Tümakas pagasnikus.
#21

(01-05-2019, 22:19 PM)muska71 Kirjutas:  
(01-05-2019, 18:55 PM)aavu Kirjutas:  
(01-05-2019, 18:47 PM)krossifänn Kirjutas:  Tom - inimene harjub kõigega  

Nooruses ööbisin ühe öö ühes puumajas  Maneeži ja Narva mnt nurgal. Trammid krigisesid pöördel, magada ei saa. Hommikul püsielanikud ütlesid, et nemad tramme ei kuule.
ka viljakuivatis magatakse öise valve ajal.kõrv lihtsalt harjub ära ja kui kuivatis midagi pekki läheb ja vait jääb siis ärkad automaatselt üles,teed korda ja uni jätkub selles müras.haiglas olles oli palatikaaslane kes vene ajal seal töötas ja rääkis.olen ise sündind kasvand majaka tn otse trammitee ääres ja ei seganud midagi,pigem üksikud möirgavad tsiklid autod majast mööda sõites häirisid.


Aju filtreerib mittevajaliku saasta välja ja sa ei panegi seda kolinat enam tähele

Aga nagu ütlesid klassikud - isa soovitusel -  ma sellise müra sees pidevalt viibida ei soovitaks , võib isegi rakumutatsioonidega lõppeda

https://www.youtube.com/watch?v=Mx3aM0y7K6k
Vasta
#22

Parem tümakas pagasnikus kui kolin mootoris (Tõstamaa vanasõna)
Vasta
#23

(02-05-2019, 10:22 AM)TeeTL Kirjutas:  Parem tümakas pagasnikus kui kolin mootoris (Tõstamaa vanasõna)

Ja lisaks saab tümakaga pagasnikus vähendada mootori kolina kuulmist salongis Smile

Skodal mul tehase mingi kange paketi tümps on.  Sees mürtsub nii mis kole ja väljas pea sama kõvasti Smile Ehk alati ei peagi ise midagi aretama. On nii jamalt juba tehasest tulnud.
HHR-is samuti tehase pioneer supakas lausa sees. Aga niipalju välja ei mürtsu kui skoda. Kuigi siiski päris piisavalt. Aga noh, mõlemad on ju odavama otsa autod kah.

Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne