Viimane KGB-lane

Tänud Martinile. Minu autol oli seal ka kaks auku aga me ei suutnud välja mõelda, milleks.
   
Vasta

Tasapisi hakkab looma.
   
   
Vasta

(17-04-2020, 18:33 PM)spitfire Kirjutas:  Panen selguse mõttes kõrvuti õige vapi ja vale vapi. Siis vale selles mõttes, et GAI auto uksel ei olnud mitte Nõukogude Liidu vapp vaid oli NL raudteelaste vapp. GAI vapp oli täpselt sama mis Raudteelaste vapp, selle erinevusega, et raudteelastel oli veel vapi kohal kiri CCCP ja all ristatud vasarad. Need vapid olid erinevad tehtud teadlikult, kuna riigi sümboolikaga kergekäeliselt ei zongleeritud. 

Raudteelaste märgil oli vasar ja tellitav mutrivõti. Smile

Ot.
Vasta

Pagasniku küljed otsustasime üle kleepida nagu tehasest tuli aga vaevalt see materjal päris identne on. 1990 a. oli juba Suure Venna nina verine ja vaevalt sinna midagi head materjali pandi. Need jäänused, mis seal olid, pudenesid lihtsalt laiali ja lammutamisel ei pööranud sellisele pisiasjale tähelepanu ka. Kui kunagi tuleks isu sellele autole must number võtta, siis kindlasti kaks möödapanekut juba teada. Pagasniku sisu ja vapp. Muidugi selle musta numbri otstarbekus küsitav. Pole aimugi, kas sellisega ka ringi lubatakse liikuda. Võibolla kui ainult vilkuritel kotid peas. 
   
   
   
   
Vasta

Jõulud küll möödas aga siiski....

https://youtu.be/kk5BwHUwi5w
[url=https://youtu.be/kk5BwHUwi5w][/url]
Vasta

Numbrialus, võiks olla nn kassett. Memuaaridele tuginedes oli number sekunditega vahetatav. Ei ole ühelgi replikal näinud, võimalik et oleksid esimene. Postituses 204 oleval autol on vene foorumi väitel see kuulus kassett, mida päriselus keegi näinud ei ole. Ega see mingi raketitehnika ei ole, number on ülalt raami sisse libistatav.

Triumph GT6, Corvair Spyder, Datsun 280Z, BMW E21, VW Buss
Vasta

(08-05-2020, 17:31 PM)Formika Kirjutas:  Jõulud küll möödas aga siiski....

https://youtu.be/kk5BwHUwi5w
[url=https://youtu.be/kk5BwHUwi5w][/url]
Kas originaalil olid strobod esivõre taga? Mis ajast üldse neid strobo-vilkureid kasutama hakati?
Vasta

(08-05-2020, 21:49 PM)Raudpats Kirjutas:  
(08-05-2020, 17:31 PM)Formika Kirjutas:  Jõulud küll möödas aga siiski....

https://youtu.be/kk5BwHUwi5w
[url=https://youtu.be/kk5BwHUwi5w][/url]
Kas originaalil olid strobod esivõre taga? Mis ajast üldse neid strobo-vilkureid kasutama hakati?
 Jah saatemasinatel olid. Need olid juba GAZ 23-l seal olemas, muidugi 2424-l ka. Mul on originaalse kerega GAZ 23 ja seal olid vastavad avad olemas. Muidugi mitte vilkureid enam, aga juhtmed tulid küll juurde.
Vasta

spitfire Kirjutas:Numbrialus, võiks olla nn kassett. Memuaaridele tuginedes oli number sekunditega vahetatav. Ei ole ühelgi replikal näinud, võimalik et oleksid esimene. Postituses 204 oleval autol on vene foorumi väitel see kuulus kassett, mida päriselus keegi näinud ei ole. Ega see mingi raketitehnika ei ole, number on ülalt raami sisse libistatav.

Mul on need alused olemas. Olid mu autol küljes kui tuli. On jah niisugused roostevabast plekist kastid, kus ülevalt saad pilust numbri sisse susata. Külge tagasi pole pannud veel. Kui huvi, võin vähemalt piltidega varustada, et järgi teha.

Seinaleht - www.volga.ee
Vasta

(09-05-2020, 01:42 AM)Martin_R Kirjutas:  
spitfire Kirjutas:Numbrialus, võiks olla nn kassett. Memuaaridele tuginedes oli number sekunditega vahetatav. Ei ole ühelgi replikal näinud, võimalik et oleksid esimene. Postituses 204 oleval autol on vene foorumi väitel see kuulus kassett, mida päriselus keegi näinud ei ole. Ega see mingi raketitehnika ei ole, number on ülalt raami sisse libistatav.

Mul on need alused olemas. Olid mu autol küljes kui tuli. On jah niisugused roostevabast plekist kastid, kus ülevalt saad pilust numbri sisse susata. Külge tagasi pole pannud veel. Kui huvi, võin vähemalt piltidega varustada, et järgi teha.

Need peaks olema väga unikaalsed detailid. Vene foorum väidab, et pole teada, et neid oleks originaalsetena säilinud.

Triumph GT6, Corvair Spyder, Datsun 280Z, BMW E21, VW Buss
Vasta

(09-05-2020, 21:54 PM)spitfire Kirjutas:  
(09-05-2020, 01:42 AM)Martin_R Kirjutas:  
spitfire Kirjutas:Numbrialus, võiks olla nn kassett. Memuaaridele tuginedes oli number sekunditega vahetatav. Ei ole ühelgi replikal näinud, võimalik et oleksid esimene. Postituses 204 oleval autol on vene foorumi väitel see kuulus kassett, mida päriselus keegi näinud ei ole. Ega see mingi raketitehnika ei ole, number on ülalt raami sisse libistatav.

Mul on need alused olemas. Olid mu autol küljes kui tuli. On jah niisugused roostevabast plekist kastid, kus ülevalt saad pilust numbri sisse susata. Külge tagasi pole pannud veel. Kui huvi, võin vähemalt piltidega varustada, et järgi teha.

Need peaks olema väga unikaalsed detailid. Vene foorum väidab, et pole teada, et neid oleks originaalsetena säilinud.
 Meil olid ühe 2424-ga kaasas sellised asjad.
   
Vasta

Tunneli lõpus paistab juba valgus. Viimased puudu olevad pisividinad peaks ka tuleval nädalal saabuma. Siis veel suurem probleem, kuidas autod kätte saada. Kuna Ukrainas ja Venes, eriti Venes on kõik kontrolli all, mis siit poolt vaadates tähendab, et mitte midagi pole kontrolli all, siis piiride avamine ei tule lähemas tulevikus kõne allagi. Muidugi on võimalus laadida autod reka peale aga see eeldab kohutavalt palju paberimajanduse ajamist. Igasugu Ukraina ja Poola keelsed notariaalsed volitused jne.
   
   
   
   
   
Vasta

Kas see kanginupp tiba liigmoodne pole?

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta

(16-05-2020, 07:48 AM)DevilDeVille Kirjutas:  Kas see kanginupp tiba liigmoodne pole?
Kui vaadata selle teema esimest postitust, siis neljandal pildil näha, et sellise kanginupuga saigi see auto soetatud. Paistab, et Ukraina seltsimeestele see nupp meeldib. Tegelikult originaalne ka olemas ja selle vahetus vist väga keeruline ei ole Big Grin.
Vasta

(15-05-2020, 13:27 PM)Formika Kirjutas:  Tunneli lõpus paistab juba valgus.


https://forum.automoto.ee/attachment.php...nail=81823
Seda pilti ei oska millegiga seostada. Polstri riie ja miski hoob. Kas tagaakna juurest?
-------- Pagasniku sisu, tungraud, tagumine osa seest poolt.----------
Selge aga see polstririie tekitab segadust. Kas ajutine kaitse värvile?

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta

Pagasniku sisu, tungraud, tagumine osa seest poolt.
Vasta

Julgen arvata, et see polstririie on statsionaarne ning hetkel üle serva keeratud, hõlbustamaks ligipääsu tungrauale.
Normaalasendis katab tungrauda.
Vasta

..aga nüüd on ju täis mendikas.
Ma oleks ikkagi tahtnud näha seda volgat musta autona, mis varjaks endas saladust   Wink
Vasta

(17-05-2020, 22:05 PM)ryan Kirjutas:  ..aga nüüd on ju täis mendikas.
Ma oleks ikkagi tahtnud näha seda volgat musta autona, mis varjaks endas saladust   Wink
Meil on kolm musta saladust GAZ M20G, GAZ 23, GAZ 2424. Must masendus Big Grin tuleb peale neid vaadates. Kuna samas seisab ka must GAZ 12 ja must GAZ 13 ja kunagi ka must ZIS 110 ja ZIL 115, siis et silmade ees mustaks ei läheks, otsustasime natuke värvi lisada.  Wink.
Vasta

Mõnes mõttes mendikas küll, aga mitte selline, millega poe tagant joodikuid kainerisse veeti, vaid selline, mis korteeži ees esimese autona sõitis. Või siis tagaotsas viimasena. Kõiksugu musta värvi autod jäid sinna vahepeale. Tagumisel autol pidanuks vist küll rohelised vilkurid olema, aga sellist pole mina oma ihusilmaga näinud. Niipalju kui mina neid nõukaajal nägema trehvasin, oli esimene auto sinise ja punase töötava vilkuriga, viimane ainult sinisega, kuigi ka autojuhist isa ütles, et pidanuks justkui rohelisega olema.
P.S. Omamoodi huvitav, et sel masinal lausa kaks kapotialust lampi on, lisaks veel kandelambi pistik sealsamas. Töökindluse asemel pandi rõhku hoopis öise maanteeservas remontimise võimalikult mugavaks tegemisele Smile.

Puruks ja pool pööret tagasi!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne