Jenissei 1200H hüdrosüsteem
#1

Tere 
kirjutan sõbra palvel, et ehk on siin keegi, kes oskab lähemalt seletada Jenissei 1200H hüdroveo skeemi, kuidas ühendada hüdromootor pumbaga. Hüdromootoril tulevad 1 tollised väljavõtted, mis siis peaks olema pealevool ja tagasivool, lisaks tuleb võlli lähedalt veel üks 1/2 väljavõte, milleks see? Pumba kohta sooviks teada, et seal samuti kaks 1 tollist otsa, lisaks on küljepeal veel üks umbes 1/2 väljavõte, siis mingisugune madalama surve väljavõte (oli tavalise voolikuklambriga kinni) ja tollise kõrgsurve all on veel üks  tolline väljavõte. Lisaks on pumba peal kangi laadne asi, liigub edasi tagasi, milleks see?
Vasta
#2

Pumbal olevast hoovast muudetaksegi pumba tootlikust ja olenevalt versioonist ka reverseeritakse ehk vahetub see stuts kust õli väljub et saada tagasikäik.
Mingi stuts on seal ka imitoru, mis võtab paagist õli süsteemi täitmiseks aga mis milline on peab kas pumpa lahtivõttes kindlaks tegema või mõnda tarka raamatut lugema.
Hüdromootoril aga peenem stuts on tagasivool paaki.
Ilma selleta lükkaks kolbide vahelt lekkinud õli tihendi välja.
Mingi skeem ka juurde aga pole selgeltnägija kas pump on ГСТ-90 või MMZ.
[Pilt: 828316091_w640_h640_obemnyj-gidroprivod-...eskaya.jpg]
Vasta
#3

Küsimustele on kenasti vastused olemas nii netis kui raamatus. Tavaline reguleeritava tootlikkusega aksiaalkolbpumbaga süsteem ju.

Miks te näpite kuni 400 bar tõusva rõhuga süsteemi, kui te ei tea, mida olete tegemasSad

Rääkimata sellest et enamusel Jenisseidel on ainsaks toimivaks piduriks seesinane hüdrostaat...
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne