naljanurk 3

(23-09-2021, 16:43 PM)isandpauk Kirjutas:  Kuna mu auto jäi paari päeva jooksul taas pildile, siis oli vaja taas Rahandusministeeriumile natuke raha saata.
Kui makse läbi läks, teatas internetipank mulle lahkesti, et "hoia kokku aega ja telli e-arve ja sõlmi püsimakse leping".
On kellelgi kogemusi e-arve ja/või püsimaksega rahandusministeeriumile?
Vanasti kui seda trahvivat kontorit Autoinspektsiooniks kutsuti oli võimalik teha ettemaks. Nüüd uued ajad ja püsikorraldus.

Ära vägista, võta suurm haamer!
Vasta

Püsikorraldus riigile võiks olla kõigil siinsetel liiklejatel mingi summa ulatuses aastas - no käsi püsti kes pole kordagi patustanud liiklusreeglite vastu? Oleme siis solidaarsed, tunnistame eksimusi ja toetame riigikassat. Big Grin

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta

Ei anna häid ideid riigikassa täitmiseks!
Vasta

Oh laula ja hõiska, hübriidiaeg on käes
Su Priuse kõla, see helisegu väes!
Vasta

Puhas kuld, aga jah venet peab spiikima:
https://www.youtube.com/watch?v=_sTA_61yqXk

Triumph GT6, Corvair Spyder, Datsun 280Z, BMW E21, VW Buss
Vasta

Juku näeb mänguväljakult, et isa auto sõidab pargi poole ja keerab tasahilju puude vahele. Noore pioneerina tahab ta kõike teada ja hiilib lähemale.
Kodus räägib muidugi nähtust emale, "Tead, paps sõitis täna autoga metsavahele ja seal oli veel üks tädi ka. Algul nad musitasid, siis võtsid riided seljast ja ...".
"Olgu-olgu," rahustab ema,"ole hea ja räägi seda lugu peale õhtusööki, kui kogu pere koos on. Ma usun, kõigil on huvitav kuulda, missugune su isa tegelikult on!"
Õhtusöök lõpetatud, annab ema Jukule märku ja see alustab, "Teate, nägin täna, kuidas paps ühe tädiga parki sõitis ja läksin huvipärast vaatama. Algul nad musitasid, siis võtsid riided seljast ja..."vaatab abiotsivalt ema poole, kes noogutab julgustavalt, "...ja siis hakkasid nad sama asja tegema, mis onu toruluksepp emmega, kui paps komandeeringus käib."


Noormees läheb bensukasse kumme ostma.
"Palun mulle kuus, ehehee..kondoomi," häbeneb poiss veidi.
"Ja mis suurus?", küsib müüja osavõtlikult.
"Ma ei tea,"vastab poiss ausalt.
"Olgu, minge taharuumi ja seal on üks spetsiaalne vineer, erinevas suuruses aukudega. Proovige milline teile kõige paremini sobib ja kui olete selle välja selgitanud, siis leiamegi selle paraja,"annab müüja head nõu.
Juttu kuuleb pealt üks kole ja paks tüdruk, kes hiilib kärmelt viidatud kohta, sätib end vineeri taha ja püüab erinevatel viisidel aukudest läbivupsanud peenist tabada. Paari minuti pärast jookseb erutunud noormees tagaruumist välja ja ütleb müüjale, "persse need preskud, ma võtan parem selle vineeri!"


Härrasmees on end klubis pehmesse tugitooli sättinud, naudib head konjakit ja loeb värsket ajalehte. Saab end just mõnusalt sisse seatud, kui laual hakkab plärisema mobiil. Pannud lehe käest, laseb ta telefonil veidi helistada, siis ohkab ja võtab vastu.
"Halloo, kallis," on teiseltpoolt kuulda naishäält.
"Jah, ma kuulen."
"Tead, olen just kaubamajas ja siin on väga ilus kasukas. Kas ma võn selle osta, ainult 2500 naela?"
"Eks osta," vastab mees ükskõikselt.
"Ja tead, astusin just autosalongist läbi ja müügimees tutvustas mulle uut mersu mudelit - soodushind on vaid 60000. Me peame ju nagunii möödundaastase BMW välja vahetama. Mis sa arvad?" küsib naine meelalt.
"Ok, vaata ainult, et kõik lisad oleks ja võid osta küll."
"Oi, aitäh sulle kallis. Ja veel. Helistas kinnisvaramaakler ja tuleb välja, et see uhke maja, millest me iga päev mööda sõidame, on nüüd müügil. Küsitakse ainult 1 300 000, see on ju nii odav. Mis sa arvad?"
"Hind on hea küll, kuid proovi ikkagi sada tuhat alla tingida ja siis võid osta. Kirjuta kohe oma nimele, maksude pärast," lisab mees.
"Oi kallis, mul on nii hea meel. Sa oled mul maailma parim mees," sädistab õnnelik naine lõpetuseks.
Mees põrnitseb hetkeks vaikinud mobiili ja küsib siis naabrilt. "Härra, ega te juhuslikult tea, kelle telefon see olla võiks?
Vasta

Uksekell.
Neiu avab ukse, seal seisab noormees, kes krimpsus näoga härdalt palub:
- "Lubage palun oma tualetti kasutada, hädasti oleks..."
- "Aaaaga meil on veelugeja!", katkestab neiu konkreetselt.
- "Ma siis vett peale ei tõmba", lubab noormees.
Vasta

Kui sulle meeldib pidevalt kõike edasi lükata, aga soovid samal ajal ka karjääri teha, siis tere tulemast meile buldooserijuhiks!
AS Enefit Kaevandused.

Puruks ja pool pööret tagasi!
Vasta

(04-10-2021, 19:13 PM)Mossemees Kirjutas:  Kui sulle meeldib pidevalt kõike edasi lükata, aga soovid samal ajal ka karjääri teha, siis tere tulemast meile buldooserijuhiks!
AS Enefit Kaevandused.
Kehtib meie linnavalitsuse kohta ka suurepäraselt.

Kasutatud ja uued jupid enamus uutele ja vanadele  ka väga vanadele husqvarna,stihli,jonsered ja partner saagidele.5297816
Vasta

Kumma pea katmiseks säärast moehitti toodetakse?

https://www.kuldnebors.ee/search/taiskasvanutele/vibraatorid-ja-dildod/nokamuts-peenise-ja-munanditega/search.mec?pob_post_id=39695285&pob_action=show_post&pob_cat_id=11478&pob_browser_offset=100&pob_view_language_id=et&pob_page_index=1&search_evt=onsearch&search_O_string=M%C3%BCts
Vasta

Poliitreklaami siia ei postitata, aga ma siiski panen. Lubaduste üllitaja lõikasin küljest ära. Eks teemapoolitaja kustutab ära kui ei sobi.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta

Lahja ma ütleks.

Meiecundimees lubas Vasknarva kosmodroomi ja Iisakusse mošee'd.

Iseõppinud spetsialist - energeetika valdkonnas.
Vasta

vant Kirjutas:Poliitreklaami siia ei postitata, aga ma siiski panen. Lubaduste üllitaja lõikasin küljest ära. Eks teemapoolitaja kustutab ära kui ei sobi.
Huvitav mis riigist käib jutt kuhu see lubaja elama läheb? Big Grin

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta

(07-10-2021, 17:35 PM)Walter Kirjutas:  
vant Kirjutas:Poliitreklaami siia ei postitata, aga ma siiski panen. Lubaduste üllitaja lõikasin küljest ära. Eks teemapoolitaja kustutab ära kui ei sobi.
Huvitav mis riigist käib jutt kuhu see lubaja elama läheb? Big Grin
Edukasse ja innovatiivsesse nagu näiteks Põhja Läti nimega Tartu.
Vasta

Ma hiljuti kohtasin ühte neidu. Või õigemini naist. Hästi heledapäist. Nii viisakuse pärast üritasin esialgu juttu puhuda, ilmast ja igasugu muust jamast. Küsisin , et millega ta tegeleb? Ütles, et tegeleb tantsudega. Ma ei saanud hästi aru, et kuidas ja mis tantsudega. Ütles, et rahvatantsudega tegeleb. No ei näinud ta eriti rahvatantsija moodi välja. Ta siis täpsustas, et striptiis ja postitants ja muu säärane värk. Ma arglikult avaldasin arvamust, et need ei ole ju rahvatantsud. Ta mõtles veidi. Ja siis ütles: "Ah et päriselt vä? Nomaeitea, rahvale igatahes meeldib, järelikult on rahvatants"
Vasta

   

Aquila captas non muscas.
Vasta

Tänahommikune üllatus töö juures. Selgituseks - tegemist on meile tellitud ajutise vaheseinaga, mis transporditakse detailidena. Keegi on hoolega pingutanud, et KÕIK detailid ikka pakendisse ära mahuksid.  Big Grin
       
Meenus siin foorumis kellegi poolt pajatatud jutt, kuidas kolhoosi raamatupidaja linnast kaasa toodud plokikaane tihendi ilusti kokku murdis, et käekotti mahuks.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta

(20-10-2021, 09:28 AM)Basilio Kirjutas:  Tänahommikune üllatus töö juures. Selgituseks - tegemist on meile tellitud ajutise vaheseinaga, mis transporditakse detailidena. Keegi on hoolega pingutanud, et KÕIK detailid ikka pakendisse ära mahuksid.  Big Grin
See on ilmselt Ikea toode? Big Grin

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta

Tjah, ilmselgelt on tõesti sõna otseses mõttes PINGUTATUD, et kõik detailid pakendisse saada. Aga tööd tuleb ju hoida- nüüd saab kullerfirma tõenäoliselt korra veel käia. Võibolla ka rohkem, kui pakkijad järgmisel korral sama palju pingutavad Big Grin
Vasta

Motoriseeritud Flintstone edition:
https://vid.pr0gramm.com/2021/10/20/50c9...588cb5.mp4
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne