naljanurk 3

Millenniumi algusaastatel lasti R2-s Reede Hommikut. Läks eetrisse Pärnust. Olin just enda esimese kalluri soetanud ja vedasin sellega vilja. Varahommikuti sai seda saadet roolis olles ikka kuulatud. Sepo, Siim ja Sokk oma sketśidega jäid eredalt meelde, eriti see lingil olev. Juhtusin siis seda ka otse-eetris kuulama. Krt, mul pidi roolis olles naerust püksi tulema...

https://arhiiv.err.ee/audio/vaata/reede-...ane-paugub

Keda huvitab, siis arhiivis on nii nende tehtut kui muud kuulamist üksjagu veel.
Head vana-aasta lõppu kõigile!
Vasta

Ma vist olen ka midagi sellelt pundilt kunagi kuulnud, aga ei saa salata, millegipärast sellised pooleldi ajuvabad asjad ajavad mindki naerma... krdi postkast, paukuv pakane ja suusasaapad Big Grin
Küll aga mäletan rohkem 90-ndate keskpaigast Mölamaffiat ning hirmsasti tahaks kusagilt neid saateid saada, aga vähemalt interneedusest peale mõningate klippide väga ei leia. Olid need saated igal laupäeval ja kestsid 2 tundi. Pean silmas just neid algusaastate omi, kus ei olnud veel Veiksi ega Tambetit. 
Läheb küll teemast mööda, aga äkki keski oskab miskit nõu anda, kas üldse on võimalik midagi kuskilt leida?
Ma ei tea, kas on asi minus, aga praegusel ajal väga midagi meeletult lõbusat vähemalt raadiost ei tule.
Vasta

Midagi siiski on, aga kas just lõbus? - jääb ilmselt kuulaja otsustada.
Igal laupäeval eetris.
Vasta

See viimane on päris sügav kraam.
On õnnestunud kuulata päris mitmeid ja mitmeid kordi. 
Kindlasti pole see kõigile meeltmööda loba.
Vasta

(30-12-2022, 18:37 PM)Aare R. Kirjutas:  Küll aga mäletan rohkem 90-ndate keskpaigast Mölamaffiat ning hirmsasti tahaks kusagilt neid saateid saada, aga vähemalt interneedusest peale mõningate klippide väga ei leia. Olid need saated igal laupäeval ja kestsid 2 tundi. Pean silmas just neid algusaastate omi, kus ei olnud veel Veiksi ega Tambetit. 
Läheb küll teemast mööda, aga äkki keski oskab miskit nõu anda, kas üldse on võimalik midagi kuskilt leida?

Kas sellest valikust ei ole midagi kõrvapärast: https://arhiiv.err.ee/otsi?phrase=m%C3%B6lamaffia&type=audio&sortOption=accuracy&page=1&limit=20&timeRange=all

(30-12-2022, 18:37 PM)Aare R. Kirjutas:  Ma ei tea, kas on asi minus, aga praegusel ajal väga midagi meeletult lõbusat vähemalt raadiost ei tule.

Usu, ei ole sinus...
A ma lohutan, asi on ajastus. Igal põlvkonnal on oma Golden Era või nn ''kuldne kümnend''. Või ka kahekümnend. Kellel pikem, kellel lühem, mille kestel teostatud misiganes looming eredalt meeldib ja meelde jääb. Ütlus ''vanasti oligi rohi rohelisem'' kehtib ka siin.
Vasta

Mõned korrad olen ise ka juhtunud seda kuul(a)ma, kuid Meelisel ja Jankal on õigus- kuidas kellelegi, mulle isiklikult väga mitte miskipärast, kogu austuse juures selle saate tegijate suhtes.
Vasta

Selle saate Golden era oli r2-s enne dr. Sepo liitumist.
Vasta

Ukraina presidendi Vladimir Zelenski uusaastakõne abilisega koos ning mis põhiline tsenseerimata. Wink
Vasta



Nagu selgub, on Valgevene sõjameditsiini esmaabipakk teinud suure edasimineku ega jää enam alla NATO analoogidele. Smile 
Erinevalt välismaa analoogidest on mõeldud kuidas sõdur sooja saab.
Pakend on loodussõbralik ja laguneb kiiremini kui abivajaja et mitte reostada loodust.
On ka mõeldud sellele, mis saab kui Kadõrovlane juhtub esmaabi andma ja uuenduslikud lahendused verejooksu sulgemiseks mida mujal ei tunta.
Innovatsioon on ka must prügikott juhuks, kui ravimid on lõppenud enne kui abivajadus ning abivajaja tahab koju saada. Wink
Vasta

Analooge mitteomavat tehnikat:


Vasta

Vastu tulles kolhoosisööklate vajadusele kvalifitseeritud töötajate järgi tegi vene küberneetikainstituut robot-köögiabilise.
Arusaamatuste vältimiseks nägi ta välja nagu tüüpiline kokatädi ikka aga talle oli sisse programmeeritud üle 400 toiduretsepti.
Katsetamiseks saadeti ta kuhugi sööklasse, kus ta tööle asus.
Söökla külastajate arv hakkas kohe plahvatuslikult tõusma, kuna toite valmistas ta perfektselt ning menüü oli ka vaheldusrikas.
Ühel eriti palaval suvepäeval, kui väljas oli sooja 34c ja seda vilus oli köögis pliidi ääres vähemalt poole rohkem ja kuna ventilatsioon ei töötanud nagu tavaks askeldasid robot ja vanemkokk Varvara köögis oma võimete piiril.
Robot sarnaselt Varvarale oli näost tulipunaseks muutunud ja kui ta palavast köögist külma keldrisse läks kartuleid tooma siis kukkus ta kokku ja jäi maha lebama.
Instituudist sõitsid kohale teadlased, kes tegid mõõtmisi ja leidsid, et sealne keskkond on igasugusele mehaanilisele seadmele liiga vaenulik.
Lõpuks seletusele allkirja andes nentis ka kokatädi Varvara, et "Ega siin võtab täiesti tervel naisterahvalgi õhtuks võhma täiesti välja."
Vasta

Sergei Kozlamordovitšile helistab Prigozin [Pilt: wink.gif] [Pilt: wink.gif] [Pilt: wink.gif]
Vasta

[Pilt: tmVUBtK.png]

Naljakas aga samas ka kurb.
Vasta

[Pilt: HwdoA3Z.png]
Vasta

Lumetõrjest kombainiga petsialitside kaamerasilma läbi:


ja



How hard it can be...
Vasta

   

Seal maal ongi sellised avalikud teenused?
Vasta

Sisu arusaadav aga mis on "grõža"?


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta

(02-02-2023, 07:29 AM)aavu Kirjutas:  Sisu arusaadav aga mis on "grõža"?
Song
Vasta

https://fb.watch/iuvEm3TXZd/
Vasta

Mõni minut tagasi ETV-s, oli saade Kalamaja Muuseumist. Igast imelikke ja vähem silma rõõmustavat kraami on kokku kogutud ja rahvale vaatamiseks välja pandud.
Muu hulgas nõukaaegne postkaart umbkaudse tekstiga -

"KÄIN IGA PÄEV PELGULINNAST KALAMAJJA KOERA KAKATAMAS.
ELAGU PELGULINNA JA KALAMAJA ELANIKE SÕPRUS!"
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne