"kuuluta tasuta", ehk kuldne börs jm ostu.-müügi lehed
#21

Ma olen endiselt enam kui kindel et tänapäeval kõige paremad diilid on mul kätte tulnud just FB müügiplatsi kaudu. Kuldne börs on ammu igasuguse endise hiilguse minetanud, esiteks maru tasuliseks kisub ja teiseks see nende otsing... Kirjutad murureha, vastuseks saab elamukrunte...

Soov on vähe asjalikum, osta.ee on enamjaolt prügi müümiseks mida inimesed ise vastuvõttu ei viitsi viia, või siis otsustusvõimetutele, kes oma kaubale hinda ei suuda määrata... Sealt edasi läheb see hindade kergitamine ja kõik muu jutt. Osta.ee juhtkond on ka ikka eriline liik maapeale loodud, aga see juba teine teema. 
Need mehed kes fb müügikuulutuste peale vinguvad, noo kuulge, olete munadega mehed või piripillid sukkpükstes?
On tõesti igasuguseid ahveriste, aga korras närvikavaga inimene ei tee sellistest sisult tühjadest kodanikest väljagi.  Big Grin

Mulle just see meeldib et annab kuulutused just sinu lähedal, eriti just soomes-rootsis näiteks paned location 50km ja otsi, või siis suurendad niipalju kui parasjagu viitsid sõita. Ostan näiteks mootorpaate ja muud tehnikat nii kokku, õhtul kui aega siis panen otsingu, kui leian kauba siis helistan ja tuld kohe. Juhatab kohale ka...  Cool
Vasta
#22

lähedased kuulutused? hmm, mismoodi? kas see siis selle noobli marketplatsi teema? muidu kui keegi miskit pakub, siis olen vahel proovind kirjutada, aga vastu saab enamasti segast mõminat. sageli ei vastata üldse. tundub pigem "anna oma papp siia ja ära rohkem köhi" teema olevat.
a võib-olla ma ei oska.
siin foorumis kaupa hõõrudes on asi küll väga asjalik. enamus inimesi vastavad kirjadele-sõnumitele ja on üldjuhul igati adekvaatsed. mõnel üksikul juhul vaid ei reageerita isegi korduvale kirjale. aga ju siis neil ksf-idel ei ole minu raha vaja läind.
Vasta
#23

(21-05-2019, 13:34 PM)mlsluik Kirjutas:  ... osta.ee on enamjaolt prügi müümiseks mida ise inimesed ise vastuvõttu ei viitsi viia või siis otsustusvõimetutele kes oma kaubale hinda ei suuda määrata... Sealt edasi läheb see hindade kergitamine ja kõik muu jutt. 

Facebookis nüüd ka nende hindade osas taevamanna pole. On sealgi kullahinda vanarauast tahtvaid kodanikke. Samuti "paku hinda" või "tule ja vii minema" stiili, kus ka küsitav rahahulk lõpuks kõrgustesse kasvab. Aga mis ma ikka vingun, kui minu jaoks palju, müüja jaoks vähe. Tehingut ei toimu ja elu läheb edasi.
Selle eelneva jutuga tahan jõuda sinna, et on igas keskkonnas äärest ääreni pakkumisi ja isiklikult minule näiteks Osta.ee on vägagi meeldiv.
Eks keegi võib tuttavate abiga hinda kergitada, aga kui oma jaoks olen hinna välja mõelnud, mis oleksin nõus pakkuma. Siis pole nagu probleemi. Läheb ülepakkumisega ahneks, jääb kätte müüjale. Siiski eriti nagu ei ole täheldanud uuesti kordusmüüke. Komisjonitasu ka ju polegi nii väike, et selliseid jante korraldada.
Osta.ee suurim pluss on see, et seal kujuneb vähemalt konkreetne hind. Ja kui tahetaksegi asjast lahti saada ja 10 sendiga oksjonile, siis pole ju halba miskit selles hinna määramatuse suutmatuses.
Kõige enam ajavad marru sellised ilma hinnasoovita Börsi, Soovi ja ka Automotos olevad kuulutused. Helistad, siis teatakse hinda väga täpselt. No pane juba siis hind korraga kirja ja milleks teineteise aega raisata. Aga ju siis vaja ikka bisnesmees olla ja telefon kõrva ääres asja teha.
Sissetulevate kõnede pealt oma kontole kõneminutie teenimine ka vist enam aktuaalne pole, et selle mõttega ilma hinnasoovita kuulutusi üles panna.
Vasta
#24

Jään ikkagi oma aevamusele kindlaks et faceboogi müüjad pole kas adekvaatsed või on müügid nalja pärast üles pannud , loomulikult võib ka erand reeglit kinnitada

Ksf diesel räägib õiget juttu , täpselt niiviisi need asjad seal käivadki , facebook ongi mõeldud selleks et inimeste järele nuhkida saaks , tibid panevad sinna igasugu pilte igasugu suvalistest tegevustest , a la käisin peldikus , kõht oli kinni , mida nüüd teha jne

Aga momendil selle veebilehe  müügiportaali omadustest rohkem kirjutada ei oska ega tahagi , usun et seal on ka positiivseid ja adekvaatseid müügimehi
Vasta
#25

(21-05-2019, 21:56 PM)meli666 Kirjutas:  Kõige enam ajavad marru sellised ilma hinnasoovita Börsi, Soovi ja ka Automotos olevad kuulutused. Helistad, siis teatakse hinda väga täpselt. No pane juba siis hind korraga kirja ja milleks teineteise aega raisata. Aga ju siis vaja ikka bisnesmees olla ja telefon kõrva ääres asja teha.
Sissetulevate kõnede pealt oma kontole kõneminutie teenimine ka vist enam aktuaalne pole, et selle mõttega ilma hinnasoovita kuulutusi üles panna.

Täpselt! Ei tea kas tahavad ennast huvitavaks teha või tunnevad piinlikkust oma soovitud hinna pärast, aga see on totter tõesti.

Alustatud töö tuleb lõpuni viia.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne