Viimane KGB-lane

Moskvast jõudis kohale pakk tutika, noh see vast liialdus aga 27 aastat tagasi toodetud ja siiani pakendist välja võtmata raadiosaatja ALTAI-ga. Mul neid ALTAI-d nüüd 2 tükki. Moskva mehed avaldavad hirmsasti survet ja tahavad seda valmivat 31013-t ära omastada. Vaatan mis pakkumise nad teevad. Kui asi seda väärt, siis panen kasutatud ALTAI peale ja annan ära. Aga sel juhul ehitan uue, samasuguse endale ja sinna läheb see uus peale. Praegu on üks 31013 soolas ja/aga võibolla müüb üks kolmest Eesti 31013 omanikust oma masina mulle ära. 
   
   
   
   
   
   
Vasta

Kas sellega tänapäeval kellegagi suhelda ka saab, näit. Toompuiestee või kommivabriku poistega?

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta

(06-12-2019, 19:59 PM)Walter Kirjutas:  Kas sellega tänapäeval kellegagi suhelda ka saab, näit. Toompuiestee või kommivabriku poistega?

Paraku vist enam mitte. https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%...%B7%D0%B8)

Puruks ja pool pööret tagasi!
Vasta

Küsimus suurele ringile, kas 31 seeria Volgade värvimisel kasutati juba lakki või mitte? Jutt siis aastatel 1988-1990 valminud autodest.
Vasta

Ei kasutatud lakki, ikka tavaline Volga värv (vist email) oli neil. Eriautodel kasutati muidugi nitrot ka. Meie 31013-d olid mõlemad originaalis nitroga tehtud. Mitte nii kanged kui Tšaikad ja Zilid, kuid äkki oli 4-5 kihti,

Seinaleht - www.volga.ee
Vasta

Kas sa seda katuse ühenduskohta ei lase neil kinni panna?

Seinaleht - www.volga.ee
Vasta

(13-12-2019, 11:35 AM)Martin_R Kirjutas:  Kas sa seda katuse ühenduskohta ei lase neil kinni panna?
Ei pannud seda tähelegi, pole ju 31-ga üldse kursis, mõtlesin, et peabki olema. Aga igatahes suured tänud, muidu olekski valesti saanud. Järgmiseks nädalaks ju planeeritud värvimine.
   
   
   
Vasta

Ma arvan, et ära pane seda vuuki kinni.
Kui Gaz 3102-l kolis bensiiniluuk tiiva alaossa (alates 1992 a.lõpust) tuli ka vahevuuk katuse ja tagapiilari vahele.
Vasta

[Pilt: gen1200_212288713.jpg]
Vasta

(13-12-2019, 22:54 PM)Raivo Kirjutas:  [Pilt: gen1200_212288713.jpg]
Tänan Raivo, jätan triibu alles.
Vasta

Jah, teame, et see vuuk oli uue paagiga autodel. Aga see vuuk tekkis sinna 1993. aastal alles, kui hakati kasutama teistsuguse konstruktsiooniga kere. Vanadel seda polnud. Kui meil on eesmärk ikkagi teha 80-te lõpu autot, andes talle niipalju kui võimalik õige ajastu välimust, siis see vuuk karjub seal ikka väga silma. Mina keevitasin selle isegi oma 1997. aasta 3102-l kinni ja auto sellest inetum ei saanud mu meelest.

Seinaleht - www.volga.ee
Vasta

Uue karvakatte sai ka Viimane KGB-lane. Ilus kollane teine. Puudu veel natuke sinist ja muidugi endise paradiisi vapp.
   
   
   
   
   
Vasta

Kõik ilus,aga jube oranz tundub,mitte kollane.

Opel Manta B 2x 1980:Toyota Celica Supra 1983
Vasta

(03-01-2020, 19:03 PM)hundu615 Kirjutas:  Kõik ilus,aga jube oranz tundub,mitte kollane.
Ma ka algul ehmatasin ära aga väideti, et valgus ja kaamera tiba petavad.
   
Vasta

Eks jah päevevalges kambrist väljas toonid teised.

Opel Manta B 2x 1980:Toyota Celica Supra 1983
Vasta

Siin on väga hea ja põhjalik artikkel Nõuka miilitsa auto värvidest. Peategelane on selle materjali kindlasti läbi närinud aga nagu elus ikka, ega see vastus nii must-valge ei ole.
Mind üllatas, et see värvitoon pandi paika lausa Disaini Instituudis

https://www.drive2.com/b/529000883720029061/?page=1

Siin vähe põhjalikumalt:

https://marss2.livejournal.com/2028310.html

Ja siin siis see 1975 aasta gost ise, (mida muudeti siseministri käskkirjaga, tema esimesel tööpäeval 1988):

https://www.drive2.ru/b/519062123238654677/

Ma ei leia mingit viidet sellele, aga on nagu meelde jäänud, et see vapp oli uksel ainult GAI ehk siis liiklusmiilitsa autodel. Kunagi kui taksot sai sõidetud, siis vanad kalad õpetasid, et kui vappi ukse pääl netu, siis pole vaja karta, neil on mingi teine asi ajada. Teistel oli ainult sinine triip ja hoiatus, et Miilits. A tegelt on sellele väitele kinnitus ka: viimane link, vaata Tabel2.

Triumph GT6, Corvair Spyder, Datsun 280Z, BMW E21, VW Buss
Vasta

Uksed ja luugid külge ja valmis uueks vaatuseks, ehk siniste triipude tegemiseks. Võibolla need pildid annavad parema pildi värvitoonist aga saja protsendilist tulemust näeb ikkagi normaal valguses ja oma silmaga.
   
   
   
   
Vasta

On see toon RAL-1012?

Matemaatika ja mehaanika, see on puhas rassism, diskrimineerimine ja valgete ülemvõim
Vasta

(05-01-2020, 14:06 PM)M.R. Kirjutas:  On see toon RAL-1012
 RAL 1012 jah. Momendi seis selline.
   
Vasta

Naljakatest kohtadest leiab vahest kummalisi asju, no ei hakanud naljanurka panema ja mujale ei osanud panna, ikkagi tõsine asi. Brežnevi Buick Wildcatile on siis mingil põhjusel siirdatud gaz2424 dogonjalka mootor, olgu siis väljast kuidas on, aga süda on ikkagi naša:
         

Triumph GT6, Corvair Spyder, Datsun 280Z, BMW E21, VW Buss
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne