Abi on tarvis hammasrataste leidmisega
#21

Kui juba freesida, siis ikka metallist.
Käin homme härra Välgu juurest läbi, siis on näha mis edasi.
Vasta
#22

(25-03-2019, 22:23 PM)2715 Kirjutas:  
(25-03-2019, 20:33 PM)diesel Kirjutas:  
(25-03-2019, 12:58 PM)viplala Kirjutas:  Sellise hammaka laseb ka 3d printeriga nailonist välja. Peaks pidama jääma küll kui suurt jõudu ei rakenda.
ja samamoodi võiks sellise puidu asemel ka nailonist või mõnest muust pädevast plastist treialil teha lasta.

Mis eelis oleks plastist hammasrattal näiteks malmist või pronksist tehtu ees?
Ma oma lolli peaga vaatasin, et ülekanne elektrimootorilt otse reduktorile ja seal vähemalt 600 pööret ja plastiku halb soojusjuhtivus soojendaks kiirelt hambad üles, millega kaasneks tugevuse kadu ja purunemine?

Nailonist tehakse igasugu hammakaid, olen neid kohanud nii automaatkastides kui spidokatrossidel. Teed joonise ja prindid välja. Nailon on puidust kordades tugevam. Automaatkastis olev hammakas kuumeneb samuti, ei juhtu sellega seal miskit. Peab ainult vaatama, et printer suudaks nailonit printida ja oleks printeri poolne kogemus olemas. Vastasel juhul võib õppimise ja proovimise peale liiga palju aega ja materjali kuluda. Loomulikult on metall parem ja kui võimalus, teeks metallist kohe kindlasti. Ma tõin lihtsalt ühe alternatiivi välja.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne