Laulupidu
#1

KRT.Mul kenasti habe aetud ,kirikuriided seljas.Omaenda naist pole kah nii kenana tükk aega näinud.Ühesõnaga Laulupeole minek.Ja järsku tuttavad kellavad värava tagant ,ära hakka tulemagi ,mingitel turvakaalutlustel piletite müük lõpetatud.. Sad Sad Sad.No on ikka ......
Vasta
#2

Aitäh - Sa andsid mulle selle teemaga meelerahu.
Muidu olen laulupidudel kaare all (ja mitmel päeval), see aasta otsustasin teistele ruumi jätta.
nn poliitotsus oli täna kuulama minna - aga kahtlane ilm (ennustused olid ikka üpris vesised. Hetkel pole aga viga), fakt et läheksin üksi ja laiskus jätsid koju. Aga hing ei andnud asu. Lohutav on teada, et minek poleks kohalolekut tähendanud. Ning et rahvast jagub liigagi palju Smile

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#3

Olen platsil aga olgem ausad ruumi polegi ju rohkem.
Vasta
#4

Samas antakse kogu aeg lootust, et piisava hulga lahkujate korral hakatakse uuesti pileteid müüma.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#5

(07-07-2019, 15:18 PM)Marko Kirjutas:  Samas antakse kogu aeg lootust, et piisava hulga lahkujate korral hakatakse uuesti pileteid müüma.
Mul veel kirikuriided seljas ,aga lootus kadunud .Veebikaamera näitab tohutut massi kassade taga.Sad
Vasta
#6

Kes tantsupeol osales?
Meelis @ S3
Vasta
#7

Aga kohe peaks hõredamaks minema. 
Mudilased läksid maha ja osad lähevad koju koos vanematega.
Vasta
#8

Käisime naiskaga oma lapsi kuulamas/vaatamas ja peab ütlema: ära minek oleks pidanud algama kohe peale saabumist. Nii suures ummikus (inimmassi siis) pole ma isegi Tallinna aastatel kesklinnas istunud.
Vasta
#9

Igasuguste lauluväljaku ürituste puhul pääseb liikuma ainult jala, neljarattaline tuleb jätta sealt võimalikult kaugele.

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta
#10

Piletite müümise lõpetamine oli minu arvates õigustatud, sest inimesi oli tõesti palju. 
Tuttavatelt kuulsin kahesugust tagasisidet. Need, kes tulid spontaanselt, olid üldjuhul pahased, et ruumi oli vähe, inimesi palju, liiklus oli kaos, vetsus paber lõppenud jne. Kes planeerisid ja peoks aega võtsid, olid peoga rahul. Nii need, kes omale istekoha ostsid, kui ka need, kes varakult kohale tulid ning omale sobiva muruplatsi valisid. Ühine häiriv joon oli see, et kohati ei kuulnud laulu, kuna pealtvaatajate ja mittelauljate jutusumin mattis selle lihtsalt enda alla.
Minu kui laulja seisukohalt oli pidu tõesti väga hästi korraldatud ning nurinaid ei ole.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne