Odav Hiina plasmalõikur ja muud tööriistad
#21

Mul ka stahlwerk laseb 160A peal veel hästi, kui max välja keerata 180 A siis on imelik vilin taga aga lõikab rauda mis kole Big Grin
Vasta
#22

Kordamine olla tarkuse ema. Need, kes krutivad rõõmsalt voolutugevuse nuppu kaasaegsel hiina invertertehnoloogial ja imestavad, et miks nimega asi sama voolutugevuse juures paremini keevitab:
https://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=1315&pid=458587#pid458587
Eks ole muidugi hiina tehnikat ikka õige elektroonika baasil ka ja kõike ühte patta panna ei saa.
Tulles nüüd teema pealkirja ja sisu juurde tagasi. Kõik tahavad uut osta. Ise aga julgeks soovitada, et nimega asi kasutatult on ka täitsa tõsiselt mõeldav alternatiiv.
Endal pea neli aastat juba kasutuses Cea 150A plasma. Maksis alla 800.- 
   

Olles eelnevalt kasutanud ka Welder Fantasy 60A hiinlast, siis vahe suur. Need mõnisada euri Cea peale rohkem kulunud, olematu raha. Mille olen juba tagasi teeninud hiinlase kulumaterjalide pealt, mida kulus ohtrasti. Cea põleti komplektiga lõikad ja lõikad, näiteks kombain maatasa.

               

See Cea ka tööstusvoolule lisaks ühe faasi pealt käivitatav, aga pistik peab tummine olema.

         

Ise lõikan ka peenikest lehte 60A-ga. Lisaks kiirusele, saab lõigatu kohe kätte võtta ja lõikejälg ka ilus.
Minu hääl läheb kasutatud nimega tehnikale. Samas jah, koheselt eriti võtta pole, aga liigub ikka.
Vasta
#23

Kasutatud asja leidmine ja ostmine on ju nagu loterii- vahel läheb hästi, vahel mitte eriti.
 Head ja korras asja tavaliselt ei müüda, kui ta just müüja suurenenud nõudmistele väikeseks pole jäänud vms.
Vasta
#24

(01-04-2019, 07:52 AM)vant Kirjutas:  Kasutatud asja leidmine ja ostmine on ju nagu loterii- vahel läheb hästi, vahel mitte eriti.
 Head ja korras asja tavaliselt ei müüda, kui ta just müüja suurenenud nõudmistele väikeseks pole jäänud vms.

Pankrotivarana jms on ikka, Eestis vähe, lähiriikides rohkem. Küsimuse esitaja on ju ise Eestis peamine pankrotivara müüja  Rolleyes
Vasta
#25

Mu küsimus läheb ka hiina ja tööriistaga kokku, seega küsin siin- kas hiinast asju tellides tulebki koguaeg asju topelt seletada?
Nimelt saatsin päringu konkreetse asja kohta. Täitsin ära blanketi kus täpsustavad küsimused ja küsisin kas Eestisse saadate ja mis maksab? 
Ma pole veel vastust saanud mis maksab. Siia saadavad küll. Aga siis igasuguseid muid küsimusi stiilis millist mootorit,.mitu silindrit ja kui palju jõudu vaja on? Mootoril olid kõik need parameetrid kuulutuses kirjas, ikka vaja üle korrata. Varsti tuleb küsimus ka, et kuidas naine ja lapsed elavad ennem kui saatmiseks läheb või saatmis hinna teada saan?
Kuidas kogemus on nende hiina firmadega?
Vasta
#26

(01-04-2019, 13:48 PM)maisalup Kirjutas:  Mu küsimus läheb ka hiina ja tööriistaga kokku, seega küsin siin- kas hiinast asju tellides tulebki koguaeg asju topelt seletada?
Nimelt saatsin päringu konkreetse asja kohta. Täitsin ära blanketi kus täpsustavad küsimused ja küsisin kas Eestisse saadate ja mis maksab? 
Ma pole veel vastust saanud mis maksab. Siia saadavad küll. Aga siis igasuguseid muid küsimusi stiilis millist mootorit,.mitu silindrit ja kui palju jõudu vaja on? Mootoril olid kõik need parameetrid kuulutuses kirjas, ikka vaja üle korrata. Varsti tuleb küsimus ka, et kuidas naine ja lapsed elavad ennem kui saatmiseks läheb või saatmis hinna teada saan?
Kuidas kogemus on nende hiina firmadega?

Seda küsimist teevad eesti müügimehed ka.  Talvel oli vaja garaazi ust. Panin mõõdud, värvi kirja ja hinna päringusse. Siis krt kirjutavad ja küsivad igapäev, kas lisa uks olemas ja kas pulti tahad ja kui kõrge lagi on ja palju ruute garaazil jne.  Mis see teie asi on saada ukse hind ja ära mölise  Big Grin
Ainus kes hinna saatis oli saku metall ja kolme päevaga oli uks ees.   Teised kirjutasid veel nädalaid.           Viimaselajal tundub, et see hakkab trendiks saama, käi ja palu, et äkki ikka müüd.
Vasta
#27

Mul suvel oli plekk katusega sama pull. Uurisin hinda mitmelt poolt ja kus läks madinaks. Üritati vägisi katust pakkuda. Ainuke kes jäi soliidseks ja vaoshoituks oli Olly. Viimaselt võtsingi kogu plekimajanduse. 
Ning nad taipasid küsida, et miks ma just neid valisin ja olid suht üllatunud kui ma põhjuse ütlesin. 
Teine pull oli maja välisuksega. Kes ei vastanud kes hakkas jaurama. Mul oli kaks erisoovi mis paljud plõksima pani. Mingi Tartu klubi tegi pakkumise ja ütles, raha eest täidame kõik kapriisid ja tulid panid veel 60 euri eest ette ka ukse. Kapriisid läksid maksma ainult 100 euri.

Aquila captas non muscas.
Vasta
#28

No ma ka aru ei saanud mis nende asi on mille jaoks see on jne. Kuulutuses oli konkreetne mudel ja just sellele küsisingi pakkumist. Väiksed lisasoovid olid ka, et kuna enamustel piltidel olid osa asju puudu, siis kirjutasin, et kindlasti summuti, õhupuhasti, kütusepaak ja jahutusradiaator oleks komplektis nagu viimasel pildil. Minul oleks vaja õli ja küte sisse ning aku ja tuld. Aga pole veel hinnani jõudnud. Neil sai tööpäev ennem otsa. Homme suhtlen edasi Alina Xo-ga Big Grin
Ja siis kirjutasin, et firma nime pole peale vaja, see ikka uurib mia nime nad panevad ja originaal varuosa numbri? Ma ütlesin, et kui nii väga vaja panna, siis pange oma nimi ja telefoni number. Siis mul hea helistada kui miskit pahasti on? Hammustas läbi vist, küsis kas ma naljatan? Ma ütlesin, et jah viimane jutt oli nali aga mootorit tahaks osta küll
Vasta
#29

Eile rääkisin tuttavaga kes soetas endale 70A ühefaasilise hiina plasmalõikuri. Ütles, et 16A ja 25A kaitsme lõi välja, nüüd pani 32A, see jäi pidama. Seega oleks mõistlik taoliste võimsuste juures vaadata siiski kolmefaasilise poole kui majas on kolm faasi olemas.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta
#30

Ma midagi väga tarka siia teemasse lisada ei oska (ega tegelikult ühtegi teise teemasse ka mitte), aga talvel otsustasin kokku hoida ja ei tellinud oma TIG-ile mitte 150€ "brändipedaali", vaid 35€ Stahlwerki ja no OMG. See on nii halvasti tehtud, et ma pole suutnud siiamaani välja mõelda viisi, kuidas sellest isegi algmaterjali toorikuna võttes mingi enamvähem kasutatav toode välja viilida. Kuigi pea iga tööriistaga on põhimõtteliselt võimalik kuidagimoodi tööd teha, siis igasuguse hiina keevituse ostmise isu võttis see piinlik vahejuhtum küll üsna põhjalikult ära.
Vasta
#31

(06-04-2019, 00:22 AM)Jesper Kirjutas:  ... aga talvel otsustasin kokku hoida ja ei tellinud oma TIG-ile mitte 150€ "brändipedaali", vaid 35€ Stahlwerki ja no OMG. See on nii halvasti tehtud, et ma pole suutnud siiamaani välja mõelda viisi, kuidas sellest isegi algmaterjali toorikuna võttes mingi enamvähem kasutatav toode välja viilida.

Viska mõned pildid ja seleta vähe laiemalt lahti.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta
#32

(01-04-2019, 17:57 PM)maisalup Kirjutas:  No ma ka aru ei saanud mis nende asi on mille jaoks see on jne. Kuulutuses oli konkreetne mudel ja just sellele küsisingi pakkumist. Väiksed lisasoovid olid ka, et kuna enamustel piltidel olid osa asju puudu, siis kirjutasin, et kindlasti summuti, õhupuhasti, kütusepaak ja jahutusradiaator oleks komplektis nagu viimasel pildil. Minul oleks vaja õli ja küte sisse ning aku ja tuld. Aga pole veel hinnani jõudnud. Neil sai tööpäev ennem otsa. Homme suhtlen edasi Alina Xo-ga Big Grin
Ja siis kirjutasin, et firma nime pole peale vaja, see ikka uurib mia nime nad panevad ja originaal varuosa numbri? Ma ütlesin, et kui nii väga vaja panna, siis pange oma nimi ja telefoni number. Siis mul hea helistada kui miskit pahasti on? Hammustas läbi vist, küsis kas ma naljatan? Ma ütlesin, et jah viimane jutt oli nali aga mootorit tahaks osta küll
Jätkub samas stiilis  Sad    Täna küsisin pakkumist 23 tk. aiapaneelile ja  23tk. kinnitus klambrile.    Pakkumine:  23 aia paneeli,  21 klambrit ja 22 betoon alus kivi.  Tü.a  kus on 2 klambrit ja  milleks mulle need betoon kivid.   Pakkumine oli muidugi hea  Smile
Vasta
#33

(01-04-2019, 07:52 AM)vant Kirjutas:  Kasutatud asja leidmine ja ostmine on ju nagu loterii- vahel läheb hästi, vahel mitte eriti.
 Head ja korras asja tavaliselt ei müüda, kui ta just müüja suurenenud nõudmistele väikeseks pole jäänud vms.

Eks ta ole, samas siis ainult uus auto ja maja ka. Mis võivad ka probleemseks kujuneda. Ja pole see garantii ka jumal, millega koheselt asi lahendatakse.
Värske kogemus uue pelletikatlaga, millele juba üle kuu firma tehase abiga lahendust otsib ühele probleemile.
Täpselt sama loterii trehvas ühe uue hiina elektroodi inverteriga, millel kahe aastaga kondensaatorid punni läksid.
Samas kunagi kasutatult Osta.ee ostetud Cramo rendipunkti Kemppi inverter toimetanud juba aastaid pea viis kuskil majapidamises. Oli pandud müüki, kui toimiv asi, aga samuti viie või natukese peale aasta jooksul lihtsalt objektidel ära räbaldunud aparaat, mida klientidele enam ilmselt ei passinud välja anda.
Kel siin vaja oli multimasinat, siis: 
https://www.kuldnebors.ee/82685626
Kui An Tehnikast ostetud, siis enda kogemustel see firma saab garantiijuhtumitega hästi hakkama.
Kui aga kuskilt piiri tagant tellitud, siis võib vajadusel veel see aastase garantii käikuminekul elu huvitavaks minna.
See on ka üks põhjuseid, miks ise eelistan ikkagi vanu nimega asju. Suudetakse tagada ka varuosad aastate pärast. Kuuldavasti olla ka 20 aastat vana Kemppi keevitusele suudetud vajalik varuosa tehasest leida, traadi etteveomootori juhtplaat siis tol juhul.
Vasta
#34

Mis muidu sellisest plasmalõikurist arvate? https://www.stahlwerk-schweissgeraete.de...-IGBT.html
Saatekuluks 10eur.
Vasta
#35

(18-01-2020, 00:14 AM)mesinik Kirjutas:  Mis muidu sellisest plasmalõikurist arvate? https://www.stahlwerk-schweissgeraete.de...-IGBT.html
Saatekuluks 10eur.

Mul on CUT-70 ja juba mitu aastat sellega toimetanud. Siiani toimib laitmatult. Otsikud kuluvad veits kiiresti aga kuna need on alis siga odavad, siis pole ka see probleem. Kindlasti võiks mõelda koheselt käpa vooliku kaitse peale, sest maha kukkuvad kuumad metallitükid, kipuvad seda augustama. Aga muidu on super riist selle raha eest, ühtegi paha sõna ei saa öelda. Kindlasti profi omad on täpsema lõikejäljega ja teevad sulle võileibu töö ajal, kuid mind pole ka see hätta jätnud kordagi. Julgen täitsa soovitada.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta
#36

(18-01-2020, 00:43 AM)viplala Kirjutas:  
(18-01-2020, 00:14 AM)mesinik Kirjutas:  Mis muidu sellisest plasmalõikurist arvate? https://www.stahlwerk-schweissgeraete.de...-IGBT.html
Saatekuluks 10eur.

Mul on CUT-70 ja juba mitu aastat sellega toimetanud. Siiani toimib laitmatult. Otsikud kuluvad veits kiiresti aga kuna need on alis siga odavad, siis pole ka see probleem. Kindlasti võiks mõelda koheselt käpa vooliku kaitse peale, sest maha kukkuvad kuumad metallitükid, kipuvad seda augustama. Aga muidu on super riist selle raha eest, ühtegi paha sõna ei saa öelda. Kindlasti profi omad on täpsema lõikejäljega ja teevad sulle võileibu töö ajal, kuid mind pole ka see hätta jätnud kordagi. Julgen täitsa soovitada.

Paluks otsikute linke?
Vasta
#37

(18-01-2020, 01:20 AM)mesinik Kirjutas:  Paluks otsikute linke?

Vot ma ei tea millised otsikud sellele käpale lähevad. Minu omale sobivad need sisud ja need kübarad. Aga aeg on edasi läinud ja võibolla on nad käppa muutnud. Võibolla lähevad sinna hoopis sellised, mis on P80 otsikud. Kui masin koju tuleb siis näed milliseid vaja on.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta
#38

kaugelt maalt ostmisel tasub ka garantiile mõelda mida tegelikult ju pole.mul ka sama firma,aga vanem ja oli kohe algul nuss ja mingi kuu oli garantiis ja nüüd tundub ka mingi jama olema kuna ei taha paksemat lõigata ja elektrooniline tambloo mis ampreid näitab paneb segast ja eoii teagi mis ampriga lõikad.siine esindaja pani ka juba ammu pillid kokku ja kas järglasi on ei teagi.
Vasta
#39

Soovitan masina suruõhuga ära puhastada. Ma ei saanud oma stahlwerki aparaadile üks hetk üldse pilti ette. Kaane all vaatas vastu paks s.....kiht. peale puhastust jälle korras.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#40

(18-01-2020, 02:01 AM)viplala Kirjutas:  
(18-01-2020, 01:20 AM)mesinik Kirjutas:  Paluks otsikute linke?

Vot ma ei tea millised otsikud sellele käpale lähevad. Minu omale sobivad need sisud ja need kübarad. Aga aeg on edasi läinud ja võibolla on nad käppa muutnud. Võibolla lähevad sinna hoopis sellised, mis on P80 otsikud. Kui masin koju tuleb siis näed milliseid vaja on.
Aparaat jõudis täna pärale. Tundub, et tegu sinu viimase lingi otsikutega.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne