naljanurk 3

(06-01-2022, 00:40 AM)spitfire Kirjutas:  Mõnes maakeranurgas vaatamata kõigele muule, tehakse tõsise näoga veits peenemat huumorit ka:
https://www.youtube.com/watch?v=rJNZ7aLGpm4
Wink Kes keelt mõistab , siis üle tüki aja mõnus apoliitiline huumor. Samas ,kui tiblad teevad ,ei taju nagu copy past maiku.
Vasta

(01-01-2022, 18:40 PM)olevtoom Kirjutas:  Head uut aastat!
Seda aitab meil alustada interneti-Postimehe pealkirjanik järgmise uudisega:

"Olümpiavõitja pragas venelanna tähelepanuta jätnud välismaalastega: ta vajas keppi, aga keegi ei pakkunud seda".

On ikka osavõtmatuid inimesi.
Noor ilus tüdruk hääletab tee ääres, suusad käes. Ükski auto ei taha peale võtta, lõpuks üks külamees tuleb oma GAZ 52-ga ja peab kinni. Tüdruk küsib: vabandust, ega te Otepää poole sõida? Autojuht: No sõidan küll jah, tule peale, viin su kohale, viska suusad kasti! Tüdruk viskabki suusad kasti ja küsib siis nõutul ilmel, suusakepid käes: ee... kas kepid ka? Autojuht: no kui nii kena tüdruk seda juba ise küsib, siis kuidas ma saaks keelduda!

Puruks ja pool pööret tagasi!
Vasta

(07-01-2022, 12:11 PM)Mossemees Kirjutas:  
(01-01-2022, 18:40 PM)olevtoom Kirjutas:  Head uut aastat!
Seda aitab meil alustada interneti-Postimehe pealkirjanik järgmise uudisega:

"Olümpiavõitja pragas venelanna tähelepanuta jätnud välismaalastega: ta vajas keppi, aga keegi ei pakkunud seda".

On ikka osavõtmatuid inimesi.
Noor ilus tüdruk hääletab tee ääres, suusad käes. Ükski auto ei taha peale võtta, lõpuks üks külamees tuleb oma GAZ 52-ga ja peab kinni. Tüdruk küsib: vabandust, ega te Otepää poole sõida? Autojuht: No sõidan küll jah, tule peale, viin su kohale, viska suusad kasti! Tüdruk viskabki suusad kasti ja küsib siis nõutul ilmel, suusakepid käes: ee... kas kepid ka? Autojuht: no kui nii kena tüdruk seda juba ise küsib, siis kuidas ma saaks keelduda!
  
Kõige selle taustal tõestisündinud lugu mis ei erine paljut anektoodist.

Valga EPT jahukolonni üks autodest võttis varahommikul tüdrukhääletaja peale Tõrva lähedalt. Tahtis teine saada kuhugile Karksi Nuia poole. 
Rutu mäe otsas käis kole jõmakas ja ZILi üks rehvidest lõpetas saluudiga töölepingu. Tõnn võttis tee äärde ja kuulutas pahaaimamatult, et nüüd läheb n....ks.
Tüdruk  haaras ukselingist kinni ja karjus, et "Kas sa oled lollakas või?"
No siis seletas juht asja lahti ja vabandas viisakalt. 
Mõlemad said suutäie naerda.

Aquila captas non muscas.
Vasta

Siin oli kohe näha võimalust kiireks juurdekirjutuseks ; )

Valga EPT jahukolonni üks autodest võttis varahommikul tüdrukhääletaja peale Tõrva lähedalt. Tahtis teine saada kuhugile Karksi Nuia poole. 
Rutu mäe otsas käis kole jõmakas ja ZILi üks rehvidest lõpetas saluudiga töölepingu. Tõnn võttis tee äärde ja kuulutas pahaaimamatult, et nüüd läheb n....ks.
Tüdruk  haaras ukselingist kinni ja karjus, et "Kas sa oled lollakas või? Sellise poriga! Kui juba midagi teha, siis parem kabiinis."
Vasta

Kui juba jutt tõestisündinud lugude peale läks, siis hiljuti lugesin kuskilt netist sellist lugu.
Üks Austraalia mees kuulutati arstide poolt surnuks. Polnud öeldud, mis täpselt temaga juhtus, aga igatahes veerand tundi hiljem tuli "surnu" nii iseenese kui arstide üllatuseks teadvusele. Sai siis millalgi haiglast välja ja otsustas oma teise sünnipäeva puhul poest loteriipileti osta. Kraapis selle sealsamas ära ja suur oli mehe üllatus, kui ta avastas, et on võitnud auto väärtusega 27000 dollarit. Lugu jõudis varsti ka ajakirjanike kõrvu, mingi telekanal tahtis sellest kuskil saates rääkida ja paluti, et kas peategelane oleks nõus seda loteriipileti ostmist kaamera ees taaslavastama. Mehel polnud midagi selle vastu ja mindigi koos võttegrupiga samasse poodi ja mees ostis samasuguse lotopileti. Kraapis sealsamas ära ja... Võttetiim ilmselt imestas, et näe, kus kaotsi läinud näitlejatalent - nii hästi oskab üllatust teeselda. Nad ei teadnud tol hetkel veel, et enam see polnudki reenactment. Nimelt vaatas piletilt vastu jackpot 250 000 dollarit.

Puruks ja pool pööret tagasi!
Vasta

Kui juba head suusailmad käes, siis ka üks suusa-kepilugu. Suurt nagu midagi ei olnud....

Koolibussiga E-6 (käibel praegugi maakonnas) sai iga päev Viljandis koolis käidud. Selle bussiga liikus igasugust seltskonda. Ükskord hommikul siis tuli kuskilt linna ligidalt peale paras nagamannide seltskond ja seal ka üks naksis teismeline plika ajas oma jutuga "suusad soojaks",  käis bussi tagaosas ringi ja küsis sulaselges eesti keeles, et kust saab keppi. Tegi seda parajalt vaikse häälega, LAZ- bussis õnneks väga kaugele ei kostnud. Ei lugenud seegi, et ka vanainimesed bussis. Big Grin 

T.
Vasta

(08-01-2022, 00:25 AM)kass Kirjutas:  Tere, Toomas!

Kas saaks veidi aeglasemalt ja mitu korda järjest? Praegu nagu ma eriti midagi aru ei saanud, LAZ bussiga iseenesest olen isegi suuski vedanud, olgu nad neetud! Muidu nalja tahaks alati saada (ja teha), samas olen ise suhteliselt vilets kepi- ja naljamees, viimased suusadki jäid 1981 Rapla Kaskooli staadioni alla laoruumi, praegu pole seda staadionitki vist enam. Jah. vist ongi nii, et juba ka ise vananimene, kuigi pussi ei roni väga, aga ikka igast naljast aru ei saa, vb küll mingitest keerulisematest keppinaljadest ehk ei koida, kuigi olen ka sellest aru saanud, et Mulgimaal on nalja standarttaseme latt küllaltki kõrge,  võrreldes Põhja -Eestiga, Võrumaast rääkimata Sad (Aga tahaks ikka aru ja osa saada!)
Aga palun!

Loe neli korda ja loe ka pisut aeglasemalt. Muidu kui kiiresti loed, saab tekst kähku otsa.
Vasta

Vaata, ma ei tea neist seadistustest mõhkugi. Ma olen kiviaegse Nokia omanik. Ootasin aastaid ja vedasime koos sõbraga kihla, et kunas tuleb selline aeg, et mulle pakutakse tasuta nutitelefooni. No ei jõudnud, ega jõudnud seda aega ära oodata. Lõpuks kui uute telefonide hinnad langesid, hakkas ka pakkumisi tulema. Muidugi mingit vaimustust mul sellest ei tulnud. Pigem hakkas ära tüütama. Mõtlesin siis, et mida peaks küll tegema, et neist tülikatest pakkujatest lahti saada......   Peale seda, kui telefoni pakkujatele selges eesti keeles ütlesin: " Kui keegi peaks mulle siia kasvõi tasuta nutitelefoni tooma, uputan kohe raisa solgipange ära! ", lõppesid igasugused sellised pakkumised päevapealt ära.  Ilmselt tehti kuskile lahtrisse mingi märge. Big Grin
Ehk Kõuts leiad  ka mingi mooduse kuhugile vajutada, või siis  vahetad kanalit, või mida iganes....  Ma tõesti ei mõista Sind õpetada. Näed, isegi õieti ei oska. Big Grin
Vasta

(07-01-2022, 18:56 PM)alfredo Kirjutas:  Siin oli kohe näha võimalust kiireks juurdekirjutuseks ; )

Valga EPT jahukolonni üks autodest võttis varahommikul tüdrukhääletaja peale Tõrva lähedalt. Tahtis teine saada kuhugile Karksi Nuia poole. 
Rutu mäe otsas käis kole jõmakas ja ZILi üks rehvidest lõpetas saluudiga töölepingu. Tõnn võttis tee äärde ja kuulutas pahaaimamatult, et nüüd läheb n....ks.
Tüdruk  haaras ukselingist kinni ja karjus, et "Kas sa oled lollakas või? Sellise poriga! Kui juba midagi teha, siis parem kabiinis."

...
Sama seltskond liigub talvisel ajal külateel, kuniks üks suur lumehang nad endasse neelab. Juht vannub: no nüüd hakkab kepp pihta...
Naestehavas läheb näost valgeks...
Juht jätkab vandumist ja teatab, et nüüd peab ketid peale panema, muidu enne hommikut lahti ei saa
Naene küsib vaikselt üle: kas ilma kuidagi ei ...?


Vasta

Ükspäev kuulsin raadiost head anekdooti Smile

Maksuamet käis uurimas, kuidas erinevate religioonide esindajad usklike annetatud rahaga ringi käivad.
Luteri kirikuõpetaja räägib:
"Näete, meil on laud. Tõmbame sellele keskele joone. Viskame raha joone kohal õhku - kukub raha vasakule, tähendab on jumala, st. kriku raha. Kukub paremale, on minu raha."
Vene õigeusu papp selgitab:
"Näete, meil on laud. Selle keskel joonistatud ring. Viskame raha õhku - kukub ringi, on jumala raha, kukub ringist väla, tähendab minu raha."
Juudi sünagoogis seletab rabi:
"Näete, meil on siin laud. Mina viskan rahha õhku - kukub rahha lauale, tähendab on minu rahha, jääb õhku, tähendab, on jumala rahha."
Vasta

(08-01-2022, 11:19 AM)hulgus Kirjutas:  Sama seltskond liigub talvisel ajal külateel, kuniks üks suur lumehang nad endasse neelab. Juht vannub: no nüüd hakkab kepp pihta...
Naestehavas läheb näost valgeks...
Juht jätkab vandumist ja teatab, et nüüd peab ketid peale panema, muidu enne hommikut lahti ei saa
Naene küsib vaikselt üle: kas ilma kuidagi ei ...?
Minule teada versioonis on siin veel:
No siis nu.....me siin kevadeni
Vasta

Huumor huumori rubriigist, et kurdetakse huumori tegemise üle huumori teemas. Kassi poolt oli see nii sügavamõtteline huumor, et korraks lõi lausa siinse mulgi lukku ja mõtlesin, et päriselt kurdab naljarubriigis naljade tegemise üle.
Vasta

(08-01-2022, 18:38 PM)Raudpats Kirjutas:  No sõber siis seletas, et igavene jama on, kui hakkad keppima ja võtad tüdrukul trussikud jalast ära ja selgub et need on sitased. Ja no sai ta vaevalt oma lause lõpetatud, kui Nival lõhkes rehv. Suure vingerdamisega sain auto seisma ja igatahes enne, kui ma autost välja sain, olid mõlemad tüdrukud kadunud ja rohkem ma neid ei näinud.
Ju siis oli põhjust oma trussikuid häbeneda Big Grin .

Puruks ja pool pööret tagasi!
Vasta

Tuleb mees koju ja teda ootavad väga ärritatud poeg ja naine.
"Poiss tegi DNA testi ja me kumbki pole tema vanemad!" selgitab naine.
"Oskad sa mees seda seletada???"
"Oskan küll" vastab mees.
"Ise oled süüdi, kuna 20 aastat tagasi kui ma haiglasse tulin ja sa just sünnitanud olid andsid mulle lapse, kes oli end täis lasknud ja haises hirmsasti. Siis sa ise ütlesid, et "mis sa seisad niisama, võta laps ja vaheta ära!"
Ma siis läksin lastetuppa, panin roojase sinna ja tõin sulle puhta asemele."
Vasta

Näoraamatust:



Elasid kord ühes majas vanapoiss ja vanatüdruk.
Vanapoiss elas esimesel ja vanatüdruk kõige kõrgemal korrusel.
Ühel õhtul tahtis vanapoiss muna praadida, aga panni pole.
Mõtles siis, et läheb küsib vanatüdrukult.
Hakkab siis trepist üles minema ja ise mõtleb: “Lähen sinna ja küsin panni, kindlasti pakub ta mulle siis kohvi, noh eks kohvi kõrvale ka konjakit… Siis jään niikuinii purju ja ööseks sinna… Edasi tulevad kindlasti lapsed… Alguses on väikesed ja karjuvad kogu aeg, aga hiljem kasvavad suureks ja hakkavad raha nõudma…”
Neid mõtteid mõlgutades jõuabki vanatüdruku ukse taha ja laseb kella.
Kui vanatüdruk ukse avab, teatab vanapoiss: “Tead, mine õige persse oma panniga!!!”

vabal ajal painutan kaablit...
Vasta

Sain täna isejuhtiva auto tallinnas videosse. Nautisin täpsust, millega masin postist mööda manööverdas, peeglist jäi puudu loetud cm ja seejärel selgus ka täpsuse põhjus - kuna roolis polnud tihendit, siis oli tegu ilmselgelt tehisintellektiga!


Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta

re: Volvo FL 6 pakkumine.

Aitähh, et võtsite pakkuda Volvo FL6 hoolimata meie soovist mitte osta vanemat autot kui 2019 aasta.

Kahjuks peame pakkumise tagasi lükkama, kuna uurisime selle auto tausta ja leidsime paar murekohta.

Selgus, et auto tellisid Rootsi talupojad mammutisõnniku põllule vedamiseks ja seda tööd tegi ta aastaid, kuni ei läbinud enam Rootsi tehnoülevaatust raami liigse korrodeerumise tõttu.

Siis seisis ta kuni algas põhjasõda, võeti osadeks ja toodi üle jää Eestisse, kus ta uuesti kokku pandi ja mustalt ülevaatus tehti.

Sellele autole võib teie küsitud ajaloolise väärtuse anda vaid see, kui te suudate ära tõestada, et ta osales Kirumpää linnuse piiramisel viskeodade vedamisel.

Vastust ootama jäädes:

Mati Enno.
Vasta

https://www.youtube.com/watch?v=jrHXEYWXI04 
Matemaatiline anekdoot.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta

Saatejuht väitleb küllakutsutud alkomagnaadiga - "kui sigaretipakile on selgelt trükitud hoiatus stiilis "suitsetamine on kahjulik teie tervisele", siis miks ei leia me sellist hoiatust näiteks viinapudelilt?"

Saatekülaline keerutab käes liitrist viina, vaatab seda igast küljest ja pärast väikest mõttekogumist arutleb vastu, "aga miks ometi, öelge mulle, peaks siin sildil olema hoiatus "suitsetamine on kahjulik teie tervisele"?"
Vasta

(21-01-2022, 20:43 PM)alfredo Kirjutas:  Saatejuht väitleb küllakutsutud alkomagnaadiga - "kui sigaretipakile on selgelt trükitud hoiatus stiilis "suitsetamine on kahjulik teie tervisele", siis miks ei leia me sellist hoiatust näiteks viinapudelilt?"

Saatekülaline keerutab käes liitrist viina, vaatab seda igast küljest ja pärast väikest mõttekogumist arutleb vastu, "aga miks ometi, öelge mulle, peaks siin sildil olema hoiatus "suitsetamine on kahjulik teie tervisele"?"

Vb olen tõesti täielikult itiot, aga ei saa ka aru, mis nali siin on tegemisel!? Just paar päeva tagasi Sidruni Jüri küsis mult, et ega sina (siga), vist küll suitsu ei ole sisse-välja imenud? Mis ma oskasin valetada - no ilmselt ikka paar pakki (kes ei ole teemas, pakk on umbes 20 tsigaretti või baberossi, no mõlemaid on saanud imeda, mis siin valetada, aga ometi mitte kaine peaga!!!!).
No moraal on selgesti siin - ärge imege tubakut, see on kahjulik teie tervisele, pigem tehke väike snabilivobski, see on rahvuslik, kasulik teie tervisele ja kui ikka kahtlete, siis andke teada mulle, teen asja kahjutuks igal juhul ja ka teie anonüümsus karanteeriatkse kõva k- tähega...
Lihtsaid lahendusi armastavatele ksf! -dele (tean, et neid ei ole siin vähe) ei oskagi midagi kosta - vast niipalju, ärge suitsetage tubakut ja ärge jooge põletatud viina, see ei ole teie psiihikale mitte hea, las seda teevad inimesed, kel selleks on vajalik kogemus, väljaõppe ja eelsoodumus!
Olge terved ja ärge köhhhhhige ning ärge reostage sotsiaalmeediakanaleid!
Pestekrüsse, Priit
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne