Jawad Motoexotikal Tartus
#1

Tere!

Sel nädalavahetuse toimub Tartus järjekordne mootorrattanäitus Motoexotika.

Vanade masinate sõprade jaoks on seal väljas Jawa 90. sünnipäeva märkiv väljapanek, kus peaks vaatamiseks väljas olema ligi paarkümmend Jawat.

Rariteetidest ennesõjaaegne Jawa Robot, samuti hiljuti musta numbri saanud Jawa 500 ja nii mõnigi põnev masin veel.

Astuge läbi ja puhuge ka törts juttu. Kindlasti on seal kohal ka mõni kaasfoorumlane.

[Pilt: mtrjawarobot1936_2.jpg]

Asp

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#2

Selle 500se pärast tasub juba minna. Neid tihti ei näe oma silmaga Smile
Vasta
#3

Käidud,lootsin näha rohkelt tsikleid ja mototehnikat,mitte huulepulki,meiki ja muud paska,minu jaoks oli pettumus,kui välja arvata Jawade kollektsiooni.

Opel Manta B 2x 1980:Toyota Celica Supra 1983
Vasta
#4

ka mulle tundus,et nagu oleks maamessil,või kusagil täikal. pileti hind   10.-oli kõvasti ülepingutatud.mitte et ma koi oleks,kuid pariisi ja frankfurti auto-moto show on pilet 12-15 .-eur Big Grin
Vasta
#5

(17-03-2019, 17:25 PM)sturmbannführer Kirjutas:  ka mulle tundus,et nagu oleks maamessil,või kusagil täikal. pileti hind   10.-oli kõvasti ülepingutatud.mitte et ma koi oleks,kuid pariisi ja frankfurti auto-moto show on pilet 12-15 .-eur Big Grin

Mul läks messil 1,5 tundi ja kui olin tsiklid muu pasa seest ülesse leidnud,siis olingi pettunud kuna nendele ruumi polnud,piletihinnad Eesti kohased,saksas on muuseumide ja muude selliste kohtade hinnad ulme väiksed. Kui ei eksi siis BMW muuseumis oli perepilet 24 eur ja tegevust terve päev

Opel Manta B 2x 1980:Toyota Celica Supra 1983
Vasta
#6

Ma olen küll väga rahul... et ei läinud. Juba aastaid on olnud surnult sündinud üritus...

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta
#7

Tuleb välja et ei jäänudki millegist erilisest ilma...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne