Kokuka kleepsud
#1
Star 

Sooviks kokukale uued kleepsud lasta kuskil teha. Kindlasti on siin kellegil kogemus olemas, kus ja kuidas teha lasta. Internetist sai natuke otsitud ja ledisin desna 2 kleepsud. Kas on mingeid teistsuguseid veel, mida kokukate külge kleebiti?(minu ratas on alumiiniumist porilaudade, sinise pärlmutter värviga, pakiraam on kroomitud/tsingitud ja ees on needitud mmbz märk). Palju umbes kleepsude trükk maksta võiks?

[Pilt: Stiker_Desna.jpg]
Vasta
#2

kleeps ei maksa suurt midagi. kui sul on viisakas fail, siis saad enam-vähem visuaalselt sobiliku asja.
aga kui sa mingit originaalsust taga ajad, siis pole kleepsuga midagi teha, sinna peaks vesipildid käima.
Vasta
#3

Alumiinporikad, kroompakiraam ja pärlimutrid viitavad, et tegu pole Desna vaid Aist rattaga. Või siis miskit sorti hübriidiga. Kui see viimane, siis sobivad muidugi igasugused klepsud.
Vasta
#4

Minu arvates neist veel see kõige etem oli KAMA, a see ei olnud pärla.

See vesipiltide teema tegelt huvitaks. Teeb neid siinmail ka keegi ?
Teoreetiliselt peaks vesipilte saama ise printida kui juhtub waterdecal paberit olema, a pole olnud. On keegi kursis ?

Triumph GT6, Corvair Spyder, Datsun 280Z, BMW E21, VW Buss
Vasta
#5

Kuskilt fotofirmast ehk küsida.  Kunagi ammu, ca. 15-16 a. tagasi lasksin Pärnus "Pilteris" printida klubi embleemid. Saivad tuhatoosidele ja tassidele... käitus nigu kooliajast meelesolnd vesipilt ja täitsa kõva oli. Üritas keegi seda puhtaks võtta, tükk kraapimist oli, et maha saada...

loll on loll olla.
Vasta
#6

Kirjelduse järgi pigem Aist jah, mitte Desna.

Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#7

Tegu jah aist tüüpi kokukaga, mitte desnaga, minu viga. Siiski oleks soov leida mingisugune fail, mille põhjal saaks kleepse printida või vajadusel ise enne printi ülejoonistada. Kas mõni teadjam osaks suunata mõnele lehele, kust neid leida võiks? Endal venekeele oskus puudub ja seetõttu on otsimine jube vaevaline. Pilt velost ka(minu oma täpselt samasugune).

[Pilt: 1_1_37303346.jpg]
Vasta
#8

Sellel pildil oleval AIST rattal peaks olema kleebis, mitte vesimärk.
Vasta
#9

võib-olla on lihtsam osta:
https://vk.com/market-134696082
müüjaid on palju kui koogelmoogelit uskuda.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne