Kuidas värvida vana Jawa paaki?
#21

Mis värv see selline on ja miks maalriteipi ei kasutanud? Ma värvisin ühte vana paaki üle ja seal maalriteip mingeid probleeme ei tekitanud.

Ei ole kõige raskem. Originaaltööriistakomplekti ja poltide korjamine on ?

P.S ära heida meelt! Esimene vasikas võib ikka aia taha minna. ?
Vasta
#22

(10-02-2019, 20:23 PM)gruppen Kirjutas:  Mis värv see selline on ja miks maalriteipi ei kasutanud? Ma värvisin ühte vana paaki üle ja seal maalriteip mingeid probleeme ei tekitanud.

Ei ole kõige raskem. Originaaltööriistakomplekti ja poltide korjamine on ?

P.S ära heida meelt! Esimene vasikas võib ikka aia taha minna. ?

Kuna ma püüan teha ise niipalju, kui saan ja oskan, siis värvisin ka ise. Tooni lasin kokku segada autovärvid.ee's aerosoolipurki, seal üks variant ainult on. Ma ei tea täpselt mis värv see on. Sellist tüüpi värvid on kõik sellised asjaarmastaja värvid, mille peale profid muigavad. Niipalju panin tähele, et see värv on alguses kauem pehme ja vast kuu aja jooksul läheb n.ö. kõvaks.
Teipe kasutasin käepäraseid, mida oli riiulist võtta.
Originaalpolte ei korja. Ostsin Tšehhist ühe komplekti mootoripolte, aga võib öelda, et poldipoest saab enamustele paremad analoogid. Originaalvõtmeid ei ole, vaid need mõned, mida Tšehhist andis tellida. Originaalset tööriistakomplekti tahaks küll kunagi kokku saada.
Vasta
#23

Kui sa kahe komponentset värvi sinna peale lasta ei saa, siis jäta parem kroomituks.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne