Detailide puhastamine
#1

millega oleks parim viis puhastada vene mootorratta kütusekraani, karburaatori jne. välispind, et anda uueväärne välimus?
Ultraheli?
Vasta
#2

Ultraheli peaks sellejaoks täitsa toimima jah. Jubinad algosadeks ja "marineerima"

Almost Again
Vasta
#3

Ultraheli küll aga mis pesuainega. Selles on küsimus. Ehk, mis on need asjad mustaks teinud, mida on vaja maha sada? Mingi kinnipaakunud tolmulaadse asja võttis alumiiniumist rattarummult maha puhas soe vesi. Rasvade jaoks oleks aluselist keskkonda vaja, kuid mitte liiga, see võtab alumiiniumi lõpuks tuhmiks, happega samamoodi, kui üle pingutad. Räägitud on, et Würh Pineline on hea. Pole ise proovinud.

Do'nt panic
Vasta
#4

Oleneb, kui sisseseenetanud need jublakad on. Mina olen lihtsalt räpaseid alumiinium ja tsingisodi detaile puhastanud soodapritsiga. Muidugi tekib siin kulu küsimus. Tööriistamarketis oli kodune soodaprits 30-40 euri vahel. Mõistlik on osta kohe suur kott soodat ka, kas sealt või siis mõne muu pakkuja käest. Toidukaubanduse oma on liiga peene - sellega sai vaid palju tolmu aga kasu ei miskit.

Bensiini või diisliga pesemine on variant lihtsakoelisemal lähenemisel või ka nitrolahusitga. Kõigi kolme puhul saab lihtsalt sita maha aga silmas peab pidama tuleohtlikust selle mökerdamise ajal. Ei need ega sooda likvideeri seda olukorda, kui on toimunud oksüdeerumine ja detailid on laigulised, kui kurat. Siis peaks õrna kihi maha koorima või.... hankima järgmised detailid.
Vasta
#5

Taastan IZ 49 ja soovikski anda kraanile ning karpale uueväärset välimust (ajajooksul tuhmund).
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne