene ebaõnnestunud sõnastus, et saada -5 senti soodust on vaja tankida vähemalt 15 liitrit

Kedagi ei sunnita tankima. Aga seal väga palju muid võimalusi pole ka. Igaüks paneb oma paagi seal täis, kus tahab.

Me oleme eelkõige osalejate huvide pärast tahtnud Talverallile kaasata mõne kütusefirma, kes aitaks seda kõige suurimat kulu veidikenegi leevendada. Olerex tuli meie ideega kaasa ja me ei läinudki sinna midagi tasuta küsima. Järgmine aasta, Allan räägid ehk oma sponsoritega teema ära ja saame igaüks 15 liitrit kütust niisama paaki lasta?
Igatahes mina julgustan rallivankri paaki pressima Olerexis kui palju kui võimalik. Järgmine aasta me enam -5 sendi pinnalt läbi ei räägi kui mingi seltskond tuleb ja ostab päevaga tankla tühjaks...

Ka ülejäänud seltskonna peale mõtlesime ja saab tankida kohvi hea hinnaga:

[Pilt: MyncOyi.jpg]
Vasta
#69

Mul on oluliselt suurem soodukas Olerexis, kas ma oma kaardiga tohin tankida?

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta
#70

Incongnito kindlasti. See soodustus on vist mõeldud minusugustele, kel pole erisoodustusi.
Vasta
#71

(20-02-2019, 12:55 PM)svenson Kirjutas:  Okei, siin on natukene ebaõnnestunud sõnastus, et saada -5 senti soodust on vaja tankida vähemalt 15 liitrit

Kedagi ei sunnita tankima. Aga seal väga palju muid võimalusi pole ka. Igaüks paneb oma paagi seal täis, kus tahab.

Me oleme eelkõige osalejate huvide pärast tahtnud Talverallile kaasata mõne kütusefirma, kes aitaks seda kõige suurimat kulu veidikenegi leevendada. Olerex tuli meie ideega kaasa ja me ei läinudki sinna midagi tasuta küsima. Järgmine aasta, Allan räägid ehk oma sponsoritega teema ära ja saame igaüks 15 liitrit kütust niisama paaki lasta?
Igatahes mina julgustan rallivankri paaki pressima Olerexis kui palju kui võimalik. Järgmine aasta me enam -5 sendi pinnalt läbi ei räägi kui mingi seltskond tuleb ja ostab päevaga tankla tühjaks...

Ka ülejäänud seltskonna peale mõtlesime ja saab tankida kohvi hea hinnaga:

[Pilt: MyncOyi.jpg]

Et ei jääks kõlama ainult pahameel,siis minule meeldib,et otsitakse sponsoreid ja teisi lisaväärtusi osalejatele. See ei oma  tähtsust kui palju soodustust mul ettevõtjana on,või kas ma üldse mingist soodustusest oskan rõõmu tunda,aga loeb korraldajate püüdlus midagi pakkuda. Minu poolt kiitus!
Vasta
#72

(20-02-2019, 15:45 PM)v6sa Kirjutas:  Incongnito kindlasti. See soodustus on vist mõeldud minusugustele, kel pole erisoodustusi.

(20-02-2019, 16:00 PM)janek555 Kirjutas:  
(20-02-2019, 12:55 PM)svenson Kirjutas:  Okei, siin on natukene ebaõnnestunud sõnastus, et saada -5 senti soodust on vaja tankida vähemalt 15 liitrit

Kedagi ei sunnita tankima. Aga seal väga palju muid võimalusi pole ka. Igaüks paneb oma paagi seal täis, kus tahab.

Me oleme eelkõige osalejate huvide pärast tahtnud Talverallile kaasata mõne kütusefirma, kes aitaks seda kõige suurimat kulu veidikenegi leevendada. Olerex tuli meie ideega kaasa ja me ei läinudki sinna midagi tasuta küsima. Järgmine aasta, Allan räägid ehk oma sponsoritega teema ära ja saame igaüks 15 liitrit kütust niisama paaki lasta?
Igatahes mina julgustan rallivankri paaki pressima Olerexis kui palju kui võimalik. Järgmine aasta me enam -5 sendi pinnalt läbi ei räägi kui mingi seltskond tuleb ja ostab päevaga tankla tühjaks...

Ka ülejäänud seltskonna peale mõtlesime ja saab tankida kohvi hea hinnaga:

[Pilt: MyncOyi.jpg]

Et ei jääks kõlama ainult pahameel,siis minule meeldib,et otsitakse sponsoreid ja teisi lisaväärtusi osalejatele. See ei oma  tähtsust kui palju soodustust mul ettevõtjana on,või kas ma üldse mingist soodustusest oskan rõõmu tunda,aga loeb korraldajate püüdlus midagi pakkuda. Minu poolt kiitus!

+1[Pilt: images?q=tbn:ANd9GcSND21Uy3Xt9uzeLOin4Pj...6zfHF7WANp]
Vasta
#73

Mes, kurat jaurate siin kütuse pärast! Oluline on see, et õhtul on retrodisko! Kas vastavad kostüümed on peoks juba triigitud?

VW K-70L '73; SAAB 90 '84; FORD SCORPIO MK II TOURING GHIA `96
Vasta
#74

Stardinimekiri ja stardiajad üleval.
Vasta
#75

Jah, järts võib pikaks venida Big Grin :
https://www.youtube.com/watch?v=RFkZNV7kuvk

Triumph GT6, Corvair Spyder, Datsun 280Z, BMW E21, VW Buss
Vasta
#76

Vahendan võistkonna 159 palvet muuta sõiduki mudel ja aastaarv tegelikkusega vastavaks.
Tundub et nende saadetud kiri on ürituse üldmeili haldajatel kahe silma vahele jäänud ja sellest iseenesest poleks probleemi olnud kui ühtäkki poleks hakatud sõiduki vanuse järgi punkte jagama.
Ühesõnaga võistkonna 159 sõidukiks on 1973 aasta VAZ2101

[Pilt: 011195978347497.jpg]

VAZ 2102
Hobitehnikaga mitte sõitmine kartuses et see tema turuväärtust vähendab on sama kui jätta oma naisega magamata, et järgmine mees "väiksemat läbisõitu" nautida saaks
Vasta
#77

Tuletan ennast ka meelde, minu auto õige väljalase on 1956.
Vasta
#78

Muudab exelis, mis saab Tulemuste  aluseks ja foorumis aastaarvud ja sealt ka preemiapunktid ära, ÕIGE nimekiri samade stardiaegadega stardis. PDF-faile ei hakak enam veelkord muutma. 
Raudselt peab tulevikus aastaarvud eteemaga tõsisemalt tegelema ja võtma kontrolli alla ka KÕIK ümberehitused-parendused. Ehk et ka son Musta Numbri suuteline teoorias või ei. Ja sealt mingid mõistlikud lahendused sõltuvalt ümberehitusest...
Vasta
#79

Tere!
Minu Citröen 2CV6 663AAZ on 1985a. mitte 1984a.
Tervitustega Allan.

Tel. +372 56477273. e-mail. metall73@hot.ee
Vasta
#80

Kui kellegi arvates on kohatu pakkumine, palun märku anda ja kustutan ära.

Kui keegi soovib Kilulinna ümbrusest laupäeva hommikul transpordiabi, siis Mazda B2500 koos ametlikult 1,5 t kandva 1,77x3,8 haagisega on stardipaika liikumas. Pealelaadimine soovitavalt reede õhtul, aga võimalik ka laupäeva öösel. Tasu kokkuleppel, päris aitäh eest ei viitsi võõra vara pärast sõita. Krusa kasti saame paar tsiklit ka toppida. Istekohti kaks, võib-olla kolm. Koormasse kinnitatuna ka rohkem.

Tagasikoorem on juba olemas.

Tegemist on juhuslikult samas suunas eraauto- ja käruga sõitva eraisikuga, mingit ettevõtlust (kauba kindlustust, Tarbijakaitsele teenuse kvaliteedi osas kaebuse esitamise võimalust) siin taga ei ole.

Kontakt soovitavalt vosat@hot.ee või PT, aga võib helistada ka 5216899.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne