Abi vaja traktorile õige rehvimõõdu valimisel
#1

Tere! Plaan koostada üks keskliigendiga 4x4 väiketraktor. Olemas kaks erinevat vedavat tagasilda, üks aglane mille diffri ülekanne on 5.14 ja teine kiirem 3.91.
Aeglasemale lähevad gaz52 rehvid 220x508. Edasiseks olekski teadjamate nõu tarvis. Milline peaks olema kiirema diffriga sillale sobiv velje ja rehvimõõt, et omavahel kokku sobiks?
Vasta
#2

Suhtarv on 0,761
Seda siis rehvi välismõõdust loetakse. Vaatad ja mõõdad erinevaid rehve, mis seal keerulist?
Poldivalemid on suur saladus ilmselt, eks me siis arvame mingeid vbolla sobivaid asju...
PS üsna ambitsioonikas nimi uustulnukale Smile

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#3

Kas niiduk ka ikka külge tuleb?
Vasta
#4

Siit leheküljelt leiad vajaliku abimehe endale.
Vasta
#5

Kui jutt tagasildadest,siis tuleb vaadata ka pöörlemissuundi,aga seegi on lahendatav.
Vasta
#6

Tänud vastuste eest aga antagu mulle andeks ma paraku igapäevaselt võrrandite koostamistega ei tegele ja koolipingi nühkimisest ka hulk aastaid möödas. Kui keegi võtaks vaevaks ja kirjutaks arvutuskäigu lahti, saaks asi hulga selgemaks. Lisan veel,et gaz52 rehvi ümbermõõduks tuli 2.86m.
Vasta
#7

(25-03-2019, 11:58 AM)zidmootor Kirjutas:  Kas niiduk ka ikka külge tuleb?
Ei, pigem midagi sellist 
https://www.youtube.com/watch?v=CPPXpe-Pdxc
Vasta
#8

(25-03-2019, 20:21 PM)DIY Kirjutas:  Tänud vastuste eest aga antagu mulle andeks ma paraku igapäevaselt võrrandite koostamistega ei tegele ja koolipingi nühkimisest ka hulk aastaid möödas. Kui keegi võtaks vaevaks ja kirjutaks arvutuskäigu lahti, saaks asi hulga selgemaks. Lisan veel,et gaz52 rehvi ümbermõõduks tuli 2.86m.

2,18 meetrit on kiirema silla rehvi ideaalne ümbermõõt.
Soojalt soovitan need asjad sellise projekti alguses ikka selgeks teha ja mitu korda peast läbi lasta kinnistumiseks!
Päikest!

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#9

(25-03-2019, 20:33 PM)Marko Kirjutas:  
(25-03-2019, 20:21 PM)DIY Kirjutas:  Tänud vastuste eest aga antagu mulle andeks ma paraku igapäevaselt võrrandite koostamistega ei tegele ja koolipingi nühkimisest ka hulk aastaid möödas. Kui keegi võtaks vaevaks ja kirjutaks arvutuskäigu lahti, saaks asi hulga selgemaks. Lisan veel,et gaz52 rehvi ümbermõõduks tuli 2.86m.

2,18 meetrit on kiirema silla rehvi ideaalne ümbermõõt.
Soojalt soovitan need asjad sellise projekti alguses ikka selgeks teha ja mitu korda peast läbi lasta kinnistumiseks!
Päikest!

Tänan väga!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne