M: 408 1966 DIISEL MÜÜDUD!!!!
#1

Nüüd, kuis ma sain Teie jäägitu tähelepanu, panen kirja täpsemalt :D 

kuna huvid ja hobid muutuvad-muutusid, müün maha kogu oma varanduse. Sinna kuulub ka üks 1966a 408. Tegelikult olnud originaalis 408 nagu ta ikka: 1.4l 38kw vms bensukas, käigud roolilt, ees pikk iste jne. Seisnud kaua, enamuse ajast siiski betoonpõrandal ja katuseall.

Aastaid...1? tagasi, keevitasin ära suurema osa kerest, küljekarpide asemele läks 4kant raud ning põhjas lappisin ära augud. Samuti roostetõrje, värv ja möglamine altpoolt.
Paraku täitsa ära ei jõudnud lõpetada: tagapõlle ja tiivaservasi tagant vaja veel natuke arstida. Kokkuvõttes ei midagi hullu.

Peale on autole installitud (minu poolt) originaalne diiselmootori komplekt, säilitasin roolikäigud. Kõiksugu filtrid ja jutud on olemas ja tulevad kaasa. Eetriga käivitussüsteem puudu. Eelsüüde nagu transitil: 1 süüteküünal kollektoris ja veab tulelondi silindrisse. Mootor käib ringi ja mats on hea, käima pole ajanud.
Mootorile olemas omajagu varuosi: plokikaaned, sidurikettad, korvid jnejne

Hetkel osaliselt lahti võetud, eest tuled ja jutt küljest ning salong väljas. Lõviosa asju on olemas, midagi pisemat kindlasti puudu.

Pilte palju ei ole, tõenäoliselt ei tule ka. 
Hinnaks puusalt tulistades 750, midagi ehk räägime aga ainult auto juures.

Asub Kuusalu lähistel, kontakti saab 52 93 905 Rando

MÜÜDUD!!!


[Pilt: BbWGsA3.jpg]

vanad volvod, sekka mõni muu liikur...

Ostan vanu VOLVOSID! 200,700 ja 900 seeria, igas seisukorras 52 93 905
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne