Kolmnurksed reflektorid ära tunda.
#1

Sellised reflektorid ära tunda,toodetud Ordzonikidze auto-traktori elektriosade tehases.Sooviks teadmasaamine,mis
eesmärgil neid autodel ja (või) traktoritel kasutati.Kolmnurga ühe külje pikkus on 170 mm.Müügisoovi ei ole.

   

   

1985 Lada 1300 SL
Vasta
#2

Kas neid mitte haagistel ei kasutatud?
Vasta
#3

Kindlasti mingi veoautonduse teema, olid kas haagistel, poolhaagisteil või neid vedavatel masinatel, täpselt ei mäleta, vb kusagil veel. Noore pioneerina omal ajal tundusid need väga vajalike ja ihaldusväärsetena, kange tahtmine oli selliseid toredaid asju kusagilt maha kruttida. Noore leninlasena ja tulevase komnoorena muidugi seda teha ei sobinud. Täna, vana ja haige ning paljukannatanud foorumlasena, enam ei oska kahjuks isegi sellistest noorpõlve unelmatest rõõmu tunda.  Sad Kas me sellist....
Vasta
#4

   

Mis ei tapa, teeb vigaseks!
Vasta
#5

Nii on, sõiduautokäru MMZ. Lada ratastega. Vaatavad mulle iga päev hoovis vastu.
PS kui müügisoovimatus üle läheb, siis võiks teemat arutada.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#6

55 aastat tagasi kasutasid tatikad selliseid jalgratta tagumise porilapaka peal. Ei tea küll, milleks seda seal vaja oli.

Ametlikult oli vaja see kruvida iga haagise tagumikule.
Vasta
#7

(19-05-2019, 21:43 PM)Marko Kirjutas:  Nii on, sõiduautokäru MMZ. Lada ratastega. Vaatavad mulle iga päev hoovis vastu.
PS kui müügisoovimatus üle läheb, siis võiks teemat arutada.

Neid on uuena täitsa saadaval.

Mis ei tapa, teeb vigaseks!
Vasta
#8

Isegi minu jalgrattal oli selline suur porilapakas...
Ja just selline kolmnurk küljes Big Grin .
Lapakas oli punasest linoleumist ja see kolmnurk oli musta ahjulakiga värvitud...
Vasta
#9

(19-05-2019, 21:51 PM)motamees Kirjutas:  55 aastat tagasi kasutasid tatikad selliseid jalgratta tagumise porilapaka peal. Ei tea küll, milleks seda seal vaja oli.

Ametlikult oli vaja see kruvida iga haagise tagumikule.

Kui see oleks olnud nii lihtne...siis ehk ka minu Ereliukasele oleks ehk jätkunud mõni selline. Kindlasti ei olnud neid kõigil suvalistel üheteljelistel haagistel küljes, usu mind, mul oli kogu aeg kruvikeeraja ranitsas kaasas! 55 aastat tagsi olin küll veel mingi aasta ja 2 kuud kopikatega vana, aga kusagil geenide vms oli juba kaasa antud vajadus sellise reflektorelemendi järgi. Motamees, Sa ei ole vist kunagi noor olnud?
Vasta
#10

(19-05-2019, 22:23 PM)kass Kirjutas:  
(19-05-2019, 21:51 PM)motamees Kirjutas:  55 aastat tagasi kasutasid tatikad selliseid jalgratta tagumise porilapaka peal...

.... Motamees, Sa ei ole vist kunagi noor olnud?

... kuidas muidu saaksin ma endast siin rääkida.
Vasta
#11

Ja kui ei soovinud tervet seda kolmnurka oma Ereka külge riputada, siis sai selle laiali lammutada ja tervelt kaheksa sõbraga jagada. Üksik ümmargune reflektor sobis ilusti "Dihlofossi" pudeli korgi sisse (mis oli vaja eelnevalt kruvida porilaua külge)
Big Grin
Vasta
#12

Amatöörid... Subrjoonok pole vääriline vastane. Meie grupeering suunas jõu kaubarongide vastu, mille päramine vagun loovutas hea ajastuse ning kiirete jalgade korral trofeeks kuuest kolmnurgast koosneva üli-helkuri. Guaranteed adrekas ja helesinine elu-erekas.
Vasta
#13

Tänan vastajaid ! Niiet mõeldud haagistele.Müügisoovi ei tule.

1985 Lada 1300 SL
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne