FIAT 127CL
#1

no sai ka enda liikur siia yles pandud. kunagi sai endale autot otsitud mis olex säästlik, odav ja mis põhiline stiilneCool autosid mis sobisid oli päris mitu, aga kuna naise arust oli fiat nii \"nunnu\"Big Grin siis sai see ostetud. ja kahetsema ei ole pidanud sest auto oli hästi säilinud ja naisega ka probleemi ei tekki kui liiga tihti garaažis käinBig Grin
auto iseenesest FIAT 127 MKII 0.9L 33kw 79.a. andmete järgi olen ma teine omanik eestis. kere on fiati kohta yllatavalt hää, ja mootor on v.hea, 33kw-st midagi erilist ei lootnud aga tõmmet on nii mis kole, sõber arvas et äkki polegi 0.9 Big Grin
hetkel auto garaažis pilbastex ja rem pooleli.
probleeme tekitab hetkel see et ei leia korralikku käigukasti norm raha eest, enamus on kas hirm kallid või siis nii juustudSad et minu oma on nende kõrval veel hääs korras. vt ka SIIT
kui kellelgi on mingeid kogemusi, andmeid, nõuandeid või varuosi fiat 127 kohta, siis andke teada.
nii ja lõpux ka mõned pildid minu fiatikust leiad SIIT!
Vasta
#2

nii nyyd siis sai lõpux endale teine 127 veel soetatudBig Grin päris kobe pill aga läheb punasele doonorix. nii et enamus vabast ajast saab garaazis veedetud. kui mingil ajal digika käppa saan siis klõpsin paar pilt ja lisan siiaiCool
Vasta
#3

MCK Kirjutas:kui kellelgi on mingeid kogemusi, andmeid, nõuandeid või varuosi fiat 127 kohta, siis andke teada.

kogemusi on kahe 127 jagu (gen1 ja gen2) ning u. 60000 km jooksul tekkinud küll.
kui sul masin laiali on, siis soovitaks tagavedru tugevdada ühe lehe võrra või siis uus/korralik vedru sinna alla, muidu jääb kähku nõrgaks ja rattad vajuvad koopasse.
Mootori kinnituspadjad vaata et saaksid korralikud - eriti keskmine. Muidu tekib käikude vahetamise ja seespüsimisega probleeme, kui mootor ennast jõuga edasitagasi murrab. Paraku keskmine padi kipub õlilekete tõttu lödi ja läbi olema kõigil 127tel- ja seda ei saa enam isegi esindusest. Paak kontrolli üle - see kipub igalt poolt roostetama värvikihi all, ja eriti salakavalalt just pealtpoolt.
Vasta
#4

Oli ka mul neid Fiiusid mitu autot. Oli roheline,kollane,paar sinist
roheline läks Haapsallu kollane ja üks sinine läksid ida virumaale ja viimane sinine läks Tallinna.
Fiat 127 on mulle nostalgiline nii ét nüüdseks huvitun sellest...vaata pilti.

Just a man!
Vasta
#5

kalevpoeg Kirjutas:Oli ka mul neid Fiiusid mitu autot. Oli roheline,kollane,paar sinist
roheline läks Haapsallu kollane ja üks sinine läksid ida virumaale ja viimane sinine läks Tallinna.
Fiat 127 on mulle nostalgiline nii ét nüüdseks huvitun sellest...vaata pilti.
Kuhu Ida-VIrumaale täpsemalt su kollane läks.
Vasta
#6

Ma ei tea, aga arvan et sinna Jõhvi kantti. Mult mingid kokkuostjad vist ostsid. Nad ostsid mitu autot.

Just a man!
Vasta
#7

küsin lihtsalt huvi pärast, et kui kaugel remont on juba?
Vasta
#8

Kihvt auto on... Seepärast ütlen, et endal ka plaan 90% tõeneaosusega sama auto osta, tõsi küll, 1050 kuubise mootoriga. Välimuse järgi arvan, et 2 gen. aga väljalaskeaastat (dokid on siiski olemas ja kõik peale kindlustuse ja ülevaatuse on korras) täpselt ei tea, seega pead ei anna. Läbisõitu on vaid 6000 km (!) ja roostet pole veel kusagilt näha. Mis arvate, kas 2,5k on sellise aparaadi eest hästi makstud?
Kui kedagi huvitab, siis samal papil on ka teine samasugune fiat doonoriks müüa, kuigi vist MK1. Sõidukorras.
Muide, kas siin eestimaa pinnal neid sport variante ka liikumas on?

edit: mida see CL mudelinimes tähistab?
Vasta
#9

2,5 k on täiesti norm hind kui masinal roostet pole ja muidu ka korras, niiet osta ära ja saad endale ökonoomse ja töökindla auto. Endal olnud neid 3tk ja ühega neist sõidan praegu, mis sai ka alles 3kuud tagasi ostetud.Mõned pildid ka kui huvitab: http://www.pilt.ee/view/240539/ - praegune masin
http://www.carrating.org/car.php?2150 - endine masin
http://www.carrating.org/car.php?2149 - endine rallivariant

Paljuga see vanamees seda Fiati varuosadeks müüb ja kus ta asub?
Vasta
#10

omega Kirjutas:Paljuga see vanamees seda Fiati varuosadeks müüb ja kus ta asub?
Hinda küsis mingi 2k, aga ma arvan, et sealt vähemalt 500 ikka alla saab. Asub raplas.
Vasta
#11

Auto valmis? ( suht ammune teema kuid ikkagi Big Grin )

Fiat 127 0.9l
Vasta
#12

Vaevalt et teemaalgataja uuesti end siia foorumisse viitsib regama hakata, et küsimusele vastata... Eriti veel, kui juba 4 aastat tagasi sarnane küsimus vastuseta jäi...
Vasta
#13

Selle auto saatuseks oli kahjuks jupitamine ja Kuusakoski Sad .
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne