Kontrollküsimus
#1

Härrased kaasamõtlejad, pole ammu siia postitanud ei mina ega ka keegi teine. Sellest tulenevalt otsustasin küsida kontrollküsimuse, et välja filtreerida, kes ikkagi on tõeline vanarattahuviline ja kes mitte.

Küsimus suurele ringile on: Mis on kirjutatud sellele varajasest pronksiajast kompunnitud rummu pidurlingile? Esimene vihje on see, et esimene sõna on "New" ja teine vihje on see, et teine sõna ei ole "Departure"

ALBUMIS on võimalik zoomida

[Pilt: MoUa6v6-cCBgAYHjn7-hFDR9TmgDZqsZnWWDPi3S...13-h626-no]
[Pilt: 6QlhFK06fTUi9I8ZQ9BbgFVY-RGOo4CKGqeWcZSe...13-h626-no]
Vasta
#2

mina vanadest velodest ei tea ööd ega mütsi.
silmanägemine ka tönts.
aga pakuks, et Pr võiks ehk algus olla.
Vasta
#3

(30-01-2019, 20:24 PM)diesel Kirjutas:  mina vanadest velodest ei tea ööd ega mütsi.
silmanägemine ka tönts.
aga pakuks, et Pr võiks ehk algus olla.

Mina pakuks, et esimesed tähed on Trif või Tref või Trof, umbes nagu kolm põrsakest aga kahjuks arvamisest pole kasu ja on vaja teadmameest. Mangile ei saa enam loota ja kohalikud gurud ei tea ka muffigi Big Grin. Aga usku peab olema ja ehk kellelgi on samasugune paremini loetav link ja tunneb ära. Esimesel võimalusel pistan mingisuguse happe sisse ja ehk siis muutub selgemaks, pronkshari jms enam paremaks ei tee asja.
Vasta
#4

näeb see asi kuidagi väga kodukootud välja. äkki ongi (käsitsi) graveeritud.
Vasta
#5

SEE

Do'nt panic
Vasta
#6

(30-01-2019, 21:39 PM)diesel Kirjutas:  näeb see asi kuidagi väga kodukootud välja. äkki ongi (käsitsi) graveeritud.
Mingi kompunn on tehtud küll just rummu sisuga aga ma ei usu, et on käsitsi graveeritud. Võimalik, et pidurisaba ei kuulu selle rummukorpuse juurde aga samas pole ka rummukorpus masslevinud Torpedo kuna keskel kõigile Torpedodele iseloomulik lai süvend puudub ja seega on hea võimalus, et saba ja korpus käivad kokku.
Vasta
#7

(30-01-2019, 21:44 PM)giordanobruno Kirjutas:  SEE

Nii on Big Grin New Preference!!! Tänud ja lööme ksf! giardanobruno vanarattarüütliks hämmastavate teadmiste eest!!!
Vasta
#8

teadmised on kiiduväärsed.
või siis otsimisoskus.
no vähemalt kahe tähega sain ma ka pihta. Smile
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne