naljanurk 3

Kui ma siia mõne blondiini-anekdoodi kirjutan, kas see tähendabki kohe seda, et vihkan blondiine? Rolleyes 



(13-09-2019, 23:14 PM)mlsluik Kirjutas:  Madala inteligentsi ja mõtlemisvõimega kodanikud kardavad alati kõike mis uus ja millega nad harjunud pole...
Või kohe sellised järeldused selle põhjal, milliseid nalju keegi teeb. Big Grin Ära siis hoia enda teada, pane julgelt kirja oma IQ, siis vähemalt teaks millise intelligentsuse tasemeni oleks vaja jõuda, et neeginaljad enam ei meeldiks. Rolleyes
Vasta

Eks ta ole, kellele ema kallis kellele tütar ja kes põrutab mõlemaid. Cool

Teema jätkuks- sõitsin nii kuu-paar tagasi varasel öötunnil kodu poole kui noorik kõrval röögatas. Hüppasin püsti piduritele ja lohisesin paarkümmend meetrit lehmakarja sisse. Õnneks vahtisid lehmad mind nagu vasikad aiaväravat ja mahtusin täpselt nende vahele.
Loo point on selles, et mille krdi pärast lubatakse puhtatõulistel eesti talunikel pidada musti veiseid? Kas kaabud Toompeal ei võtaks midagi selles suhtes ette, on ju olemas ka valgeid tõugusid-nt Charoldee, või punaseid või noh äärmisel juhul musta-valgekirjusid?
Vasta

(13-09-2019, 23:14 PM)mlsluik Kirjutas:  Nüüd kui sellised kantossid on riigi eesotsas, siis on aktiviseerunud ka matsirahva madalam ots, arvavad ka et nad on keegi. 

Selle asja nimi on demokraatia, aga ega selle pärast ei tasu veel presidenttti solvata..

Triumph GT6, Corvair Spyder, Datsun 280Z, BMW E21, VW Buss
Vasta

(13-09-2019, 23:05 PM)kass Kirjutas:  kui paljudel foorumlastel on üldse isiklik neeger?
mul on
mis siis?
lapsepõlvesõbra kasulapse mees käib mul siin aegajalt abiks
täitsa 100 prossa must mees otse Nigeeriast
kusjuures ta teab praeguseks, et neeger ei ole paha sõna
minu koolitus
erudeeritumatele tuleten meelde üht enamvähem kultusfilmi, kus neegrid kasutasid väljendit f--- nigger

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

Eks selle huumoriga juba on kord nii, et kes muigab ainult suunurgaga väga Vaos hoitud huumori peale, kes aga kõkutab peeretamise peale. Mõni saab aru enamusest, mõni leiab ka tipust iva üles, mõni ei saa sittagi aru ja mõni leiab nalja isegi sealt kus seda pole. Kõige õudsam variant inimesest on tegelikult isik kes ei naera, olgu siis lollide või tarkade naljade üle. Huumorist aru saamine on mõnes mõttes nagu eluaegne õpe. Kui lõpuks jõuad magistrikraadini, siis enam 'neeger päevitas' naerma ei aja. Küll aga leiab neegritest paljugi naljakat, samuti nagu mitte neegritest. Jahipidamisel ei ole tähtis sihitav, vaid see, et päeva lõpuks oleks kõht täis. Lihtsalt mõned saavad söönuks konnadest, teistele on veini ja faasanit vaja. Kahjuks need kaks seltskonda omavahel tihtilugu ei klapi. Kujutate ette varianti, kus pooled jahimehed küpsetavad oma faasaneid pariisi viimase retsepti järgi, veiniklaas näpu vahel ja teised õgivad toorelt konnasid seal samas laua ääres nii et konnade sisikonda ja soolikaid hammaste vahelt pritsib...Samas jällegi, kui tehakse ühisjaht, ühise eesmärgi nimel a'la 'teeme ära' siis saab tegelikult ka silma kinni pigistada ning ühise laua taga välja kannatada nii faasanitega kekutajad kui ka konnasööjad. 

Kassiahastuseks ma pean siia lisama ka mõned netist leitud täiesti võõraste neegrite naljad Smile

   

   

   

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta

Kas see on lubatud, et mustanahalised teevad valgete üle nalja?
Ma võin öelda, et mu tutvusringkonnas on lausa 4 mustanahalist inimest ja nad ise oskavad oma nahavärvi üle küll nalja teha. Meie nahavärvi üle samuti, hiinlaste üle samuti, juutide üle ka. Kahju on seĺlest, et mingi osa ühiskonnast on pehmelt öeldes hüsteerikud ja võlts moraalimajakad ja üritavad oma kõrgeid standardeid ainuõigeks lugeda. Nalja võib vista absoluutselt kõige üle, lihtsalt koht peab õige olema ja ajastus peavad õige olema. Ma arvan , et selles foorumis väga palju neegreid lugemas ei käi, seega neegrinaljad ei tohiks kedagi solvata.
Vasta

Mina näiteks pole miski solvuja, ei neegrinaljade peale ega ullikeste peale. Üldiselt püüan aru saada et inimestega on lihtne- kuhu pole antud sinna kulbiga lisada ei saa ja üritan igaühega suhelda tema tasemel.

Lugedes lihtsalt seda nn nalja püüan puandist aru saada:
Kuidas nimetada puujalaga neegrit? - S*tt oksa küljes

Teeme selle ikka eestmaiseks ja kohalikule rahvale arusaadavaks:
Kuidas nimetada puujalaga eestlast?- fekaal oksa küljes.

No kuulge, mida on siin naljakat? Kunstjäsemega mehed, keda tunnen on reeglina endised sõjamehed. Näidake mulle seda meest kes lihtsalt irvitab nende üle ja ta saab adekvaatse vastunalja!

Ja mis vahet kes on puujalaga. Mis arvata sellest kui inimene hakkab heast peast irvitama puujalaga või puudega kaaskodaniku üle? Mul on hea tuttav kes on juba üle 20 aasta ratastoolis. Elujõulisemat ja vitaalsemat tegelast kui tema ma näinud pole, olete teda isegi telekast näinud kui ta langevarjuga hüppamas käis. Kas nüüd saab siis mõni austatud kaasfoorumlane naerukrambid või?

Või oli naljakas sõna"neeger"?
Vikipedia vastab:https://et.wikipedia.org/wiki/Negriidne_rass
Ma isegi ei viitsi otsida kui palju neid olla võib, ainult Aafrikas on neid 1,216 miljardit + Austraalia ja muud maad.

Lõpetage ära ja pange mõni kaaskodanikele arusaadav ja mõnus nali ka.
Vasta

monty python- disabled olympics
Vasta

(14-09-2019, 01:36 AM)viplala Kirjutas:  ...Lihtsalt mõned saavad söönuks konnadest, teistele on veini ja faasanit vaja. Kahjuks need kaks seltskonda omavahel tihtilugu ei klapi. Kujutate ette varianti, kus pooled jahimehed küpsetavad oma faasaneid pariisi viimase retsepti järgi, veiniklaas näpu vahel ja teised õgivad toorelt konnasid seal samas laua ääres nii et konnade sisikonda ja soolikaid hammaste vahelt pritsib...Samas jällegi, kui tehakse ühisjaht, ühise eesmärgi nimel a'la 'teeme ära' siis saab tegelikult ka silma kinni pigistada ning ühise laua taga välja kannatada nii faasanitega kekutajad kui ka konnasööjad. 
Selle jutu ja siinse teemakäsitluse peale ei saa kohe kuidagi märkimatta jätta, et kõnealune seltskond on faasanite ja konnade söömise kõrvalt osanud varasemal ajal ka üsna häid neegrinalju teha:
[Pilt: flag-of-french-sudan-1958-1959-svg-png-2...208488.png]
Vasta

(14-09-2019, 09:30 AM)Meelis2 Kirjutas:  No kuulge, mida on siin naljakat? Kunstjäsemega mehed, keda tunnen on reeglina endised sõjamehed. Näidake mulle seda meest kes lihtsalt irvitab nende  üle ja ta saab adekvaatse  vastunalja!

Ja mis vahet kes on puujalaga. Mis arvata sellest kui inimene hakkab heast peast irvitama puujalaga või puudega kaaskodaniku üle?


Ära näe mõttetut vaeva. Toon teistsuguse näite (ja sarnasel põhimõttel võib tuua ka juutide, venelaste, sakslaste ja ei tea kelle kohta veel): Blondiin läheb auto varuosade kauplusesse ja küsib: "Palun pikemat õlivarrast." Müüja küsimusele, miks talle pikemat õlivarrast vaja, vastab blondiin: "Vana on lühike, ei ulatu õlini."

Siin võib keegi ka öelda:
No kuulge, mida on siin naljakat? Blondide juustega naised, keda tunnen on reeglina automehaanikud. Näidake mulle seda meest kes lihtsalt irvitab nende  üle ja ta saab adekvaatse  vastunalja!

Ja mis vahet kes on blondide juustega. Mis arvata sellest kui inimene hakkab heast peast irvitama blondide juustega kaaskodaniku üle?

Rolleyes
Vasta

(14-09-2019, 00:03 AM)spitfire Kirjutas:  
(13-09-2019, 23:14 PM)mlsluik Kirjutas:  Nüüd kui sellised kantossid on riigi eesotsas, siis on aktiviseerunud ka matsirahva madalam ots, arvavad ka et nad on keegi. 

Selle asja nimi on demokraatia, aga ega selle pärast ei tasu veel presidenttti solvata..
Big Grin

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta

Saa juba üle.
Vasta

No minulgi svenssonis mõnedki mustad sõbrad.(jutumärke ei kasuta ) Kord aga küsisin ,no mida v...u Sa endale neid tätokaid kalli raha eest torgid ,niikuinii ainult aima ,mis seal on.Vastus oli A.la,kas meie ei tohigi teie moodi toimetada.On olemas ka valged tindid ,aga see ei pidavat kuidagi sobima. Rolleyes
Vasta

Olin ühe teise eestlasega seltkonnas kus viibisid 2 puhastõugu lätlast, üks neist 60-ndates, teised olid 40-ndates. Seletasin neile inglisekeelset tehnilist teksti. Kuulati jutt ära ja siis vanim lätlane ütles "No, Sir". Kõik hakkasid naerma, pisarateni, mina naljast aru ei saanud. Pärast lasin eestlasel ära seletada mis nali oli ja rääkis seda anekdooti mis ma olin kuulnud varem. Naersin ka mina. Siia seda kirjutada ei julge. Kes soovib ka naerda võib panna google otsingusse "No, Sir nali" ja avada esimene tulemus. Muide, anekdoot aastast 1983.
Vasta

(14-09-2019, 15:26 PM)hillar2 Kirjutas:  ... Kes soovib ka naerda võib panna google otsingusse "No, Sir nali" ja avada esimene tulemus. Muide, anekdoot aastast 1983.

Ma arvan teadvat, mis nali see on (dontsude ja nousserite küttimise kohta tšuktsi poolt?) aga koogelmoogel andis igatahes igasugu muud jura vastuseks.
Muide, mina kuulsin seda oma ülikooliaegadel ja see võis olla varem kui 83 aasta.
Vasta

Pole siin hullu midagi, muhe lugu.

Inglane ja sakslane olid Aafrikas jahil. lähevad hommikul jahile ja tulevad õhtul tagasi. Sakslane Räägib: "Mina lasin täna maha kaks lõvi, jõehobu ja kaelkirjaku!" Inglane jälle uhkustab, et tema lasi maha kaks elevanti ja kolmteist nõussõri. Järgmise päeva õhtul räägivad nad jälle jahipäeva tulemustest. Sakslane: "Täna tapsin ma kolm elevanti ja kaks kaelkirjakut!" Inglane: "Mina aga lasun maha neli kaelkirjakut ja kakskümmend neli nõussörit!" Sakslane siis küsib selle peale segaduses: "Kes need nõussörid on?" Inglane: "Nad on nagu meie, ainult pruuni värvi. Nime panin neile selle järgi, et kui ma neid sihtisin, ütlesid nad alati: "No, sir.!"."

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

Selle peale tuli sihuke lugu meelde...

Taksosse istuvad venelane, sakslane, eestlane ja itaallane. Sõidavad ja sõidavad, viimaks jääb takso seisma, uks tehakse lahti ja itaallane visatakse uksest välja. "Tõmba uttu!" kostab taksost. "Muidu rikud hea anekdoodi ära."

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta

Tegin mina mail ee. lahti, ja mida ma loen? Postmehe uudised annavad seal lühendatud pealkirju ning seal seisis, et toiota
teeb autot mis sõidab. Tänakul oleks suur kena küll...
Vasta

Üks kääbus sõidab liftis, lift peatub ja sisse tuleb suur neeger. Neeger vaatab jõuliselt kääbust ja ütleb sügava bassihäälega: Ma olen 2 meetrit pikk, mu õlgade laius on 1m 60 cm, mu riist on 50cm pikk ning mu nimi on Turner Brown. Kääbus minestab ja kukub kolksti liftipõrandale pikali. Kui ta ärkab, palub ta neegril öeldut korrata. Neeger kordab: Ma olen 2 meetrit pikk, mu õlgade laius on 1m 60 cm, mu riist on 50cm pikk ning mu nimi on Turner Brown. Jumal tänatud, ütleb kääbus otsaeest higipiisku pühkides, mulle tundus, et sa ütlesid "turn around".

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta

Tšuktši ja neeger sõidavad taksos. Üks ees ja teine tagaistmel.
"Kuule neeger, pea siin järgmise nurga peal kinni!"
"Loomulikult, härra euro-samojeed. Muideks, ma ei ole mingi neeger, vaid puhasttõugu afro-eurooplane," parandab taksist.
"Ah mine sa ka seenele," mõtleb tšuktši,"kui palju mölised, siis teen sust siinsamas nurga taga afro-samojeedi."


P.S. Mul ei ole tutvusringkonnas ühtegi mustanahalist. Vabandan.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne